Adana yeni otel yapılıyor - İş Başvurusu - Personel Alımı - İş İlanları - Kariyer

13 Mart 2010

Adana yeni otel yapılıyor

 Otel yapmaya daha elverişli olan adanada bir büyük otel daha yapılıyor. otellerde çalışacak elemanlar adanadan seçilecek. detaylar ulaştıkça paylaşacağız.

İstanbul’da Pendorya Alışveriş Merkezi’ni hayata geçiren Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın iştiraki TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Adana’da yarısına sahip olduğu arsada iş oteli inşaatına başlamak için kolları sıvadı.

TSKB GYO Genel Müdürü Korkut Ün, “100 milyon lira olan kayıtlı sermayemizi 150 milyon liraya çıkarıp yüzde 33’ünü açmak için de Şubat 2011’e kadar süremiz var. Ancak, o tarihe kadar beklemeyiz” dedi. Korkut Ün, şu bilgileri verdi: “İstanbul’da Anadolu yakasında bir alışveriş merkezi ve küçük bir konut projesi ile ofis projesi hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Pendorya
AVM’nin yanında Fındıklı’da, TSKB’nin de kiracı olduğu ofis blokunu TSKB’den satın aldık. Adana’da da bir arsamız var. Adana-Yumurtalık’ın enerji nakil üssü haline gelmesi bizi bu arsaya iş oteli yapmak için cesaretlenderdi. Adana’daki iş oteli yapıp işletmesini uluslararası bir otel zincirine vereceğiz. Adana, otelcilik için çok cazip hale geldi. Otel kararı vermeden önce Yumurtalık’a gittim, yatırımları ve boru hattına gelen petrolü bizzat gördüm” dedi.

Bu ilan isbasvurusu.org sitesinden yayınlanmıştır.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN