Türk Telekom Tekniker, Saha Personeli ve Şikayet Müşteri Temsilcisi Alımı

 Türk Telekom yeni yapılanması ve markaların birleşmesi ile personel alımlarına devam ediyor. Görsel ve yazılı medyada çarşaf çarşaf reklamlar ile tanıtımlarına devam eden Türk Telekom yeni yatırımlar ile gerek altyapı çalışmalarında gerekse müşteri memnuniyeti odaklı satış, pazarlama, dağıtım vs... alanlarda personel alımlarına devam ediyor. Türk Telekom iş başvuru formumuzu kullanarak sizde yeni iş ilanlarına CV bilgilerinizi gönderebilir bu köklü kuruluşta kaliteli iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.

 Türk Telekom personel alımlarında bazı kadrolar için deneyimli bazı kadrolar içinse deneyimsiz personellere şans tanımaktadır. Özellikle kendini geliştirmek isteyen, iletişim sektöründe kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara iş olanağı sağlamak isteyen Türk Telekom özgeçmiş bilgilerinizi insan kaynakları departmanına bekliyor. Türk Telekom alımını yaptığı deneyimsiz personele kurum için eğitimler vererek kalifiye hale getiriyor. Yıllarca aynı çatı altında, aynı aile bireyleri gibi bir yapı oluşturmaya çalışan Türk Telekom insan kaynakları departmanına buradan da teşekkürleri bir borç biliyoruz.

turk-telekom-is-basvurusu
Türk Telekom Yeni İş İlanları

 Tğrk Telekom insan kaynakları departmanında yayınlanan güncel iş ilanlarını dilerseniz gelin beraber inceleyelim. Tekrar hatırlatmakta yarar var, Türk Telekom farklı kadrolar için farklı şartlar aramaktadır.


  • ♦ Kampanya Operasyonları Uzmanı,
  • ♦ Şikayet Yönetimi Müşteri Temsilciliği,
  • ♦ Tekniker,
  • ♦ Engelli Personel,
  • ♦ Saha Yönetimi Uzmanı.
Ve daha 128 farklı ilan için eleman aramaya devam ediyor...


 Sizde hemen yukarıda Türk Telekom iş başvuru formumuzu kullanabilir CV bilgilerinizi insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden Türk Telekom iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi mutlaka bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.