Türk Telekom 135 Personel Alacak İş Başvurusu Yap

 Türk Telekom yeni personel alımlarını insan kaynakları departmanında yayınlamaya devam ediyor. Tam yukarıda bulunan "Türk Telekom iş başvurusu" bağlantımızı kullanarak sizde özgeçmiş bilgilerinizi yetkililere ulaştırabilir 135 kişilik personel alımları arasına girebilirsiniz. Türk telekom başvuruları nasıl yapılacak diye merak ediyorsanız; Türk Telekom insan kaynakları departmanında bulunan güncel CV bilgilerinden ihtiyaç duyduğu kadrolara uygun adayları görüşmelere çağırmaktadır.

 İşte Türk Telekom açık iş ilanları ve kadroların bazıları;
turk-telekom-personel-alimi
Türk Telekom iş ilanları

- Satış Temsilcisi
- Regülasyon_Arabağlantı Uzmanı / Yardımcısı
- Etkinlik Uzmanı
- Sabit & Genişbant Gelir Güvence Uzmanı
- Regülasyon Ekonomisi Uzmanı
- Eğitim Program ve İçerik Geliştirme Kıdemli Uzmanı
- BİREYSEL TAHSİLAT KIDEMLİ
UZMANI/UZMANI
- Satış Eğitim Uzman Yardımcısı
- Bu iş pozisyonlarının dışında bulunan diğer pozisyonlara ilgili kariyer adresinden ulaşabilirsiniz.

 Sürekli güncellenen iş ilanları ile Türk Telekom ihtiyaç duyduğu personelleri veritabanındaki Cv bilgilerinden temin etmektedir. Sizde Özgeçmiş bilgilerinizi yetkililere gönderin ve arkanıza yaslanın.

3 yorum:

  1. SLM iş veren ve şirket müdürleri 1986 yılından beri kule vinç montaj ve bakım formeni olarak çalışmaktayım. Çukurova Baytur inşaatda iş kazası geçirdim kolum bilekten kaybettim yani elim yok benim gibi kule vinç montaj ve bakım elemanı arayan firmalara duyrulur . Benim işe çok ihdiyacım var kolum ve elim yok diye kimse işsiz gezmesin. Tüm duyarlı kule vinçi olan deposu olan şirket ve yöneticilere duyrulur. Montajını yapa bildiğim kule vinçler POTAİN KUYRUKLU VE KUYRUKSUZ CADİLLON BBPR KULE VİNÇLERİ YAPIYORUM İyi bir depoçuyum kolum yok kimseye muhtaç olmamak için çalışmam gerek ”05386619150

    YanıtlaSil
  2. Sayın iş veren adım inci EKER uslu Mersinin Tarsus ilçesinde ikamet ediyorum yazıyorum ve bir çok başvuruda bulunuyorum fakat geri dönüşü olmuyor babaaneme ve kardeşime bakmak zorundayım ve issizim buro yönetimi bölümü önlisans mezunuyum ve sizden yardım bekliyorum saygılarımla .

    YanıtlaSil
  3. İnci EKER Uslu telefon numaram :05536363574

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.