Mersin Şehir Hastanesi Açıldı İş İlanları Geliyor

 Mersin Şehir hastanesi büyük bir açılış ile Başbakan ve Cumhurbaşkanının katılımları ile gerçekleştirildi. Sağlık elemanı alımında binlere ulaşacak Mersin Şehir hastanesi iş başvurusu yapacak adayları bekliyor. Şimdiden bir çok insan kaynakları sitesinde ilanları yayılmaya başlayan Mersin şehir hastanesinde hemşireden güvenlik görevlisine, doktordan temizlik elemanına kadar geniş bir yelpazede personel alımı gerçekleştirilecek.

sehir-hastanesi-is-ilanlari
Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu

CUMHURBAŞ-KANI Recep Tayyip Erdoğan, ‘aşık olduğum, muhakkak gerçekleştirmem gerekir’ dediği projesi şehir hastanelerinin ilk resmi açılışını dün Mersin’de yaptı. Yozgat Şehir Hastanesi ilk olarak hizmete girmiş olsa da resmi açılışı yapılan ilk şehir hastanesi
olan Mersin Şehir Hastanesi’nin töreninde Erdoğan, “Hastalar ve refakatçileri için 5 yıldız konforuna sahip otoparklar binalarla şehir hastanelerimiz ülkemize sağlık alanında sınıf atlatıyor” diye konuştu.

“Mersin Şehir Hastanesi’nden bahsediyorum. Aşık olduğum, bunu muhakkak gerçekleştirmemiz gerekir dediğim bir projeden bahsediyorum. Bu yola çıktığımızda, partimizi kurduğumuz zaman belediye başkanlığı döneminde dünyayı dolaşırken edindiğim bir projeydi. Ne zaman ülkemize kazandıracağımızın derdi, aşkı içindeydik. Mersin’de bunu gerçekleştirmenin memnuniyeti içerisindeyiz. Geçtiğimiz haftalarda Yozgat’ta ilk şehir hastanemiz fiilen hizmete girdi, resmi açılışı da ayrıca gidip gerçekleştireceğim. İlk resmi yaptığımız yer Mersin oluyor.”Kısa süre içinde Isparta Şehir Hastanesi’nin de açılacağını kaydeden Erdoğan, sözleşmesi imzalanmış 21 hastaneden 3’ünün 2 ay gibi kısa süre içinde ardı ardına açılmış olacağını vurguladı. Erdoğan, bunları da Adana, Kayseri, Ankara-Bilkent ve Manisa şehir hastanelerinin izleyeceğini kaydederek amaçlarının şehir hastanelerinin tamamını 30 büyükşehir başta olmak üzere 2020’ye kadar hizmete almak olduğuna dikkat çekti. Erdoğan, şöyle konuştu: “Hastaneye girdiğiniz zaman modernliği göreceksiniz, bakımı göreceksiniz ve burada insan olduğunuzu hatırlayacaksınız. Devletim bana sahip çıkıyor diyeceksiniz. Kanuni ne diyordu, halk içinde muteber bir nesne yok olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi. İşte şu anda devletimiz kendi vatandaşımız için bunu söylüyor. Şimdi diğer hastane projeleriyle beraber değerlendirdiğimizde 2023 yılında tamamı nitelikli olmak üzere 10 bin kişiye 32 yatak hedefine ulaşmış olacağız. Bu bir rekordur. Bu projenin amacı tek bir kampüsün içinde vatandaşlarımızın tüm sağlık sorunlarının en kaliteli hizmetle ulaşmasıdır.”

Mersin Şehir hastanesi iş ilanlarına burada ulaşabileceksiniz. Hastanelerin yeni eleman alımlarını yayınlamaya devam edeceğiz. Mersin Şehir hastanesi ile ilgili detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3 yorum:

  1. iyi gunler ben batman merkezden merve bu ise cok ihtiyacim var yetenekli bir eleman burda 05074954897/05530321827

    YanıtlaSil
  2. iyi gunler ben batman merkezden merve bu ise cok ihtiyacim var yetenekli bir eleman burda 05074954897/05530321827

    YanıtlaSil
  3. ben batman merkezden merve bu ise cok ihtiyacim var cok yetenekliyim lutfen YÜCE ALLAH ICIN beni arayin 05074954897/05530321827

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.