Türk Telekom İş Olanakları İş Başvurusu

turk-telekom-2016-is-basvurusu
Türk Telekom Personel Alımları
 Türk Telekom 1840 yıllarından bu zamana, çağın getirmiş olduğu haberleşme imkânlarını müşterilerine vermenin heyecanını yaşıyor. Türkiye’nin en öncü iletişim ve yakınsama teknoloji şirketi Türk Telekom en yeni iletişim teknolojisini ülkemiz ile buluşturma misyonunu başarıyla sürdürmektedir. Türk Telekom, grup şirketleri ile beraber bugün Türkiye’nin öncü entegre telekomünikasyon ve de teknoloji hizmetlerinin sağlayıcısıdır.Türk Telekom mobil telefon, sabit telefon, data ve de İnternet hizmetleri ile katma değerli hizmetleri müşterilerine en güzel şekliyle sunan bir altyapı işletmecisidir. Türk Telekom şuan dünyadaki 13’üncü büyük sabit telefon altyapısına ve GSM operatörlerinden AVEA nın% 81,1 hissesi ile TT Net AŞ’nin %100 hisselerine sahiptir. 14 Kasım 2005 yılında hisse devrinin tamamlanması ile birlikte şirket hisselerinin %45’i devlette kaldığında, Oger Telekomünikasyon Türk Telekom’un ana hissedarı olmuştur. Bu yapısıyla Türk Telekom bundan böyle özel bir şirketin tam operasyon el özgürlüğüyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Hisse devrinin bitmesinden sonra dünya klasmanında saygın danışmanlarımız ve çalışanlarımızla birlikte yüzlerce dönüşüm projesine başlanmıştır. Bu projeler bittiğinde Türk Telekom’un yüzü hızla değişerek, şirketimiz rekabetçi müşteri odaklı, operasyon açısından en etkili ve teknolojik olarak gelişmiş bir kurum kimliği kazanıp güçlü kökleri sayesinde hızla büyüyüp dünya çapındaki konumunu güçlendirmeye hazır olacaktır.

Türk Telekom 2016 Personel Alımı

 Yurdumuzun en büyük kuruluşlarından bir tanesi olan Türk Telekom özellikle özelleştikten sonra çok büyük ataklar yaptı. Alt yapısını ciddi bir şekilde değiştiren firma sadece yurdumuzda değil aynı anda dünyanın dört bir tarafında yatırım yapmaya başladı. Bu yatırımları da en iyi çalışanlarla birlikte gerçekleştirdiğinin farkında olan Türk Telekom firması her yıl belirli sayıda personel eleman alımı yapmaktadır. 2015 senesin de elaman alımı yapmış olan Türk Telekom gelecek sene de eleman alımını yapacak gibi gözüküyor. Kendini daima geliştirmesi ve şirketin daima büyümesi tahmin edersiniz ki, çok daha fazla eleman ihtiyacına neden olmaktadır. Bu nedenden dolayı önümüzde ki sene eleman alımlarını takip etmeliyiz.

Türk Telekom 2016 Memur Eleman Alımı

 Türk Telekom memur personel eleman alımı 2016 senesinde nasıl olacak ve hangi pozisyonlarda alınacak şu an için tam olarak bilinmezken Türk Telekom internet sitesinden ve şirketin anlaşması olduğu birçok internet sitelerinden bu bilgiler duyurulacaktır. Bünyesine pek çok mühendis ve kalifiye elaman alan Türk Telekom firması gelecek yılda birçok eleman alacak gibi görünüyor. Bu nedenden dolayı bizlerde sizlere önceden bilgi verip eğer bu firmada çalışmak isterseniz sizleri haberdar ediyoruz. Türk Telekom’un memur personel eleman alımı
2016 senesi içerisinde nasıl olacak diye merak edenlerdenseniz şöyle diyebiliriz ki geçtiğimiz yıllarda müşteri temsilcilerinden mühendisine kadar birçok alanda eleman alımları yapan firma bu senede öyle duruyor ki aynı pozisyonlarda alım yapacağa benziyor. Sadece genel merkeze değil aynı zamanda 81 ilde bulunan temsilcilikler içinde alımlarını sürdürmekte. Eğer tercih edilen bir elemansa nız işe girme olasılığınız daha çok olacaktır. Bu yüzden işe girebilme olasılığınız da artar. Günümüzde birçok kişi bu firma ile çalıştığı için oldukça mutlu görünüyor. Üstelik yurdumuzun en büyük firmalarının arasında yer alması sebebi ile de buradaki çalışanlara oldukça iyi birer referans sağlıyor diyebiliriz. Türk Telekom 2016 senesi eleman alımları hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilmek için internet sitesini takip etmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom’dan Borç Sorgulama

 Türk Telekom’un resmi sitesinde yer alan, Türk Telekom Borç Sorgulama ekranı yardımıyla telefon, adsl ve kablo TV borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Sayfada açılan ekrana hizmet numarası girerek, Türk Telekom borcunuzu öğrenebilir fatura dökümlerinizi alabilirsiniz. Türk Telekom’da ödenmemiş faturanızın dökümü dönem, borç tutarı, son ödeme tarihi ve gecikme başlıkları altında görüntülenecektir.

Türk Telekom İş Müracaatı Nasıl Yapabilirim

 30. 000 civarında çalışanı olan Türk Telekom bu senede hedeflediği çalışan sayısına ulaşmak için çalışan alımlarını sürdürmektedir.Türk Telekom iş başvuru formunu doldurarak size uyumlu pozisyonlarda değerlendirilmek üzere iş için başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri İlişkileri

 Bu birimde hizmet veren Türk Telekom personeli, müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve tutarlı hizmetleri sunmak ve üstün müşteri deneyimi yaratmak için görev yaparlar. Amaçları, müşterilerimize vermiş olduğumuz deneyimler ve sağlamış olduğumuz değerlerle güvene dayalı, uzun vadede ilişkiler kurmaktır.

Türk Telekom Satış Ekibi

 Müşteri yönetiminden sorumlu Türk Telekom satış ekibimiz, pazar fırsatlarını ve potansiyelini araştırıp, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru bir biçimde anlayıp bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli ve hızlı çözümler sunabilmek için çalışıyor. 

Türkiye’ye Değer Projesi Büyümekte

 Türk Telekom teknolojisi, altyapısı ve insan kaynaklarına yönelik yaptığı yatırımların yanında, ülkemizde hayata geçirdiği Türkiye’ye Değer sosyal sorumluluk projesiyle de toplum yaşamına oldukça değer katmaktadır. Türk Telekom Okulları, Telefon Kütüphanesi, Türk Telekom Amatör Spor Kulüpleri, Türk Telekom Internet evleri ve E-fatura Ormanları gibi ulusal alanda başlatılan dev sosyal sorumluluk projelerinin yanında Türk Telekom İl Müdürlükleri’nin düzenlediği 100’den fazla yerel sosyal sorumluluk faaliyetleri de Türkiye’ye değer projesinin içerisinde hayat buluyor.

Türk Telekom İletişim


 Türk Telekom ile ilgili her türlü talep, öneri ve memnuniyetsizliklerinizi telefonlarımızdan veya diğer kanallar doğrultusunda bize iletebilirsiniz. İletmiş olduğunuz öneri ve şikâyetler, siz değerli müşterilerimize daha mükemmel hizmet sunmak adına Türk Telekom olarak kendimizi geliştirme en iyi olma fırsatı sağlamaktadır. Şirketimizin hizmet kalitesi ve de müşteri memnuniyet ilkeleri çizgisinde Türk Telekom iletişim bölümünden iletmiş olduğunuz şikâyetler en kısa sürede çözümlenecektir. Şikâyetinizin çözümü ile ilgili sizlere dilediğiniz yoldan ister telefonla isterseniz de e-mail yardımıyla sizlere geri bildirim yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.