Petkim iş başvurusu insan kaynakları sayfası burada - İş Başvurusu - Personel Alımı - İş İlanları - Kariyer

6 Ekim 2009

Petkim iş başvurusu insan kaynakları sayfası burada

Petkim iş başvurusu
Petkim iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yeni yatırımlar ile her geçen yıl istihdam olanaklarını arttıran petkim eleman alımları sitemizde yayınlanmaya devam ediyor. Petkim personel eleman alımları için sizde petkim insan kaynakları sayfasını takip ediniz.

Petkim İnsan Kaynakları

Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası; Türk sanayindeki öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, paydaşlarının beklentilerini karşılayan, çalışana değer veren, değişime açık, bölgesinde lider, global bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır. Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının
planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi İnsan Kaynakları Politikamızın hedefidir.

Petkim iş başvurusu için tıklayınız petkim eleman

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN