BİM Marketler 3500 Kişi Alacak

 Neredeyse her köşe başında bir market açmayı başarmış BİM yeni market açılışları ile 3500 Kişiye daha iş olanağı sağlayacak. 2016 yılı içerisinde toplamda 800 yeni şube açmayı planlayan Bim yönetimi toplamda 3 bin 500 personel alımı yapacağını belirtti. Bim marketler iş başvurusu yaparak sizde kasiyerden satış-reyon görevlisine, güvenlik elemanından mağaza müdürüne kadar çeşitli kadrolarda iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.

bim-is-basvurusu
BİM marketler personel alımı

 Sürekli olarak Kar açıklayan Bim marketler samimi ve müşteri memnuniyeti odaklı ekonomik ürünleri ile satış rakamlarını her geçen gün arttırmaktadır. Mahalle bakkallarının yerini alan Bim marketler yeni personel alımlarına devam edecek.

 Yurtdışı yatırımlarını da sürdüren Bim marketler yurtdışında da binlerce kişiye iş olanağı sağlamaktadır. Bim market iş başvurusu formumuzu kullanarak
göndereceğiniz CV bilgileri önümüzdeki tarihlerde size iş olanağı olarak geri dönecektir. Bim marketler 3500 personel alımı ilanımız ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.