Mersin Şehir Hastanesi Açıldı İş İlanları Geliyor

 Mersin Şehir hastanesi büyük bir açılış ile Başbakan ve Cumhurbaşkanının katılımları ile gerçekleştirildi. Sağlık elemanı alımında binlere ulaşacak Mersin Şehir hastanesi iş başvurusu yapacak adayları bekliyor. Şimdiden bir çok insan kaynakları sitesinde ilanları yayılmaya başlayan Mersin şehir hastanesinde hemşireden güvenlik görevlisine, doktordan temizlik elemanına kadar geniş bir yelpazede personel alımı gerçekleştirilecek.

sehir-hastanesi-is-ilanlari
Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu

CUMHURBAŞ-KANI Recep Tayyip Erdoğan, ‘aşık olduğum, muhakkak gerçekleştirmem gerekir’ dediği projesi şehir hastanelerinin ilk resmi açılışını dün Mersin’de yaptı. Yozgat Şehir Hastanesi ilk olarak hizmete girmiş olsa da resmi açılışı yapılan ilk şehir hastanesi
olan Mersin Şehir Hastanesi’nin töreninde Erdoğan, “Hastalar ve refakatçileri için 5 yıldız konforuna sahip otoparklar binalarla şehir hastanelerimiz ülkemize sağlık alanında sınıf atlatıyor” diye konuştu.

“Mersin Şehir Hastanesi’nden bahsediyorum. Aşık olduğum, bunu muhakkak gerçekleştirmemiz gerekir dediğim bir projeden bahsediyorum. Bu yola çıktığımızda, partimizi kurduğumuz zaman belediye başkanlığı döneminde dünyayı dolaşırken edindiğim bir projeydi. Ne zaman ülkemize kazandıracağımızın derdi, aşkı içindeydik. Mersin’de bunu gerçekleştirmenin memnuniyeti içerisindeyiz. Geçtiğimiz haftalarda Yozgat’ta ilk şehir hastanemiz fiilen hizmete girdi, resmi açılışı da ayrıca gidip gerçekleştireceğim. İlk resmi yaptığımız yer Mersin oluyor.”Kısa süre içinde Isparta Şehir Hastanesi’nin de açılacağını kaydeden Erdoğan, sözleşmesi imzalanmış 21 hastaneden 3’ünün 2 ay gibi kısa süre içinde ardı ardına açılmış olacağını vurguladı. Erdoğan, bunları da Adana, Kayseri, Ankara-Bilkent ve Manisa şehir hastanelerinin izleyeceğini kaydederek amaçlarının şehir hastanelerinin tamamını 30 büyükşehir başta olmak üzere 2020’ye kadar hizmete almak olduğuna dikkat çekti. Erdoğan, şöyle konuştu: “Hastaneye girdiğiniz zaman modernliği göreceksiniz, bakımı göreceksiniz ve burada insan olduğunuzu hatırlayacaksınız. Devletim bana sahip çıkıyor diyeceksiniz. Kanuni ne diyordu, halk içinde muteber bir nesne yok olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi. İşte şu anda devletimiz kendi vatandaşımız için bunu söylüyor. Şimdi diğer hastane projeleriyle beraber değerlendirdiğimizde 2023 yılında tamamı nitelikli olmak üzere 10 bin kişiye 32 yatak hedefine ulaşmış olacağız. Bu bir rekordur. Bu projenin amacı tek bir kampüsün içinde vatandaşlarımızın tüm sağlık sorunlarının en kaliteli hizmetle ulaşmasıdır.”

Mersin Şehir hastanesi iş ilanlarına burada ulaşabileceksiniz. Hastanelerin yeni eleman alımlarını yayınlamaya devam edeceğiz. Mersin Şehir hastanesi ile ilgili detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

14 yorum:

 1. iyi gunler ben batman merkezden merve bu ise cok ihtiyacim var yetenekli bir eleman burda 05074954897/05530321827

  YanıtlaSil
 2. iyi gunler ben batman merkezden merve bu ise cok ihtiyacim var yetenekli bir eleman burda 05074954897/05530321827

  YanıtlaSil
 3. ben batman merkezden merve bu ise cok ihtiyacim var cok yetenekliyim lutfen YÜCE ALLAH ICIN beni arayin 05074954897/05530321827

  YanıtlaSil
 4. Bu işe gerçekten cok ihtiyacim var lütfen arayın
  05427683105

  YanıtlaSil
 5. Elazİgda oturuyorum 4kisilik bir aileyiz işi almak istiyoruz

  YanıtlaSil
 6. aydnlesra@gmail.com ins geri dönus olur benimle birlikte calisacak oln 4 5 kisi daha vr ekip olarak ypabiliriz

  YanıtlaSil
 7. aydnlesra@gmail.com ins geri dönus olur benimle birlikte calisacak oln 4 5 kisi daha vr ekip olarak ypabiliriz

  YanıtlaSil
 8. İstanbul Pendik kaynarca da oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var 05050069001 lütfen bekliyorum

  YanıtlaSil
 9. nurtenozdemir005@gmail.com
  Tel.0544 765 65 32
  Daha önceden takı, boncuk vs ugrasim oldu.Ekip ailemde hazir.. insaAllah geri dönüşünüz olur.

  YanıtlaSil
 10. Susara_35@hotmail.com İzmir

  YanıtlaSil
 11. Merhaba ben bu işi yapmak istiyorum Kocaeli Gebzede oturuyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz
  hamidesarica@hotmail.com

  YanıtlaSil
 12. Her işi yaparım hatay antakya adres

  YanıtlaSil
 13. Bursa da yasıyorum ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok mutlu olurum elifkurban@outlook.com.tr

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.