Rönesans inşaat iş başvurusu - İş Başvurusu - Personel Alımı - İş İlanları - Kariyer

25 Nisan 2010

Rönesans inşaat iş başvurusu

Çogunlukla yurt dışı inşaat sektöründe önde gelen rönesans inşaat iş başvurusu yapmak isteyen iş arayan arkadaşlar aşağıdaki mail adresine özgeçmişlerini göndermeleri gerekmekte. rönesans inşaat kariyer olanakları ile sizde bir iş sahibi olabilirsiniz. Ayrıca rönesans inşaat yeni yatırımlar ile yurtdışında yeni iş ilonakları sağlamaya devam ediyor. rönesans inşaat kriz dönemindede yeni yatırımlarını arttırarak 8 bin olan çalışan sayısını 15 bin'e yükseltti. rönesans'da çalışmak isteyen adaylar mutlaka cv yollasın.

Rönesans olarak başarının insandan kaynaklandığını biliyoruz. Biz, üyeleri yaptığı her şeye değer katmak için gayret sarf eden büyük, çok uluslu bir aileyiz. Her birimiz, hizmet ettiğimiz şirketin ihtiyaçlarını karşılamada üstüne düşen hayati rolün farkında. Aile üyelerimizin haklarına ve itibarına saygı duyuyoruz.

Rönesans ’ı destekleme, vizyon ve değerlerini başarma hedefi ile İnsan Kaynakları Yönetimi Politikaları şunlardır:

* Şirketimizin stratejik hedeflerini ve çıkarlarını geliştirmek,
* Çalışanların, yönetimin ve hükümet kuruluşlarının değişen ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmak,
* Tercih edilen işveren olarak Rönesans ’nın itibarını sağlamak ve sürdürmek,
* Karşılıklı güven ve saygının bulunduğu, tüm çalışanların kendini değerli hissettiği, misyonumuzu başarmak için en iyi çabalarını sarf edebildiği bir işyeri kültürü sağlamak,
* Pozisyon için en nitelikli bireyi işe almak. Eşit fırsat veren bir işveren olmaktan gurur duyuyoruz ve ırk, dil, din, cinsiyet, etnik grup, ulus,
renk veya fiziksel engele bakmaksızın tüm nitelikli adayların başvurularını memnuniyetle karşılıyoruz.
* İnsanları teşvik etme hususunda güçlü inanca sahip olmak. Rönesans ’da, bir açık pozisyon için ancak bir Rönesans çalışanı tarafından doldurulamayacağı doğruladıktan sonra dış kaynaklar dikkate alınır.
* Gerçekleştirilen görevler ile ilgili yasa ve yönergeleri bilmek ve bunlara uymak,
* Tüm çalışanların işlerinde kendilerinden beklenenleri anlamaları ve yeteneklerinin ve performanslarının, eğitim ve kariyer planlamalarının gelişmesi için yardım edilmesini sağlamaktan kendilerini sorumlu kılmaları.

Rönesans ile irtibata geçmek isterseniz, lütfen moskow@rencons.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mesaj atiniz.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN