10.1.14

TV8 iş başvurusu iş ilanları

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı’nın satın aldığı TV8 kanalı, şuanda yapılanma sürecinde. Kanalın kapatılma kararı alındıktan sonra Acuk Ilıcalı’nın satın alması oldukça konuşulmuştu.O konuşmaların ardından Acun Ilıcalı kanal ile ilgili çalışmalarına başladı ve kanalı yeni yayın dönemi için hazırlıyor. Kanalda çalışanlar ise onar onar çağırılıp kanal hakkında konuşuldu. Oldukça iddialı konuşan Ilıcalı, TV8′in Türkiye’de en çok izlenen kanallar arasında olacağına dikkat çekti. Şuanda halen çalışmaları devam eden TV8 iş başvurusu ise sürüyor.

Kanal Acun Medya ekibi ile çalıştıracağının üstüne basan Ilıcalı, fazla olan elemanları çalıştırmayacak. Ayrılan işçilerin tazminatları
da verilip, onlara iş imkanı sağlandıktan sonra işten çıkarılacak. Kanal yayına girdikten sonra ise Tv8 personel alımı başlayacak. Alımlar için şimdiden başvurular başladı. Eğer siz de Acun Medya ile TV8 bünyesinde çalışmak istiyorsanız 0212 288 04 13 veya 0312 419 22 00 numaralı telefonlardan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.