İşsiz Vatandaşlara Günde 54 TL

 İŞKUR yeni projeler ile işsizliği azaltmaya devam ediyor. Özellikle vasıfsız ve mesleği olmayan vatandaşların yeni bir meslek öğrenerek işgücü piyasasına kazandırmayı hedefleyen İŞKUR işbaşı eğitim programı ile meslek öğrenen işsizlere günlük 54 TL + GSS Primleri + Kaza Sigortası yapıyor. Sizde aşağıdaki bağlantımızdan hangi şehirlerde hangi eğitimlerin yapıldığını öğrenebilir ayda asgari ücrete yakın bir maaşın sahibi olabilirsiniz.

isbasi-egitim
İŞKUR 54 TL Maaş

İŞKUR'un istihdamın artmasına yönelik başlattığı İşbaşı eğitim programlarına başvuru işlemleri devam ediyor. İŞKUR tarafından hayata geçirilen istihdam
projelerinden birisi olan İşbaşı eğitim programı sayesinde, İŞKUR kayıtlı vatandaşlar bu program kapsamında bir işe yerleştiriliyor, işe yerleştirilen kişilere günlük 54 TL harçlık veriliyor ve GSS primleri ve kazaya karşı sigortalama işlemleri İŞKUR tarafından yapılıyor.

İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIYOR?


Peki İŞKUR'un söz konusu programlarına kimler başvurabilir? 15 yaşını tamamlamış, İŞKUR kayıtlı kişiler işbaşı eğitim programına başvuruda bulunabilir. Hali hazırda ilanı yayımlanan İşbaşı eğitim programları için "Buradaki Bağlantımızdan" yararlanabilirsiniz.. Konu hakkında detaylı bilgilendirmeyi İŞKUR il ve ilçe müdürlükleriyle www.iskur.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

3 yorum:

  1. Merhaba ben ankaradan kadir arslan bende evde iş yapmak istiyorum ailemle birlikte 5 kişiyiz mail adresim kadirarslan0618@gmail.com tel: 0506 367 52 59

    YanıtlaSil
  2. Kahramanmaras 05467360565

    YanıtlaSil
  3. Evde iş imkanı Banada saglarsanız sevinirim

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.