Medical Park hastanesi personel alıyor - İş Başvurusu - Personel Alımı - İş İlanları - Kariyer

Medical Park hastanesi personel alıyor

Medical park personel alımı : medical park grubu yeni açılan hastanelerinde 450 kişiye istihdam sağladıklarını yıl sonuna kadar bunu dahada artıracaklarını duyurdu.
medical park hastanesi online iş başvurusu yap

Samsun ve Karadeniz Bölgesi'nde bulunan özel hastaneler arasında donanım ve büyüklük açısından en büyük sağlık kurumu olan Medical Park Grubu'nun 12. hastanesi Samsun'da hizmete girdi. Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hikmet Çavuş, küresel krizin etkisini fazlasıyla hissettirdiği bir dönemde 450 kişiye istihtam imkanı sunmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.

Türkiye'de uluslararası kalitede sağlık hizmetlerini geniş halk kitlelerine ulaştırmayı hedefleyen Medical Park Hastaneler Grubu, 15 yıllık tecrübesini Samsun'a da taşıdı. Karadeniz'in 'sağlık kenti' Samsun ile buluşan Medical Park Samsun Hastanesi, 23 Şubat'tan itibaren resmi hasta kabulüne başlayacak.

Medical Park Samsun Hastanesi, kapılarını basın mensuplarına
açtı. Genel Müdür Dr. Hikmet Çavuş ile Başhekim Dr. Hakan Özcan, düzenledikleri basın toplantısında grubun 12. hastanesini Samsun'da açmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Medical Park Hastanesi'nin Samsun ve Karadeniz Bölgesi'nde bulunan özel hastaneler arasında donanım ve büyüklük açısından en büyük sağlık kurumu olduğunu ve toplam 18 bin 600 metrekarelik kapalı alanda iki hastane olarak kurulduğunu belirten Çavuş, "Kardiyovasküler Cerrahi de dahil tüm birimleri içinde barındıran 146 yatak kapasiteli genel hastane ile yakın zamanda açılacak olan 40 yataklı Kanser Hastanesi'nden oluşan hastanemizde; 43 poliklinik ve 2'si kalp cerrahisi yapılacak donanımda toplam 8 ameliyathane ile yine tam donanımlı ve 33 yatak kapasiteli toplam 4 ayrı yoğun bakım ünitesi ve diş ünitesi ile halkımıza hizmet sunacağız. Ayrıca, iki ay içinde açmayı hedeflediğimiz tüp bebek ünitesi ile de Karadeniz'de hastanecilik anlayışında bir ilki gerçekleştireceğiz." dedi.

Medical Park Samsun Hastanesi'nin 'Herkes İçin Sağlık' misyonuyla hareket ettiğini kaydeden Çavuş, kaliteli sağlık hizmetini uluslararası arenaya taşıyacakları sözünü verdi. Samsun'un, Karadeniz'in 'sağlık kenti' olma yolunda hızla yol aldığını vurgulayan Çavuş, "Samsun'da, özel hastaneler arasında ilkler gerçekleştireceğimiz için çok gururluyuz. Samsun'u önümüzdeki süreçte sağlıkta uluslararası arenada bir marka yapmayı kendimize ilke edindik. Akreditasyon sürecimizde, sağlıkta kalitenin uluslararası ölçüsü olan JCI belgesini, bu yılın sonunda almayı hedefliyoruz. Ayrıca altı ay sonra Kanser Hastanesi'ni de hizmete sokarak bölgemizde önemli bir ihtiyaca cevap vereceğiz." diye konuştu.

Medical Park Samsun Hastanesi'nde; hekim, hemşire, hasta hizmetleri, idari ve destek hizmetlerle birlikte tüm birimlerde toplam 450 kişiye imkanı sağlandı. Bu sayının yıl sonuna kadar 600'e kadar yükseleceği müjdesini veren Çavuş, "Hastane için bugüne kadar 50 milyon dolar para harcandı. Samsun'da böyle bir kalıcı eser ve istihdam imkanı oluşturmaktan dolayı son derece mutluyuz." dedi.

ÖZCAN: "İLKLERİN HASTANESİ OLACAĞIZ"

Medical Park Samsun Hastanesi Başhekimi Dr. Hakan Özcan ise hastanenin birçok bölümüyle bölge açısından büyük bir kazanım olacağını kaydetti. Özcan, "Sindirim sistemi hastalıklarıyla ilgilenen gastroentroloji bölümünde endoskopik girişimler de yapacağız. Yine Samsun'da hiçbir özel hastanede olmayan nöroloji ve psikiyatri alanındaki uzmanlarımızla, nöropskiyatrik hastalıklarda tedavi hizmeti sunacağız. Özel olarak dizayn edilmiş anjiyo ve kardiyovasküler cerrahi bölümleriyle kaliteli sağlık hizmetini daha da artıracağız. Ortopedi ve fizik tedavi bölümünde, alanında son derece deneyimli ve uzman bir kadroyla, gelişkin bir teknolojiyle hizmet vereceğiz." şeklinde konuştu.

Medical Park Samsun Hastanesi'ne gelen hastaların, tanıdan tedaviye kadar tüm aşamaları aynı sağlık kurumunda tamamlayabileceklerinde dikkat çeken Özcan, şöyle dedi: "Hastanemize gelen hastalar, A'dan Z'ye tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Tahlil ve tetkikler için başka, tanı için başka, tedavi için başka hastaneler arasında mekik dokumayacak. Bu da bizi farklı kılan en önemli özelliklerimizden biri. Samsun'a ve bölgeye sağlık hizmetleri alanında birçok yenilik kazandıracağız. Bunlardan en önemlisi yaklaşık 6 ay sonra hizmete girecek olan Kanser Hastanesi ile bölge halkına önemli bir sağlık hizmeti sunmuş olacağız. Donanımlı kadrolardan kurulu bu hastanemizde; kanser tanı ve tedavisi için geliştirilmiş LINAC, PET-CT ve Gama Kamera teknolojilerini hizmete sunacağız. Kanser Hastanesi, 50 yatak kapasitesi ve 11 uzman hekimden oluşacak."

Ayrıca, Özcan; dahili, cerrahi, yenidoğan, kardiyovasküler cerrahi ve koroner yoğun bakım ünitelerde kesintisiz hizmet sunacaklarını, özellikle bölgede yatak sıkıntısı çekilen yenidoğan yoğun bakım bölümünde bölgede referans merkezi olmayı planladıklarını vurguladı.

medical park hastanesi iş başvurusu

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

GÜNCEL İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURU FORMLARININ HER GÜN MAİL ADRESİNİZE ÜCRETSİZ GELMESİ İÇİN KAYDINIZI YAPIN