TTNET 2015 Personel Alımları İş Başvurusu

 TTNET iş başvurusu yaparak sizde 2015 açık iş ilanlarından yararlanabilirsiniz. Özellikle çağrı merkezi için personel alımlarına hız kesmeden devam eden TTNET iş başvuru formuna buradaki bağlantımız ile ulaşabilirsiniz. Gelin beraber TTNET 2015 eleman alımı detaylarını inceleyelim.

TTNET Eleman Personel Alımı, 2015 senesi için de açık pozisyonlar için sürmektedir.
ttnet eleman alımları
TTNET iş başvurusu

TTNET Personel Alımında öncelikli Ankara ve İstanbul olmak suretiyle birçok vilayet ve ilçe içerisinde açık açık iş pozisyonları tespit edilmektedir.

TTNET çağrı merkezi çalışanları ise senenin her döneminde en fazla ihtiyaç duyulan pozisyonlardan biri olmuştur. Ülkemizin en büyük Telekomünikasyon Grubunda, Türkiye’nin en fazla satış eğitimi veren şirketlerinden eğitim aldıktan sonrasında çağrı
merkezlerinde işe başlanır. Onun yanı sıra Müşteri Temsilcisi, Mühendis, Mimar, Denetim Elemanı, İş Analisti, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Saha Satış Elemanı gibi bir çok açık pozisyon yer almaktadır.

TTNET’te kariyer yapmak isteyen başvuru yapacak adaylar, iş ilanlarını takip ederek bu ilanlara başvuruda bulunabilirler. Eleman alımı süreci kapsamı altında pozisyonuna göre genel yetenek, bilgi ve İngilizce sınavlar yapılabilir. Bu sınavlarda başarı göstermiş olan adaylar iş görüşmesi ve mülakat sonrasında işe başlayabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.