Assist Türk Telekom Çağrı Merkezi Elemanlar Arıyor

 Marka birleşmesi ile gücüne güç katan Türk Telekom ve Assist çağrı merkezi odaklı personeller almaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti açısından çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmalar çağrı merkezi alımlarına özen gösteriyor. Türk Telekom iş başvurusu yaparak Assist iş ilanlarına da ulaşabilir sizde CV bilgilerinizi bu gelişen sektör için gönderebilirsiniz. Ayrıca açıklamakta yarar buluyoruz aşağıdaki açık iş ilanlarına başvuru yapmak için en az lise mezunu olmanız yeterli.

 Türk Telekom Assist iş ilanlarına insan kaynakları departmanında ulaşabilir sizde başvuru yapabilirsiniz. Bazı acil durumlarda Acil eleman lazım olduğunda diğer kariyer sitelerinde de ilanlar yayınlayan Türk Telekom aşağıdaki açık kadrolarda personeller aramaktadır.

assist-is-ilanlari
Çağrı Merkezleri Personel Alımları

Assistt ve Türk Telekom'un kariyer adresinde duyurulmuş olan ilanlardan bazıları;


  • - Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Lise Mezunu )
  • - Müşteri Temsilcisi
  • - Operator Services Specialist Türk Telekomünikasyon A.Ş.
  • - Satış Temsilcisi
  • - Uygulama ve Veritabanı Geliştirme Uzmanı
  • - ARAMA SİSTEMLERİ KIDEMLİ UZMANI


 Burada yayınladığımız iş ilanlarından farklı olarak onlarca personel alımı ilanı yayınlayan Türk Telekom insan kaynakları departmanına hemen yukarıdaki iş başvuru formu ile ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden Türk Telekom iş ilanları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.