Nursan kabloya 200 kişilik iş için 4000 başvuru geldi - İş Başvurusu - Personel Alımı - İş İlanları - Kariyer

28 Ekim 2010

Nursan kabloya 200 kişilik iş için 4000 başvuru geldi

nursan kablo
 Geçenlerde yayınladığımız nursan kablo iş başvurusu yazısı size ilanı hatırlatmıştır. İşte 200 kişilik eleman alımı için izdiham yaşandı...

Nursan Kablo firmasınca Tavşanlı-Kütahya karayolunun 19. kilometresindeki Tavşanlı Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) inşasına devam edilen fabrikanın bu yılın sonuna doğru tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor.

Yüzde 70'i kadın, yüzde 30'u erkek olmak üzere toplam 1000 kişi çalıştırılacağı duyurulan fabrikaya başlangıçta istihdam edilecek 200 bant işçisi için başvurular, 18 Ekimde başladı ve dün mesai bitiminde sona erdi.

Tavşanlı Belediyesinde kabul edilen başvurular sırasında 5 gün süresince yoğunluk yaşanırken, toplam 4 bin 38 kişinin müracaatı alındı. Firmanın bu kişiler arasından durumları uygun görülen 200 kişiyi işe alacağı belirtildi.

Nursan Kablo, gelecek yıl başında üretime başlamayı hedeflediği 25 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikada ilk etapta istihdam edeceği 200 kişiyi eğitime
tabi tutacak, daha sonra işe başlatacak. Gelecek yıl sonuna kadar 800 kişinin daha eğitim verilerek istihdam edilmesi hedefleniyor.

Bu ilan isbasvurusu.org sitesinden yayınlanmıştır.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN