Botaş özürlü işçi alımı - İş Başvurusu - Personel Alımı - İş İlanları - Kariyer

9 Şubat 2009

Botaş özürlü işçi alımı

Botaş özürlü işçi alımı yapacaktır. Detaylar ve başvuru koşulları aşağıdadır.


Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/Şube Müdürlüklerine veya www.işkur.gov.tr. İnternet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir
Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı Statü İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranan Diğer Nitelikler
Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Elektrik Teknikeri Özürlü 1 MYO Elektrik bölümünden mezun olmak * İşin Niteliği Gereği Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak. Çalışılacak Yer: Ankara
Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Teknisyen/Operatör (Elektrik Teknisyeni) Özürlü 1 EML-Teknik Lise-Anadolu Meslek veya Çok Programlı Liselerin Elektrik bölümünden mezun olmak * İşin Niteliği Gereği Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak. Çalışılacak Yer: Ankara
Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Büro Görevlisi (Büro Memuru) Özürlü 3 Lise ve Dengi Okul mezunu olmak * İşin Niteliği Gereği Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak Çalışılacak Yer: Ankara

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE
- Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan, Lise Mezunları KPSS 94, MYO Mezunları KPSS P93 bölümünde yer alan puanlarına göre değerlendirilecektir.
- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.
- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.
- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai Listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.
- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN