Starbucks Coffee iş başvurusu yap - İş Başvurusu - Personel Alımı - İş İlanları - Kariyer

1 Mart 2010

Starbucks Coffee iş başvurusu yap

 Starbucks lüks mekan olma özelliği ile özellikle büyük kentlerde nezih ortamı ve güzel kahvesi ile müşteri çekiyor. sizde starbucks iş başvurusu yapmak isterseniz aşağıdaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Kahvenin en iyi yorumcuları olan baristalar, Starbucks Coffee'nin en önemli yapı taşlarından biridir. Barista'nın İtalyanca karşılığı "barmen" olmakla birlikte, İngilizce karşılığı "espresso temelli içecekler konusunda uzmanlaşmış kimse" olarak da söylenir. Baristalar, Starbucks Coffee başarısının gizli kahramanlarıdır.

Çalışanları için benzersiz bir çalışma ortamı sağlayan Starbucks Coffee’de her gün, yepyeni ufuklara açılan yeni bir gün olarak kabul edilir. İşlerini severek yapan
baristalarımız, kahve konusunun yanısıra sosyal sorumluluk gibi farklı alanlarda da kendilerini geliştirme fırsatı yakalarlar.

Starbucks Coffee’nin kuruluş ve yönetim felsefesi, “yapılan işe kalbini koymak”tır. Siz de bizim gibi düşünüyor ve kariyerinizde ilerleme fırsatlarını yakalamak istiyorsanız, Starbucks Coffee’nin bir parçası olmaya ne dersiniz?
starbucks iş başvurusu yap.

Bu ilan isbasvurusu.org sitesinden yayınlanmıştır.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN