Türk Telekom Personel Alımı İlanları Yayınladı

 Mobil ve ev internetinin de Türk Telekom çatısı altında birleşmesi ile yeni yatırımlara ve dönüşümlere devam eden Türk Telekom yeni personel alımlarına da devam ediyor. 2016 İş İlanlarını insan kaynakları departmanında yayınlayan Türk Telekom iş başvurusu yapacak adayları beklemektedir. Türk Telekom CV bilgilerinizi kendi veritabanında yedekleyerek herhangi bir açık iş olanağında direk telefonla iletişime geçip mülakata çağırmaktadır.

Türk Telekom personel alımı iş ilanları 2016 yılının gelmesi ile birlikte konumuzda yer alan açık iş pozisyonlar için verilmiştir. Şirketin yayınladığı müşteri temsilcisi, saha yöneticisi, raporlama uzmanı, denetim uzmanı ve iş analisti gibi açık iş pozisyonlarının başvuru şartlarını, istenen niteliklerini incelemek isteyenler sizlere verilmiş olan kariyer adresine gidebilirsiniz.

turk-telekom-is-ilanlari
Türk Telekom Eleman Alımları


  • - Saha Yöneticisi,
  • - İş Analisti,
  • - Denetim Uzmanı,
  • - Raporlama Uzmanı,
  • - Bunların yanı sıra çok sayıda alım ilanı bulunmaktadır.


Türk Telekom personel alımı iş ilanları 2016 yılı içinde açık iş pozisyonları için kaç kişilik alım yapmayı planlıyor bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak telekomünikasyon şirketinin kariyer ve iş ilanı adresini incelediğimizde çok sayıda açık iş ilanı bulunmakta olup, her bir ilanın kendine göre şartı bulunmaktadır. Türk Telekom iş ilanları hakkındaki düşüncelerinizi hemen aşağıda yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.