TTNET İş İlanları 2015 İş Başvurusu

TTNET eleman alımlarına devam ediyor. Sizde burada TTNET iş başvurusu yapabilir detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

TTNET, Türkiye'nin internet sağlayıcısı gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. İnternet sağlayıcı şirketi büyümeye devam ettikçe personel ihtiyacıda doğal olarak artıyor. TTNET çeşitli iş pozisyonlarına personel eleman alımları yapacaktır. TTNET şirketinde çalışmak isteyen kişiler verdiğimiz bilgileri inceleyerek şirketin açık iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvurularını gerçekleştirebilir.

TTNET'e nasıl iş başvurusu yapılır?
İnternet sağlayıcısı olan firma personel alım ilanlarını insan kaynakları sayfasında gerçekleştirmektedir. Yazımızın devamında sizlere verdiğimiz sayfaya giderek şirketin iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şirkete yapılan iş başvuruları insan kaynakları departmanı
tarafından incelendikten sonra sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

TTNET Hakkında Bilgi;
TTNET, 2006 senesinde kurulmuş ve ülkemize ucuz internet hizmeti sunmuştur. TTNET bu hizmeti getirmeden önce çevirmeli internet kullanıldığı için ne kadar internette zaman geçirirseniz o kadar fatura geliyordu yani sabit hatlı telefonlar gibi ücretlendiriliyordu. Yeni nesil ADSL teknolojisine geçildiğinde aylık sabit ücret ile istediğiniz kadar internete girebiliyordunuz buda Türkiye'de internetin yaygınlaşmasına yardımcı olmuştur. Gerçekten geçmişe şöyle baktığımızda internetin ne kadar yaygınlaştığını görebiliyoruz.TTNET, Adsl hizmeti vermeye başladıktan sonra hızlı bir büyüme yaşamıştır. İnternet sağlayıcı şirketi 2008 yılında sunduğu sabit ücretli ADSL hizmeti ile bir çok yeni abone kazanmış ve ülkemizde internet hızla yayılmaya başlamıştır. Şirket kurulduğu yıldan bu yana abonelerine çeşitli hizmetler sunmuş ve sürekli kendisini yenilemeye devam etmiştir. TTNET kendisini yeniledikçe de daha da büyümüştür. İnternet sağlayıcısı sektörünün en önemli ve öncü şirketlerinden birisi olan

TTNET'in sunduğu diğer hizmetler ise şöyledir;
- TTNET Fibernet
- TTNET Hipernet
- TTNET Yalın İnternet
- TTNET mobil 3g internet
- TTNET Wifi gibi hizmetlerinin yanı sıra bireysel hizmetleride şöyledir;

- Tivibu
- TTnet müzik
- Vitamin
- Prog
- Playstore
- Netdisk
- Aile koruma şifresi
- Güvenli internet daha saymadığımız kurumsal internet hizmetleri de bulunmaktadır.

Sizlerde TTNET gibi sektör devi olan şirkette çalışmak istiyorsanız TTNET insan kaynakları sayfasını kullanarak şirkete iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.