Gama Holding Yurtiçi ve Yurtdışı İçin Personeller Alacak

 Gama Holding bünyesinde bulunan şirketler için yeni personel alımları yapmaya devam ediyor. Yurtiçi yanında yurtdışı projeleri ile de göz dolduran Gama Holding yine yurt dışı personel alımları da yapacaktır. Aşağıda hangi şehir için elemanlar aradığını belirttiğimiz ilanımızı inceleyerek burada Gama Holding iş başvurusu yapabilirsiniz.

gama-holding-is-ilanlari
Gama Holding Eleman Alımları

1959 yılından bu yana, güç santralları, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, fabrikalar, yüksek binalar, su arıtma tesisleri ve iletim hatları, köprü ve çeşitli altyapı yapımlarını gerçekleştiren ve aynı zamanda çeşitli enerji yatırımlarına sahip olan GAMA şirketleri; GAMA Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj A.Ş., GAMA Enerji A.Ş., GAMA International BV, GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt A.Ş. ve GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş., GAMA Holding’in çatısı altında toplanmıştır.

GAMA HOLDİNG PERSONEL ALIMI YAPILACAK YERLER


 • -Ankara
 • -Kırklareli
 • -Cezayir
 • -Irak
 • -Suudi Arabistan


 Gama Holding iş başvurusu yaparak sizde açık iş ilanları için insan kaynakları departmanına CV bilgilerinizi iletebilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden özellikle yurtdışı iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

2 yorum:

 1. Selamfirmanizdacalismakistiyorumkalipciustasiyim.05078327260

  YanıtlaSil
 2. Firmanizdacalismakistiyorumyurtdisinerdesiolursakalipciolarak.yusufatmaca.05078327260

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.