3 bin kişiye iş

300 kişiye iş : İzmirde 5 yeni fabrika kurulacak ve bu fabrikalara 3000 kişi iş başvurusu nda bulunabilecek. 3 bin kişinin alınacağı fabrikalar kriz ortamında ilaç gibi olacaktır.

İzmir'de, aralarında ABD otomotiv yan sanayi devi Gates, Türk-Hollanda ortaklı Kapadokya Tekstil ve İtalyan otomotiv elektroniği şirketi Eldor'un da bulunduğu 5 firma, fabrika kurma kararı aldı.

Yatırımların 2010 yılına kadar 3 bin yeni istihdam yaratacağı belirtildi.

ESBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Tuncer, 2004 yılında kaldırılan serbest bölgelere vergi avantajlarının yeniden sağlanması ve yurt dışında yaptıkları tanıtım çalışmalarının bir sonucu olarak uzun süredir görülmeyen büyüklükte yatırımlar almaya başladıklarını dile getirdi.

Tuncer, bölgede halen 75'i yabancı 300'e yakın firmanın 14 bin 500 kişi istihdam ederek yıllık 3,8 milyar dolarlık ticaret hacmi yarattığını, bu firmalardan 8'inin 2008 yılı içinde kapasite artırma yatırımlarına başladığını bildirdi.

Bölgeye yatırımcı çekmek amacıyla ABD, Avrupa ve Çin'de uzun süredir tanıtım çalışması yürüttüklerini, bu çalışmalara Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'nın yaptığı çalışmaların da eklenmesiyle somut sonuçlar almaya başladıklarını dile getiren Tuncer, bölgede 2009 ve 2010 yılları için yatırım hareketliliği beklediklerini söyledi.

Tuncer, bölgede yatırım yapması kesinleşen şu anda 5 firmanın bulunduğunu, yakın dönemde yeni firmaların da buna ekleneceğini, sıcak takipte olan 217 şirketle yazışmaların sürdüğünü ifade etti.

Yatırımı kesinleşen firmalar hakkında bilgi veren Tuncer, şöyle konuştu:

“ABD'li otomotiv şirketi Gates, uzun bir süredir yatırım alanı arıyordu. Bizden önce değişik ülkeleri ve Türkiye'de başka bölgeleri incelemişler. Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'nın yönlendirmesiyle ESBAŞ'ı inceledikten sonra hemen yatırım kararı aldılar. Dünyada 11 ülkede yatırımı bulunan Gates, İzmir'deki fabrikasında motor gömleği ve piston üretimi yapacak, üretimini Avrupa, Ortadoğu ve ABD'ye ihraç edecek. Firma ilk etapta 500 kişiyi istihdam edeceğini belirtti.

Bölgede iki yıl önce küçük bir yatırım yapan Türk-Hollanda ortaklı Kapadokya Tekstil de katma değeri yüksek bir üretim gerçekleştirmek üzere yatırım kararı aldı. Yeni yatırımla 250 olan istihdamını binin üzerine çıkarmayı planlıyor.

Otomotiv kablo sistemlerini üreten İtalyan Eldor ise üretim alanını geliştirmek üzere yeni makine parkı kuruyor. Halen 500 çalışanın bulunduğu Eldor'un yeni yatırımla bunu iki katına çıkaracağı hesaplanıyor. Bölgede ayrıca makine sektöründen Keller Vardarcı, mobilya sektöründen Baykal Mobilya şirketleri yatırım yapacak. Bu yatırımlarla 5 firma 3 bin kişilik yeni istihdam yaratacak. Geçen yıl kapasite artıran firmalarla birlikte 2010 yılı ortalarında 20 bin çalışan sayısına ulaşmayı umuyoruz. Bölge içinde 35 bin kişiyi istihdam edebilecek yatırımlara imkan veren arazi var. Bunu mümkün olan en kısa sürede doldurmaya çabalıyoruz.”

“KRİZE RAĞMEN”

Tuncer, doğrudan yabancı yatırım çekme açısından en başarılı bölge olduklarını, ülkedeki 20 serbest bölgede istihdam edilen 40 bin çalışanın yaklaşık üçte birini Ege Serbest Bölgesi'nin karşıladığını ifade etti. Tuncer, krize rağmen son dönemde artan yabancı yatırımcı ilgisini iyi yönetmeye çalıştıklarını dile getirdi.

Bölgede istihdam yaratmayan bazı yatırımları geri çevirdiklerini, yüksek teknolojiye dayanan ve katma değeri yüksek üretimleri çekebilmek için özel çaba sarf ettiklerini dile getiren Tuncer, Çin'den bazı firmaların yatırım için geldiğini, ancak krizin bu ülkeyi etkilemesi nedeniyle şu anda bu konuda mesafe alınamadığını dile getirdi.

Tuncer, Türkiye'nin krizde fırsat arayan yatırımcılar için artık bir “fırsatlar ülkesi” olduğunu, ancak bunun için sabırlı ve istikrarlı biçimde kendini tanıtmaya devam etmesi gerektiğini dile getirerek, “Yabancı yatırım çekme yarışında daha önce geride olduğumuz Doğu Avrupa ülkelerine göre son dönemde daha avantajlı hale geldik” dedi.

Krizin etkisiyle artık Avrupa ülkelerinin, fabrikaların başka ülkelere taşınmasını engellemeye çalıştığına dikkat çeken Tuncer, “Hollandalı bir firma ülkesindeki fabrikayı söküp bölgemize taşımak istiyordu. Ancak hükümet aldığı bir kararla, fabrikaların sökülmesini devlet iznine bağladı. Almanya'da da teşvikle yapılmış fabrikaların taşınması halinde devlet teşvikleri geri isteme kararı aldı” diye konuştu.

İZMİR'İN AVANTAJI

İzmir'de yetişmiş insan gücünün bulunması, ulaşım olanaklarının iyi olması ve altyapının yeterliliğinin büyük avantaj teşkil ettiğini dile getiren Tuncer, “Yeni dönemde bu avantajlarımızı kullanarak ön plana çıkacağız. Serbest bölgelerde yatırım yapan şirketlere sağlanan vergi muafiyetleri 2004 yılında kaldırılmamış olsaydı şu anda çok daha iyi seviyede olacaktık. Yatırımcı şirketlere vergi avantajı getiren yasal düzenleme Kasım ayında çıktı. Yönetmeliklerin henüz çıkmaması nedeniyle bunu tanıtımlarımızda kullanamıyoruz” dedi.

Tuncer, çalışanların gelir vergisi muafiyetinden yararlanabilmesi için şirketlerin en az yüzde 85 ihracat yapma şartı arandığını, yeni yasal düzenlemeyle bu oranın Bakanlar Kurulu kararıyla yüzde 50'ye düşürülebileceğini ifade ederek, yasa çıkalı 4 ay olmasına rağmen bu konuda bir düzenleme yapılamadığını kaydetti.

Yatırım çekebilmek için siyasi ve ekonomik istikrarın yanında bürokratik istikrara da ihtiyaç duyulduğunu dile getiren Tuncer, “Bir genel müdür değişince tüm kurallar değişiyor. Bunu yatırımcılara anlatmamız çok zor” diye konuştu.

180 yorum:

 1. merhaba ben endustru meslek lisesi mezunuyum askerlikle ilisigim yoktur. acil işe ihtiyacım var. www.derinler@hotmail.com 05067593695 bu iş imkanı için bilgi verirseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
 2. merhaba ben 2 yıllık elektrik bölümü bitirdim ve askerliğimi yaptım sizin ilanı gördüm başvurmak istedim izmirde oturuyom email:mehmetugun@mynet.com tel:05456923344

  YanıtlaSil
 3. 1984 izmir doğumluyum.Dokuz Eylül Üniversitesi 2 Yıllık Muhasebe bölümü mezunuyum.Şuan AÖF İşletme bölümü 3.sınıf devam ediyorum.Askerliğimi 19.02.2009 tarihinde tamamladım.Askerlik sonrası iş alanında kendimi geliştirmek ve kariyer edinmek ve iyi bir işte çalışmak en büyük hedefim.İlgilenirseniz yeni kurulacak fabrikalarınızda çalışmaktan mutluluk duyarım. Email:huseyin_ener@mynet.com. Tel: 0539 937 05 29

  YanıtlaSil
 4. merhabe ben zülfü çebiç 1987 erdeöli/mersin doğumluyum,şuan antalya manavgatta ikamet etmekteyim.
  yüzüncü yıl ünüverstesi myo işletme mezunuyum.
  eta7 ve eta8 programlarını ve ofis programlarını kullanabilmekteyim.
  iş tecrubem:serbest muhasebeci emine çakmak iş hanında stajyerlik(erdemli/mersin),şampiyonlar su artma tesislerinde muhasebe elamanı(manavgat/antalya) olarak ve fung grube seyahat acenta şirketinde ön muhasebe ve sekreter olarak çalıştım.
  tel:0538 821 58 43 ve yakınım:0546 262 17 39
  e-mail:carekuldadegil@hotmail.com

  YanıtlaSil
 5. MERVE ÇEBİÇ 1987 ERDEMLİ/MERSİN DOĞUMLUYUM.
  İKİZ KARDEŞİMLE BERABER ANTALYA MANAVGATTA İKAMET ETMEKTEYİZ.
  YÜZÜNCÜ YIL ÜNÜVERSTESİ MYO İŞLETME MEZUNUYUM.
  ETA7 VE ETA8 PROGRAMLARI,LOGO,WENNER NEBİM PROGRAMLARINI VE AYRICA OFİS PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLMEKTEYİM.
  TEL:0545 330 57 69 YAKINIM:0546 262 17 39
  E-MAİL:gizemlimervee@hotmail.com

  YanıtlaSil
 6. yeni emekli oldum 1960 doğumluyum ilanınızı gördüm hemşire olarak sizinle çalışmak çok isterim e-mail:angel_1.1@hotmail.com tel:05379211792

  YanıtlaSil
 7. ilanınızı gördüm aşcı olarak çalışmak istiyorum askerliğimi yaptım 26 yaşındayım e mail nitroburner_batuhan@hotmail.com tel:05376802527

  YanıtlaSil
 8. merhaba ben muhammed yağcı.denizli de oturuyorum.25 yaşındayım.Meslek lisesi tesviye bölümünden mezunum.sizinle çalışmak isterim.
  e-mail:by_jamal_@hotmail.com
  tel:05349291917

  YanıtlaSil
 9. merhaba Hüseyin Enes ÇELİK ben adanada oturuyorum çalışmayı ve ilerlemeyi başarıyı seven biriyim bilgisayarprogramcılığı mezunuyum sizinle çalışmak isterim.tel:05447183934

  YanıtlaSil
 10. nasıl başvuruda bulunacaz

  YanıtlaSil
 11. Ben İzmirli Pınar Evliyim 29 yaşında işçi olarak her alanda çalışmak istiyorum

  YanıtlaSil
 12. mrhaba ben gamze akagündüz 22 yaşindayim adıyaman üniversitesi bilgisayar bölümünü bitirdim sizin le çalışmak istiyorum ihtiyacim var şimdiden tşk ederim adana / kozan da ikamet etmekteyim gamzee_mahsum@hotmail.com 0538 292 5286 iş olursa gelirim

  YanıtlaSil
 13. slm ben zafer asker bitti iş iyitiyaçım var endüstiri meslek lise mezunuyum evliyi 05468973532

  YanıtlaSil
 14. benim işe ihtiyacım var lütfen 05316814088

  YanıtlaSil
 15. Sayın Yetkili,

  Firmanızda niteliklerime uygun olabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere ekte özgeçmişimi gönderiyorum.
  Kurtköy Ticaret Meslek Lisesi’nden 2005 yılında mezun olduktan sonra, İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Bölümü’ndeki öğrenimimi de 2008 yılında tamamladım. Öğrenimim esnasında iş hayatı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve kariyer hedeflerimi netleştirmek amacıyla hyundai firması İnsan muhasebe Departmanı’ nda staj yaptım. Kendimi geliştirmek ve kariyerime “Muhasebe” alanında devam etmek amacıyla Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi’nde “Microsoft Office profesyonel”eğitimlerine katıldım Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahibim.
  İnsan ilişkilerinde başarılı, çözüm odaklı, kendini geliştirmeye açık, yenilikçi, aktif yapım ve almış olduğum eğitimler esnasındaki geliştirdiğim proje çalışmalarım ile şirketiniz için son derece yararlı olacağıma inanıyorum.
  Konuyla ilgili dönüşünüzü bekliyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
  Saygılarımla,
  İyi çalışmalar lütfennnn arayın
  05316814088
  işe ihtiyacım var

  YanıtlaSil
 16. slm ben musa ibiş askerden geldim iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  baymussa

  YanıtlaSil
 17. Slm ben NİLAY 1976 doğumlu lise mezunuyum ve evliyim.İzmir Yeşilova da oturuyorum.Çocuklarım buyuduğu için devamlı işe ihtiyacım var.İşçi olarak her alanda çalışabilirm.
  05439767368
  nadya.m76@hotmail.com

  YanıtlaSil
 18. slm ben habil bende fabrikanızla işci olarak çalışmak istiyorum ilkokul mezunuyum işe ihtiyacım var 0554 728 75 94 ..tşk ederim

  YanıtlaSil
 19. MERSİN ÜNİVERSİTE
  ELEKTRİK MEZUNUYUM
  ASKERLİGİMİ TAMAMLADIM
  PROJELERE SAHİBİM
  SATIŞ / SATIN ALMA SORUMLUSUYUM
  huseyin__ince@hotmail.com

  YanıtlaSil
 20. SLM BEN FİRDEVS BENDE FABRİKANIZDA ÇALIŞMAK İSTİYOM E.Ü.MEZUNUYUM İŞE İHTİTACIM VAR 0542 765 72 71

  YanıtlaSil
 21. MERHABA BEN GÜLİSTAN LİSE MEZUNUYUM İŞ ARIYORUM ARARSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN HERKESE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM 0506 908 41 49

  YanıtlaSil
 22. mrb ben özcan 1983 balıkesir doğumluyum.sizinle inanınki çok istiyorum.ne olur bana bi yardımcı olun.üniversite mezunuyum.makina teknikeri olarak mezun oldum.operatörlük,kalite kontrol işçiliği,makine teknikeriyim aynı zamanda.askerliğimi yaptım.işletmenlik bilgisayar sertifikam var.ne iş olursa yapmaya hazırım.bir yıl balıkesir işbir kumaş fabrikasında çalıştım.ama işten çıkarıldım.anlayacanız kriz maduruyum.şu an işsizim.ne olur bana yardımcı olun.çok memnun olurum.ev=02666931088-cep=05436371823

  YanıtlaSil
 23. mrb ben mehmet makine teknikeriyim AUTOCAD çok iyi dercede kullanabiliyorum 05357947733 mersin mehmnet_cataklyildiz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 24. fatih ünüversitesi elektrik-elektronik mühendisi (ingilizce) mezunuyum ayrıca ingilizce tercümanım.acil işe ihtiyacım var 2 yıl elektronik denemiymim 2 yılda tercümanlık deneyimim var yaramazsakar84@gmail.com adresim

  YanıtlaSil
 25. MERHABA BEN FATİH ÜNÜVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE) MEZUNUYUM.2 YILLIK ELEKTRONİK 2 YILLIKDA TERCÜMANLIK DENEYİMİM BULUNMAKTADIR.HER TÜRLÜ BİLGİSAYAR PROGRAMI KULLANIR PROGRAMLARIM BİLGİLERİNİZE SUNULUR yaramazsakar84@gmail.com kocaeli

  YanıtlaSil
 26. MERHABA BEN RESUL İŞ ARIYORUM 1985 DOĞUMLUYUM ASKERLİK GÖREVİMİ YAPTIM ARARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM 05444625427

  YanıtlaSil
 27. 1969 dogumluyum işmakineleri bakımcısıyım aynı zamanda oto tamir bakımcısıyım g b sınıfı ehliyetim var fabrıka makineleri bakımın da mekani k tecürbem var dayimi iş arayorum 0536 5101821

  YanıtlaSil
 28. slmtic.muhasebe meslek lisesi mezunuyun1986 doğumluyum.askerliğimi yaptım erak çadır branda da stajerlik yaptım.askerden önce bir sene mavi jeans'te depo bölümünde sevkiyat yaptım .bir senedir matbaada makinacılık yaptım.iki aydır işsizim ve bir işe ihtiyacım var umarım ilgilenirsiniz.0212 5383717

  YanıtlaSil
 29. iş kurunda çalışalım artık

  YanıtlaSil
 30. merhaba ben cihan yılmaz meslek lisesi motor bl.2003 mezunuyum.askerden geleli 3 ay oldu .sağlam bir işe ihtiyacım var.19cy34@gmail.com ulaşırsanız sevinirim.

  YanıtlaSil
 31. SLM
  ADIM TUNCAY BILEN 1973 ALMANYA DOGUMLUYUM
  EVLIYIM
  SIGORTA VE PAZARLAMA ISLERINDE CALISTIM
  ALMANCAYI ANA DILI GIBI BILIYORUM,KONUSUP VE YAZIYORUM
  ARABA VE TIR EGLIYETIM VAR
  TÜRKIYEDE IS ARIYORUM
  SIZINLE CALISMAKTAN MEMNUN OLURUM
  tuncaybilen@yahoo.de
  SAYGILARIMLA
  T.BILEN

  YanıtlaSil
 32. ADI SOYADI;ŞAHİN TOPSELVİ
  YAŞ;26
  MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM
  BEKARIM
  KARŞIYAKA DA İKAMET EDİYORUM
  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR.
  turk_falcon25@hotmail.com
  05069065129

  YanıtlaSil
 33. Mr.ben HAKAN 27 yaşında askerliğni yapmış Lise mezunu silahlı güvenlik sertifakası ve B.sürücü ehliyeti olan biriyim işçi olarak her alanda çalışmak istiyorum tl:05353746521 eryarasa25@hotmail.com saygılar.

  YanıtlaSil
 34. Merhaba,
  Adım Süleyman Uygun,
  1967 İstanbul dooğumlu evli ve 1 çocuğum var. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. İnsan Kaynakları konusunda 20 yıllık birikimim var. En son çalıştığım Takosan Otomobil Göstergelerinde 2,5 yıl İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalıştım. Çalışma yerinin İzmir olması benim için çok fazla sorun yaratmıyacaktır. Benzer sektörden gelmem, sektörün zorluklarını iyi bilmem düşüncesiyle şirketinize değer katacağımı umuyorum .
  sazuygun@yahoo.com
  0533 233 11 07

  YanıtlaSil
 35. Isim:TUNCER
  Soyisim:TÜRKMEN
  Adres:Akdere Mutlu Mahallesi 217.Sokak No:19
  Gsm:05067598399
  Ev:03123918740
  E-mail:benkurt_@hotmail.com

  Kişise bilgilerim:
  l
  Uyruğu:T.C
  Doğum Tarihi:29.10.1984
  Askerlik Durumum : 2007-2008(Yapıldı)
  Medeni Durumu: Bekar

  Kariyer hedefim:
  Çalışmış olduğum yada olacagım iş ve mesleğimde basamağı ve kariyerimi dahada artırmak olacak yerimde saymamak.yani kısacası kendimi geliştirmek ve bu gelişimide işime,mesleğimeve çalıştığım işyerinde iş yerimin lehine kullanarak daha başarılı projelerde yer almasını sağlamak olacak .Hiçbir zaman benim sınırım buraya kadar artık paydos demek yok bende gidebildiğim yerin eniyisini yaparak potamı yükseltmek hedefim.Beni kabul edecek iş yeride zaten bu azimi görecektir.Ayrıca bilmediğim bir konu olsa bile öğrenme ve becerim kuvvetli, olacağından tercih edilecek insanlar olduğuma inanıyorum.


  Çalışmak istediğim alanlar:
  Enerji alanında tecrübem var.Elektrik alanımda tecrübem var:Kalorifer ateşçisi alanında tecrübem var.Güvenlik aynı şekilde,bilgisayar işletmenliği belgem var ve kullanıcısıyım.Şoförlük alanında tecrübem var.Daha öncelerden temizlik alanında iş alanı bulunmadığından dolayı tecrübem var.ayrıca diğer mesleklerdede becerim vardır.


  İş Deneyimlerim:
  1999-2002 arası elektirik şantiye sahasında çaliştım.
  2001-2002 arası çagrı pano imalatında çalıştım.Daha sonra mali kriz nedeniyle ayrılmak durumunda kaldım.
  Üniversite ve boş olduğum zamanlar aralığında temizlik ve bazı alanlarda çalıştım.
  Üniversite bitimine yakın ecs elektrik aydınlatma tamirat ve tadilat vs. alanlarda çalıştım.
  Üniversite bittikten sonra tecil nedeniyle askerlik dönemine kadar BEDAŞ Enerji elektrik açma kapama görevi aynı zamanda servis ve şefliğini yaptım.Firma ihaleyi kaybettiği için endeks okuma bölümüne geçtim ve 1 sene sonra askere gittim.Ayrıca on iki senedirde şoförlügün içindeyim ve kendi hususi aracımızda bulunmaktadır.
  Askerlik dönemimde jeneratör tesisat ve ateşçi olarak görev yaptım uzun zaman çalıştım.Kısa zaman çalışmış olmam işi bilmiyeceğim anlamına gelmez adım gibide üstesinden gelirim.

  Eğitimim:
  1991-1996 Selçuklu ilköğretim okul
  1996-1999 Kuva-yı miliye ilköğretim okulu
  1999-2001 Abidinpaşa E.M.L
  2002-2005 Ankara Üniversitesi Başkent M.Y.O

  Yabancı dil:
  İngilizce: Okuma – İyi, Yazma - Orta, Anlama - Orta

  İş Tecrübesibelerim:
  1999-2002 arası elektirik şantiye sahasında çaliştım.
  2001-2002 arası çagrı pano imalatında çalıştım.Daha sonra mali kriz nedeniyle ayrılmak durumunda kaldım.
  2003-2004 Ecs elektrik (aydınlatma-tamirat-tadilat vs.)
  2004-2006 Bedaş açma kapama teknikeri
  2006-2007 Bedaş endeks okuma
  Diğer:
  GÜVENLİK
  BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ
  ATEŞÇİ BELGESİ
  ELEKTRİK VE ENERJİ
  ŞOFÖRLÜK
  Temizlik gibi mesleklerde el becerim ve kabiliyetim vardır.


  Katıldığım eğitim ve seminerler:
  2002 EHLİYET KURSU
  2004 ÇEMA ÇELİK BİLGİSAYAR KURSU
  2007-2008 KAZAN KURSU EĞİTİMİ
  2008-2009GÜVENLİK KURSU

  İlgi alanlarım:
  Bilgisayar ve Bilişim Teknolojilerini takip ederim,
  Internet ve Internet tabanlı teknolojiler ile ilgilenirim,
  Yabancı Müzik (Genel Alanlarda) dinlemeyi severim.
  Meslek Alanlarında Araştırma yapmayı severim (teknolojiye göre neler farklılaşmış)
  Referanslar:

  İstenildiği takdirde yeterli referanslar verilecektir.

  YanıtlaSil
 36. merhaba; sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım..lisans mezunuyum...öğretmen adayıyım..

  YanıtlaSil
 37. HASAN TEMELLİ12 Mayıs 2009 14:52

  İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNULAN BÖLÜMLER:

  KAYNAK TENİKERİ VE CNC PROGRAM OPERATÖRLÜĞÜ

  ADI SOYADI : HASAN TEMELLİ

  İKAMETGAH : GAZİOSMANPAŞA/ İSTANBUL
  hasantemelli@hotmail.com

  TELEFON : Ev(0212)578 21 76
  GSM 0535.777.08 59 – 0534.552.55.81

  DOĞUM YERİ /YILI : İSTANBUL / 1974
  MEDENİ HALİ : EVLİ
  ASKERLİK : 1997 TAMAMLANDI

  EHLİYET : B SINIFI (AKTİF SÜRÜCÜ)

  EĞİTİM : İNÖNÜ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
  Metal Teknolojisi
  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
  Gerede Meslek Yüksekokulu

  SERTİFİKA : SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK
  KAYNAK TEKNİKERİ
  ( AB uluslar arası geçerli Sertifika)
  CNC PROGRAM OPORATÖRLÜĞÜ ( AB uluslar arası geçerli Sertifika)

  DENEYİM : DOĞANER AÇIKHAVATABELA REKLAMCILIK
  Atölye Tabela Kaynak işleri

  REFERANS : DOĞAN BEY
  Doğaner Reklamın şirket sahibi 0212.549.15.35(3 hat)

  MEVLÜT KOÇ
  Serbest Muhasebe Mali Müşavir 0212.523.19.31

  YanıtlaSil
 38. slm ben özcan demir iş arıyorum sizinle çalışmak istiyorum tabiki uygun görürseniz.askerliğimi yaptım(2007)üniversite mezunuyum 2 yıllık makine teknikeriyim.ilginize çok teşekkür ederim.cep=05436371823

  YanıtlaSil
 39. Mrb. ben Süleyman Akkaş.
  1985 KÜTAHYA/GEDİZ dogumlu ve İZMİR de ikamet etmekte olan askerliğini yapmış bir gencim.
  Ticaret Lisesi Muhasebe bölümü mezunuyum.
  B sınıfı ehliyetim ve yol deneyimim var.
  05397930182-korkusuzzzz_35@hotmail.com

  YanıtlaSil
 40. merhaba ben pınar turşu 1985 izmir doğumluyum.Çimentaş lisesi mezunuyum.En son çalıştığım yer Delphi Automotive kriz nedeniyle toplu çıkışta çıkarıldım. Montaj operatörlügü yaptım.İş deneyimim 2.5 yıl vardiyalı çalışabilirim.Eldorda verimli bir şekilde hizmet verebilecegime inanıyorum.Beni ararsanız sevinirim.Saygılarımla
  tel:05354369100 4672643 pinar_tursu@hotmail.com

  YanıtlaSil
 41. MERHABA,BEN EDA GÜRBÜZ...1988 ELAZIĞ DOĞUMLUYUM VE 18 YILDAN BERİ İZMİR'DE İKAMET ETMEKTEYİM.MEDENİ HALİM:BEKAR.2005 İZMİR SELMA YİĞİTALP LİSESİ MEZUNUYUM.2008 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ ÖN LİSANS MUHASEBE MEZUNUYUM VE AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ 3.SINIF İKTİSAT ÖĞRENCİSİYİM.

  IŞ DENEYİMLERİ: ARKAS HOLDİNG(ARFOR TAŞIMA HİZMETLERİ A.Ş) STAJYER (18/06/07-10/08/07)

  SERTİFİKALAR:BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK SERTİFİKASI

  YABANCI DİLLER: İNGİLİZCE: OKUMA:İYİ YAZMA:İYİ KONUŞMA:ORTA

  BİLGİSAYAR: OFİS PROGRAMLARI( Bilgisayara giriş, Windows,Word, Excel, PowerPoint, Internet )

  İLGİ ALANLARI: Voleybol oynamak, yürüyüş yapmak, müzik dinlemek, kitap okumak,yüzmek.

  KİŞİSEL ÖZELLİKLER:Güler yüzlü, anlayışlı,kendine güvenen, hırslı, insanlarla iletişimi çok iyi olan,uyumlu bir kişiliğe sahibim. Sigara kullanmıyorum.

  YanıtlaSil
 42. MERHABA,BEN EDA GÜRBÜZ...1988 ELAZIĞ DOĞUMLUYUM VE 18 YILDAN BERİ İZMİR'DE İKAMET ETMEKTEYİM.MEDENİ HALİM:BEKAR.2005 İZMİR SELMA YİĞİTALP LİSESİ MEZUNUYUM.2008 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ ÖN LİSANS MUHASEBE MEZUNUYUM VE AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ 3. SINIF İKTİSAT ÖĞRENCİSİYİM.

  IŞ DENEYİMLERİ: ARKAS(ARFOR TAŞIMA HİZMETLERİ A.Ş ) STAJYER (18/06/07-10/08/07)

  SERTİFİKALAR:BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK SERTİFİKASI

  YABANCI DİLLER: İNGİLİZCE: OKUMA:İYİ YAZMA:İYİ KONUŞMA:ORTA

  BİLGİSAYAR: OFİS PROGRAMLARI( Bilgisayara giriş, Windows,Word, Excel, PowerPoint, Internet )

  İLGİ ALANLARI: Voleybol oynamak, yürüyüş yapmak, müzik dinlemek, kitap okumak,yüzmek.

  KİŞİSEL ÖZELLİKLER:Güler yüzlü, anlayışlı,kendine güvenen, hırslı, insanlarla iletişimi çok iyi olan,uyumlu bir kişiliğe sahibim. Sigara kullanmıyorum.

  Mail: gurbuz_eda@windowslive.com

  YanıtlaSil
 43. Süleyman Akkaş
  1985 dogumlu
  Ticaret Meslek Lisesi mezunu
  Askerligini yapmış Seyahat engeli olmayan
  B sınıfı ehliyetli İZMİR ikametli bir gencim.
  Cogu işte deneyimim var.
  tel. 05397930182
  email. suvari435@hotmail.com

  YanıtlaSil
 44. bu verılen ıs ımkanı ne zaman surece gırecek.mekan bellı olmalı kı kısı olarak formlar elden alınmalı...

  YanıtlaSil
 45. merhaba ben asuman 1980 dogumluyum meslek lisesi mezunuyum izmir bornovada oturuyorum işe ihtiyacim var ilgilenirseniz sevinirim saygilarimla 05068388971 asumanberrak@hotmail.com

  YanıtlaSil
 46. slm ben boluluyun meslekyuksekokulu menzunu end. eletrronik boşm yaş 24

  YanıtlaSil
 47. ercan iki yıllıl mezunun eltronil iş arıyorum eğer bilgi içi ercoo_8@hotmail.com 5462767822

  YanıtlaSil
 48. ben cihat kocaelinde oturuyorum lise mezunuyum 22 yaşında b sınıfı ehliyrtim var her hangi bir vardıya olabilir teşekkürler 0544 343 72 04

  YanıtlaSil
 49. mrh ben ümit izmir dogumluyum 86 dogumluyum askerlıgımı yaptım ehlıyetım b ve ataturk endustrı meslek lısesı ve dokuz eylul unıyersıtesı terk dıyelım makına bolumu mezunuyum yaklasık 4 yıldır makına uzerıne calısıyordum megatek muh. te ve ıssız kaldcogu arkadasım gıbı sızınle calısma ımkanım olursa ben ve sızler sevınırsınız umarım

  YanıtlaSil
 50. mehaba ben burak ADANA oturuyorum 1988 dogumluyum.askerligimi yaptım ve B sınıfı ehliyetim var.bilgisayarım var word excel powerpoint programlarını kullanıyorum.tlf:05444807954
  mail adresim:beyaz_kurt0101@hotmail.com
  şimdiden teşekürler....

  YanıtlaSil
 51. merhaba ben bursadan mehmet 1985 doğumluyum e.m.l. elektronik bölümü mezunuyum askerliğimi yaptım her alanda çalışabilirim acil işe ihtiyacım var ilginizi sabırsızlıkla beklerim tlf:05058966686

  YanıtlaSil
 52. BETÜL OKTAY
  TATLI KUYU MH. 1310 SK. GEBZE/KOCAELİ
  EV TEL:0262 646 19 08 CEP TEL: 0544 598 13 67
  E_MAİL:betul.oktay@hotmail.com


  ADI: BETÜL
  SOYADI: OKTAY
  DOĞUM YERİ: TOKAT/MERKEZ
  DOĞUM TARİHİ:1989
  MEDENİ HALİ: EVLİ

  EĞİTİM

  İLKOKUL: YILDIRIM BEYAZIT İLKÖĞRETİM OKULU
  ORTAOKUL: TOKAT GÜLBAHAR HATUN İLKÖĞRETİM OKULU
  LİSE: ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEK VE ANADOLU MESLEK LİSESİ

  İŞ DENEYİMİ:

  2004/2007: YILDIRIM BEYAZIT İ.Ö.O (STAJYER ÖĞRETMEN)
  2007/2008: TÜBİTAK BİLGEEV KREŞİ(ANA SINIFI YARDIMCI ÖĞRT.)
  2008: ÖZCAN YEMEK (SEKRETER)
  2008/2009: TEKNİK İŞ MAKİNA İNŞ. SAN. TİC.LTD. ŞTİ.(SEKRETER )

  KATILDIĞI EĞİTİM VE SEMİNERLER

  HALK EĞİTİM MERKEZİNİN VERMİŞ OLDUĞU ANASINIFI USTA ÖĞRETİCİLİK BELGESİNİ 96 SAATLİK SÜRE İLE ALMAYA HAK KAZANDIM.

  YABANCI DİL
  İNGİLİZCE: ORTA SEVİYEDE

  BİLGİSAYAR
  MİCROSOFT WORD, EXCELL, POWER POİNT, İNTERNET, OUTLOOK EXPRESS, MİCROSOFT OUTLOOK.

  İLGİ ALANLARI

  İLGİMİ ÇEKEN HERHANGİ BİR KONUYU ARAŞTIRMAK, MÜZİK DİNLEMEK, SEYAHAT ETMEK, ÜLKEMİZİN ÖNDE GELEN DEĞER KÜLTÜRLERİNİ ( MÜZELER, TARİHİ ESERLER, CAMİLER, TATİL YERLERİ…) GEZMEK.

  REFERANSLAR

  TÜBİTAK BİLGEEV KREŞİ: ASYA ALP: 0533 290 75 48
  TEKNİK İŞ MAKİNA: MEHMET PENBEGÜLLÜ: 643 37 28

  YanıtlaSil
 53. sim: rahman servet
  soyadı: karakaş
  d.tarihi: 29.12.1984
  d.yeri: samsun bafra
  öğrenim: m.y.o makina teknikerliği (afyon kocatepe)
  iş deneyimi: bir mağazanın 4 yıl mağaza sorumluluğu yaptım.. bir şirketin satın alma yedek parça sorumluluğu yaptım
  askerden yeni geldim iş arıyorum.
  bilgisayar bilgilerim: word exel autocad mastercam solidworks
  ehliyet: b sınıfı (2003)
  tel:0534 685 32 55
  e-mail:servetim55@hotmail.com

  YanıtlaSil
 54. merhaba ben perihan .cbü alasehir myo tarımsal laboratuar mezunuyum.fabrikanızda çalkışmak ıstıyorum.

  YanıtlaSil
 55. merhaba ben balıkesirden ceyhun 1983 doğumluyum güvenlik sertifikam var şöförlüğüm var kısacası elimden her meslekle ilgili her iş gelir şuan boştayım iş arıyorum ilginiz ve yardımınız için teşekkür ederim.05366099955 ceyhun--26@hotmail.com

  YanıtlaSil
 56. vezy35@mynet.com17 Haziran 2009 00:22

  merhaba ben izmir eğefren a.ş de 12 sene kalite kontrol bölünde çalıştım.ama kıriz nedni ile çıkış gerçekleşti 6 ay dır işsizim evliyim.askerlikle ilisigim yoktur. acil işe ihtiyacım var. vezy35@mynet.com 05056323973 bu iş imkanı için bilgi verirseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
 57. ADI SOYADI:FATİH KARATAS
  YAŞ:24
  UNIVERSITE MUHASEBE MEZUNUYUM
  MUHASEBE VE ECZANE ILAC SEKTORUNU BILIYORUM 7 YIL ECZACI KALFALIGI YAPTIM SOFORLUGUM VAR
  MUHASEBEDE:ETA LOGO LKS MAKRO MIKRO
  BİLGİSAYARDA:WORLD EXCEL
  HASTANE OTOMASYONU DEHA 3CMED 4 T RX MEDIA PROGRAMLARI BILIYORUM
  SİLİVRİ DE İKAMETGAH EDİYORUM
  GSM:05362465468
  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR

  YanıtlaSil
 58. mustafa demir silahlı özel güvenlik kimligim var iş arıyorum askerligimi komando olarak yaptım boy :1.75 tel 05062326775 adana seyhan

  YanıtlaSil
 59. slm ben özcan demir üniversite mezunuyum makine teknikeri olarak mesun oldum.askerliğimi yaptım.daha önce balıkesir işbir kumaş fabrikasında bir yıl teknikerlik kalite işleri yaptım.şu anda ayvalıkta temizlik şirketinde çalışmaktayım.bilgisayar sertifikam var.sizinlede çalışmayı çok istiyorum tabiki siz uygun görürseniz.ilginiz için çok teşşekkür ederim.ararsanız çok ama çok sevinirim.cep=05436371823 saygılarımla

  YanıtlaSil
 60. iyi günler beb BORA TORUN 1983 izmir de ikamet ediyorum sigara kullanmıyorum bekarım askerligimi şırnakta yaptım asker çocuğuyum iyi derecede bilgisayar biliyorum iyi derecedede ingilizcem var açık öğretimede devam ediyorum uygun görürseniz szlerle çalışmak istiyorum ..tlf..05358933626

  YanıtlaSil
 61. Adım : Serkan Açıl
  Doğum Yeri Ve Tarihi : İzmir 14.05.1976
  Medeni Halı : Evli
  Telefon: 0531-590-31-00

  Mail : serkan_ksk@windowslive.com

  Eğitim : Havva Özişbakan Lisesi 1996 Mezunu

  İş Tecrübesi :

  Ege Seramik ( Paketleme, Sir Hazırlama )
  Cup Cafe : Garsonluk
  Vestel : ( Dvd Montaj)
  Asyar Makine ( Cnc Torna)
  Ege Çelik Fabrikası (sdm Bölümü)
  Urla Taş (İmalat)


  Sertifikalar :

  Bilgisayar Sertifikası
  Turizim Otelcilik Sertifikası

  Sizinle çalışmayı çok istiyorum eğer uygun görürseniz..çok teşekkürler..

  YanıtlaSil
 62. mesut_tektas_35@hotmail.com...ilgilenmenizi arz ederim.

  YanıtlaSil
 63. Sayın Yetkili,
  4 yıl Ön Muhasebe 3 yıl Sekreterlik görevlerinde başarıyla görev aldım. Wındıws xp,word, excel, netsis, logo, eta, soft, nembim wınner, internet ve outlook programları çok iyi dercede kullanıyorum. Bütün ofis araçlarını kullanıyorum.
  Fabrikanız bünyesinde, çalışkan,güvenilir,paylaşımcı ve gelişime açık biri olarak çalışmak isterim.
  Teşekkürler,
  Aytül Kınalı aytsaim_2005@hotmail.com

  YanıtlaSil
 64. merhabalar ben izmir bornovadan levent çelik çok acil iş ihtiyacım var sizden ricam.ben evliyim ve eşim ağrıda öğretmen 4 yıldır orada görev yapmakta bende çalışıyordum fakat 30,06,09 işden çıkarıldım mutlak süre ile çok acil iş bulmalıyım yoksa yaptığımız herşey çok anlamsız olur.ben ssk çalışanı olarak gürünmezsem eşimin ataması izmire çıkmıcak lütfen sizden çok acil iş istiyorum.gönüllü bile çalışabilirim gerçekten. cep:532 381 93 03 / 348 08 43

  YanıtlaSil
 65. KENAN BORAK
  Tel: 0 (232)4539439
  0 (535) 3409963
  Adres: 206/7 NO.147 BUCA / İZMİR
  ATATÜRK MAH. HOCA AHMAT YESEVİ CADDESİ  Doğum Tarihi : 20,04,1979
  Doğum Yeri : PASİNLER
  Uyruğu : T.C.
  Medeni Hali : Evli


  Eğitim Durumu :

  BUCA LİSESİ MEZUNU (İZMİR)


  Askerlik Durumu: YAPTIM
  Yabancı Diller : İngilizce
  (Orta Seviye)

  Sürücü Belgesi : C Sınıfı sürücü belgesi

  Sürücü belgeleri mevcuttur

  Deneyimler : 5 SENE ŞÖFÖRLÜK
  7 SENE TEZGAHTARLIK VE ESNAFLIK YAPTIM.  İlgilenilen Alanlar: Resim Yapmak, Sinema, Tiyatro, Müzik , Balık Tutmak…


  Referanslar :İSTEĞE GÖRE REFERANS VERİLİR

  YanıtlaSil
 66. ercan çetinkaya
  0351 7337373

  torna tesfiye böümü mezunuyum
  elimden her iş gelir ilginize teşekkürler şimdiden

  YanıtlaSil
 67. merhaba 1985 doğumlu bilgisayar mühendisliği mezunuyum.şayet uygun departmanlarınızda bana da yer verirseniz sevinirim.iyi çalışmalar..
  herseyyalan1985@hotmail.com izmir de ikamet etmekteyim

  YanıtlaSil
 68. AHMET KULA

  2004 yılında 6 ay boya fabrikasında çalıştım .sonra yine 6 ay meyve ve sebze halinde çalıştım.ondan sonra asıl pozisyonum olan muhasebe bürosa girdim orada 3,5 yıl çalıştıktan sonra askere gittim.şimdide askerliğim bitti geldim iş arıyorum çalışacağım konum fark etmez,üretim imalat elemanı olarakta çalışırım lise mezunuyum.22 yaşındayım.çabuk kavrama yeteneğim olduğuna inanıyorum.
  ETA,WORD.EXCEL.MSN,İNTERNET KULLANMASINI BİLİYORUM.
  izmir konak ta ikametgah ediyorum
  acil işe ihtiyacım var.
  ahmet.kula@hotmail.com
  5542633950

  YanıtlaSil
 69. izmirde ikamet ediyorum.m.y.o mezunuyum askerlikle ilişkim yok bünyenizde çalışmak istiyorum teşekkürler. 05442464887 baris_014@hotmail.com

  YanıtlaSil
 70. keşke bu fabrikalardan her yere kurulsa bizde internet basında iş aramak zorunda kalmasak

  YanıtlaSil
 71. ERCAN ÇETİNKAYA

  Sakarya mah. Kamil Su cad. no:50/4 Merkez / MANİSA
  Cep: 0531 733 73 73
  KİŞİSEL BİLGİLER  Uyruğu : T.C

  Doğum Yeri Demirci

  Doğum Tarihi : 17/08/1985

  Askerlik Durumu Yaptı

  Medeni Durum : Bekar

  EĞİTİM DURUMU
  1998 - 2001 : Turgutlu Endüstri Meslek Lisesi – Torna Tesviye Bölümü


  İŞ DENEYİMİ

  09/2001-06/2002 Hidesan Redüktör Sanayi A.Ş. - Turgutlu - Manisa

  Okul Stajı

  2004 – 2007 Şah Petrol A.Ş. Marmaris - Muğla

  Ürün ve Satış Danışmanı

  10- 2007 / 01- 2009 Vestel Beyaz Eşya A.Ş.- O.O.S.Bölgesi - Manisa
  Üretim, Ön montaj, Kalite,Hata İkaz , Sevkıyat
  BİLGİSAYAR
  Microsoft Ofis , Excel, Word, PowerPoint, Sap. , Internet


  REFERANSLAR
  İsteğe göre referans verilir

  YanıtlaSil
 72. meraba adım VOLKAN AKÇELİK 1979 ARDAHAN dogumluyum meslegim makine montaj,gazaltı.argon,elektirik kaynak
  iş tecrübem 15 yıl.medeni durumum evli 1851/5 no 74 daire 5 bahçelievler karşıyaka/İZMİR de ikametgah ediyorum refarans istege baglı olarak sunabiliriM TEL:02323664696 CEP:05374533129

  YanıtlaSil
 73. ADI SOYADI:GÜLBAHAR AKÇELİK
  DOGUM TARİHİ:08.01.1983
  DOGUM YERİ:MALATYA
  MEDENİ DURUMU:EVLİ
  ADRES.1851/5 NO 74 D:5 bahçelievler karşıyaka/İZMİR
  egitim durumu:ŞEHİT FETHİ BEY TİCARET MESLEK LİSESİ
  EHLİYE:B SINIFI
  MESLEK:TEKSTİL
  İŞ TECRÜBEM:8 YIL
  TEZGAHTARLIK

  Fabrikanızın bünyesinde çalışkan dinamik ve güvenilir biri olarak çalışmak isterim.

  YanıtlaSil
 74. fahrettin özkan manisa 05373853426 askerlik bitti torna tesviye mezunu çınarlı eml izmir bayraklı bekar

  YanıtlaSil
 75. ya bu sayfada form yok bişey yok is basvurusu yapmısnzz nereye basvurdunz arkadslar

  YanıtlaSil
 76. CV BİLGİLERİ
  AD:ERHAN SOYAD:İKİZ DOGUM TARİHİ:24/09/1983 ASKERLİK:TAMAMLANDI İL:İZMİR EĞİTİM DURUMU:ÖN LİSANS M.Y O MEZUNU BÖLÜM:ENDUSTRİYEL ELEKTRONİK İŞ TEÇRUBELERİ:ATA ASANSÖR SİRKETİ GÖREVİ:TEKNİKER CEP NO:0539 253 99 71

  YanıtlaSil
 77. siz nası bi salaksınız başvuru formu nerde ne saçmalıyosunuz..

  YanıtlaSil
 78. burda ne olup bittiigini anlamaya calısıyordum,,,
  en son yoruma bayıldım

  YanıtlaSil
 79. slm ben nafiz 5188 saylı kanuna göre silahlı güvenlik görevlisiyimkoç holding kocaeli ford oto fabrikasında görev yaptım yalova bayrak tersanesi m grup bünyesinde güvenlik görevlsi olarak çalıştım izmir bucada ikamet etmekteyim iş arıyorum güvenlik görevlisi olarak ayrıca e ehliyetim de mevcut ilginizden dolayı teşekkür ederim 05455784181 kurtlarla@hotmail.com

  YanıtlaSil
 80. merhaba ben hatıce çanakkale on sekız mart unıversıtesı gokceada meslek yuksek okulunda işletme bolumunu okudum istanbul /silivri'de ıkamet etmekteyım ıs arıyorum sımdıden ılgı ve alakanız ıcın tesekkur ederım e-maıl: esmerin1987@hotmail.com tel:05437925385 ew tel:02127315265 ii gunler;)

  YanıtlaSil
 81. ADI SOYADI :LEVENT KAZAK
  DOGUM TARİHİ :22/06/1976
  DOGUM YERİ :İZMİR
  MEDENİ DURUMU :EVLİ
  UYRUĞU :T.C
  ADRES :569 SOK.NO:36 DAİRE:8 ŞİRİNYER/İZMİR
  TELEFON :0544 540 48 85
  :0532 344 36 81
  EĞİTİM DURUMU :LİSE MEZUNU
  EHLİYET :B SINIFI
  İŞ TECRÜBESİ :10 YIL PROFESYONEL VE AMATÖR LİGLERDE FUTBOL OYNADIM.
  DYO BOYA FABRİKASINDA 10 AY SÖZLEŞMELİ ÇALIŞTIM

  YanıtlaSil
 82. nevzat yigitalp 1984 dogumluyum mersinde ikamet etmekteyim evliyim işe ihtiyacım var ehliyetim var e sınıfı sigortalı bir iş istiyorum

  YanıtlaSil
 83. merhaba ben Esin Tümür. Buca T.M.L'si mezunuyum.İzmir Yeşilyurt' ta ikamet ediyorum.6 sene Delphı otomotivde montaj oparetörü olarak çalıştım.1 yıl önce ayrıldım. Bünyenizde çalışmak istiyorum.Şimdiden teşekkürler.

  YanıtlaSil
 84. musa özbağ8 Ekim 2009 15:51

  17 yıllık uzman çavuşum görevimden ayrıldım sizlerle çalışmak istiyorum.özgeçmişimi gönderiyorum ÖZGEÇMİŞ


  01.01.1965 yılında Pirli köyü Ortaköy/AKSARAY da doğdum.İlkokulumu köyde tamamladım.Orta ve Lise eğitimimi Ortaköy de tamamladım.
  Askerlik hizmetimin bitimine mütakip uzman çavuş olarak 26.08.1992 yılında 9 ncu Zrh.Tug.1 nci Mknz.P.Tb.ÇUBUK/ANAKAR DA 106 MM LİK G.T.T. Ks.K.olark görev yaptım.26.08.1993 tarihine 1/9 İçGüv.Tb.Çukurca/Hakkari de uns.k.olarak görev yaptım.20.07.atamalar ile 18 nci Zrh.Tug.2 nci Mknz.P.Tb.da ağır araç şöförü olarak atandım.20.07.2006 tarihinde 70 nci Mknz.P.Tug.2 nci Mot.P.Tb. da
  Tnks.Mng.K.olarak görev yaptım.(iç güvenlikte uns.k.olarak çalıştım.)bu görevlerimin yanında ikiz görev olarakta s-4 depo sorumlusu olarak çalıştım.optik,silah,gece görüş mühümmat bakım ve onarım görevlerini yaptım.Bl.Astsb.Yrd.olarak çalıştım.keskin nişancı kursu gördüm.mayınlardan kurtulma araçla cemmer kursu gördüm birlik operasyona giderken birliği mayın aracı ile götürüp operasyon bölgesine bırakıyordum operasyon bitince tekrar birliğe getiriyordum.mayın imha uzmanlık kursu gördüm.doğal afetlerde arama kurtarma eğitimi,toplumsal olaylara müdahele eğitim.gibi görevler yaptı.şahsıma ait ruhsatlı silahım var.evliyim.3 kızım var.İzmir de kendime ait evim var 26.08.2009 tarihinde uzman çavuşluktan ayrıldım.17 yıl hizmet yaptım.sözleşmem bitince sözleşme yapmadım

  Musa ÖZBAĞ

  YanıtlaSil
 85. merhaba ben Esin Tümür. 02.08.1978 doğumluyum.İzmir'in Yeşilyurt semtinde ikamet etmekteyim.2 yıllık üniversite mezunuyum.6 sene Delphı otomotiv'de montaj operatörü olarak çalıştım. 1 yıl önce kriz nedeniyle işten çıktım. işyerinizde çalışmak istiyorum.Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 86. MERHABA BÜLENT KURTULMUŞ 01.06.1987 ÇİĞLİ/EVKA2 İZMİR'DE OTURUYORUM.EGE ÜNİVERSİTESİ 2YILLIK MAKİNE TEKNİKER BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.ALPAR KALIP A.Ş.3YIL KALIPÇI OLARAK ÇALIŞTIM.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM TEŞEKKÜRLER...TELEFON NUMARAM (232)3704773 CEP TEL.05317661411

  YanıtlaSil
 87. MERHABA BEN BÜLENT GÖÇMENLİ 24.11.1983 DOĞUMLUYUM.İZMİRDE OTURUYORUM.SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-FİZİK ÖĞRETMENLİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.ACAR ELEKTRİK 9 YIL ÇALIŞTIM.KRİZDEN DOLAYI ŞUAN İŞSİZİM VE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM,TEŞEKKÜRLER..TELEFON NUMARAM :EV TEL :(232)4690892 CEP TEL:(0541-2024702)

  YanıtlaSil
 88. merhaba ben naz

  YanıtlaSil
 89. MERHABA BEN BÜLENT GÖÇMENLİ 24.11.1983 DOĞUMLUYUM.İZMİRDE OTURUYORUM.SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.MAZHAR ZORLU PLASTİK İŞLEME MESLEK LİSESİ AVRUPA BİRLİĞİ UYUM YASASI ADI ALTINDA DÜZENLENEN EKSTRİZYON OPERATÖRLÜĞÜ SERTİFİKASI ALDIM.ACAR ELEKTRİK DE ELEKTRİK USTASI OLARAK 9 YIL ÇALIŞTIM.ŞUAN İŞSİZİM VE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.TEŞEKKÜRLER.TEL NUMARAM:0232-4690892 CEP TEL:0541-2024702

  YanıtlaSil
 90. merhaba ben zehra kayaönü 12,01,1981 doğumluyum.izmir-buca da oturuyorum.buca ticaret meslek lisesi mezunuyum.daha önce eldorda 2000-2006 yılları arasında çalıştım.vereceğiniz konuma göre her işte vardiyalı olarak çalışabilirim.hemen çalışmaya başlayabilirim.tel:05543652925.

  YanıtlaSil
 91. MERHABA BEN ZEHRA DİNER 1983 DOĞUMLUYUM.BUCA TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.VERECEĞİNİZ HER İŞTE ÇALIŞIRIM (TEMİZLİK DAHİL)İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR.İZMİR-BUCA DA OTURUYORUM.TEL:05547874905

  YanıtlaSil
 92. BEN ZEHRA KAYAÖNÜ (ERKEN).12.01.1981 DOĞUMLUYUM.İZMİR-BUCA DA OTURUYORUM.BUCA TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.ELDOR'DA 2000-2006 YILLARI ARASINDA ÇALIŞTIM.VARDİYALI ÇALIŞABİLİRİM.İŞE HEMEN BAŞLAYABİLİRİM.VEREBİLECEĞİNİZ HER KONUMDA ÇALIŞABİLRİM.TEL:05543652925

  YanıtlaSil
 93. merhaba ben kadriye dokuz eylül üniversitesi 2 yıllık mezunum işe gerçekten ihtiyacım var evliyim evime ve eşime yardımcı olmak istiyorum tel:05457151087 her işi başarabilcegime inanıyorum elimden geldigi kadar çabuk işi kavrarrım herşeyin hayırlısı umarım herkez iş bulabilir şirinyerde oturuyorum 23 yasındayım

  YanıtlaSil
 94. KİŞİSEL BİLGİLERİM

  Adı: Melih

  Soyadı: ÇETİNKAYA

  Cinsiyetim: BAY

  Doğum Yeri: İzmir

  Doğum Tarihi: 22.12.1983

  Medeni Durumu: Nişanlı

  İrtibat Adresi:

  İrtibat Telefonu: 0505 554 47 97

  İrtibat Ev Telefonu: 0 232 255 35 33

  e-posta Adresi: melih.cetinkaya@hotmail.com

  EĞİTİM BİLGİLERİM

  Okulun Adı Başlangıç Bitiş

  İlk ve Orta öğrteim

  İlkokul Murat Reis ilkögretim 1990/1991 1995/1996

  Orta Okul Dokuz Eylül Ortaokulu 1995/1996 1999/2000

  Lise İnönü Lisesi 2000/2001 2004/2005


  Bildiğim Bilgisyar ofis proğramları: Microsoft Excell Ofis geneli hersey

  Yabancı DİL : Yok ( cok az İNG )

  Askerlik Durum: 2006 Tarih 2008 Bitmiştir. 86/4

  İlgilendigim sportif ve kültürel faaliyetler: Buz pateni yüzme adraline amatör futbol

  Oto ehliyeti: Yok

  Fabrikayı tanıyormuyum: BİLGİLERİNİZ BEKLİYORUM

  Açıklama Not: Melih ÇETİNKAYA reklam dünyasında yer aldığı dönemler içinde güzel atılımlar yapmış olup kişiliği ve karakteri ile ön plana cıkıp çalıştığı şirkte
  önem verip kazanmak adına ne varsa onu yapmıştır.Önce şirketimin kazancı daha sonra ise benim gelecegim hersey birlik ve beraberlik içinde olmasını severim.

  İŞ DENEYİMİM: 2001/2002 KOS'S 2002/2004 Organizasyon 2005/2006 Kıbrıs Lefkoşa Cafe kumpirhouse 2008/2009 Mecreklam

  Reklam Ajansı Refranslarım: Pepsi Avea Özsüt BoluHasanusta Mado Koçtaş Orkide Yeniasır


  Saygılarımla Melih ÇETİNKAYA melih.cetinkaya@hotmail.com

  YanıtlaSil
 95. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü (lisans, 2006) mezunuyum. 3 sene iş deneyimine sahibim. Özel bir kurumda çalışmaktayım. İş yeri hemşiresi olarak çalışmak istiyorum, cevabınızı bekliyorum.

  YanıtlaSil
 96. merhaba ben emine izmir karabaglarda oturuyorum.1979 izmir dogumluyum.1996 karabaglar cumhurıyet lısesı mezunuyum,evlıyım,1998/2004 yılları arasında delphi otomotıv sanayısınde manuel,montaj operatöru olarak calıştım.uygun gorunurse sızınle calışmak isterım.tel.5363220611/ezutemya@gmail.com

  YanıtlaSil
 97. merhaba ben emıne izmir karabaglarda oturuyorum. 1996 karabaglar cumhurıyet lısesı mezunuyum ,30 yaşında evlıyım, 6 yıl delphı otomotıv sanayısınde montaj ,manuel operatoru olarak calıştım suan işsizim uygun gorulurse sızınle calısmak ıstıyorum.tel.5363220611/ezutemya@gmail.com

  YanıtlaSil
 98. merhaba ben Fırat BOZKOÇ İZMİR gaziemirde oturuyorum gaziemir endüstri meslek lisesi ELEKTRONİK bölümü mezunuyum elektro mekanik taşıyıcılar ve otomobil sektöründe tecrübeliyim 20006ve2009yıllarında delphi packard ta çalıştım daha sonra adr oto dizayn da çalıştım şu an işsizim ve sizinle çalışmak istiyorum askerliğimi yaptım tel=05547204734-02322817094 djmad84@hotmail.com

  YanıtlaSil
 99. ben cemal atalardan izmir gaziemirde ikamet etmekteyim elektronik bölümü mezunuyum askerliğimi yaptım 27 yaşındayım dekarosyon aliminyum sektörlerinde üretim ve montaj demontaj yapmaktayım iş arıyorum.0555 810 60 69 cemalatalardan@hotmail.com

  YanıtlaSil
 100. ben cemal atalardan izmir gaziemirde ikamet etmekteyim elektronik bölümü mezunuyum askerliğimi yaptım 27 yaşındayım dekarosyon aliminyum sektörlerinde üretim ve montaj demontaj yapmaktayım iş arıyorum.0555 810 60 69 cemalatalardan@hotmail.com

  YanıtlaSil
 101. KİŞİSEL BİLGİLER
  Ad, Soyad :SEVİM KAYAR
  Cinsiyet : Bayan
  Doğum Tarihi : 11/04/1983
  Medeni Durum : Evli
  Uyruk : T.C.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Adres Bilgileri : Ahmet Yesevi Bul. No:160 D:10 Evka 5 ÇİĞLİ
  Ev Tel. : (232) 3841744
  Cep Tel : (555) 8297145
  E-posta : sevimerim@hotmail.com

  EĞİTİM BİLGİLERİ
  Savaştepe Anadolu Öğretmen Lisesi - Yabancı Dil

  İŞ DENEYİMİ
  Ankara Kargo Tic. Ltd. Şti 08/2004-01/2005
  Pozisyon:Sekreter

  Altın Bilgisayar Muhasebe Kursu 01-06/2006
  Pozisyon: Eğitmen

  DELPHI 09/2006 - 04/2009
  Pozisyon: Montaj Operatörü

  KURS / SERTİFİKA BİLGİSİ
  Bilgisayar İşletmenlik
  Kurum : Altın Bilgisayar

  Tıbbi Sekreterlik
  Kurum: Çiğli Halk Eğitim Merkezi

  BİLGİSAYAR BİLGİSİ
  Word, Excel, Powerpoint, Outlook: Çok iyi

  YABANCI DİL BİLGİSİ
  İngilizce Okuma: Çok iyi, Yazma:Çok iyi, Konuşma:iyi

  HOBİLER Kitap okumak, tenis, sinema, internet

  REFERANSLAR
  İsteğe göre referans verilir

  Not: Şuan işsizim. Uygun görünürse sizinle çalışmak istiyorum.

  YanıtlaSil
 102. merhaba BEN SERCAN METİNOĞLU
  4 SENELİK ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM.EĞİTİMLİ İDEALİST ÇALIŞKAN BİR BİREYİM.EBASTA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.ASKERLİĞİMİ YAPTIM VE B SINIFI EHLİYETİM VAR 24 YAŞINDAYIM.MENEMENDE İKAMET EDİYORUM.
  NUMARAM 554 9256035

  ingilizce dil sertifikam var.iyi derecede dil biliyorum.
  bilgisayar progmramlarına hakimim.
  kısa zamanda bir iş sahibi olmak istiyorum.

  YanıtlaSil
 103. merhaba ben lokman duz lise mezunuyum askerliğimi yaptım bılgisayar ve kasıyerlik kursları gordum iş ve iş veren kanunları ve duzen konusundada egıtım aldım butun hakları bılıyorum iş konusunda işe ihtiyacım var bana ulasırsanın cok mutlu olurum 05386285512

  YanıtlaSil
 104. merhaba ben nuri saç lise mezunuyum ayrıca genc emeklıyım işe cok ihtıyacım var.bana ulasırsanız cok sevınırım tel:05424976360

  YanıtlaSil
 105. merhaba nisan 2009 da delphi'den çıkarıldım bu işe çok ihtiyacım var.Habib Kerem KURT 0554 214 23 77 adres:9693 sokak no:71 LİMONTEPE/İZMİR

  YanıtlaSil
 106. RUKİYE KAPLAN

  4308 Sok. No:8 Aydın Mahallesi Karabağlar/İZMİR

  Ev: (232) 264 85 56 , Cep: (539) 372 78 49
  E-mail: rukiyekaplan_35@hotmail.com
  KİŞİSEL BİLGİLER

  Uyruğu : T.C.
  Doğum Yeri: İZMİR KONAK
  Doğum Tarihi: 08/11/1989
  Medeni Durum: Bekar

  İŞ/KARİYER HEDEFİ

  Muhasebe dalında işimin en iyisini yaparak üst seviyelere yükselmek.

  EĞİTİM DURUMU

  2006 - 2008: Dokuz Eylül Üniversitesi, Muhasebe Bölümü

  2003 - 2006: Gaziemir Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi

  PROJE VE STAJLAR

  09/2005-06/2006 T.C. İŞBANKASI GAZİEMİR ŞUBESİ
  Okul Stajı
  05/2007-06/2008 GÖKÇÜOĞLU A.Ş.
  Stajyer – Ön Muhasebe - Sekreterlik

  ESKİ ÇALIŞILAN YERLERDE YAPILAN İŞLEMLER

  1- PERSONEL PUANTAJI TUTMAK,
  2- PERSONEL DOSYALARININ DÜZENİ,
  3- ALINAN SATILAN MALLARIN FİYAT LİSTELERİNİN KONTROLÜ,
  4- ÖN MUHASEBE TUTUP, TELEFONLARA BAKMAK.

  YABANCI DİL
  İngilizce: Orta seviyede

  BİLGİSAYAR
  Windows XP, Microsoft Office; Excel, Word, ETA, LİNK 'in GÜNEŞ Programı, PowerPoint, Picture Manager, Internet

  SERTİFİKALAR

  06/2009-09/2009 TIBBİ SEKRETERLİK SERTİFİKASI

  09/2006-12/2006 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK KURSU SERTİFİKASI

  İLGİ ALANLARI

  Gezi, internet , roman okumak…


  REFERANSLAR

  ESİN FİLİZ , GÖKÇÜOĞLU A.Ş. MUHASEBE ŞEFİ. Tel: 0.232.257 53 46


  NOT : BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR HERKEZ GİBİ.

  YanıtlaSil
 107. slm ismim mustafa benli yüzde elli almanca biliyorum yurt dısında söför olarak calısmak istiyorum ihtiyacım var saygılarımla

  YanıtlaSil
 108. MUHAMMED TOPALOĞLU
  DOGUM YERİ TARİH= 04.12.1982 KİLİS
  MEDENİ HALİ= EVLİ
  ADRES= 4767 SOK NO-18 KARABAĞLAR-İZMİR
  TELEFON= 0545 487 07 61
  E.MAİL= yellow_bull_35@hotmail.com
  MESLEK LİSESİ TORNA TESVİYE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.
  1.90 BOY VE 85 KİLOYUM

  ÇALIŞTIĞIM YERLER:

  1-EGE ÖZEL GÜVENLİK
  2-NARLIDERE YÜZME HAVUZU
  3-DİMON TÜRK TÜTÜN

  GEREGİNİN YAPILMASINI TALEP EDERİM TÜRKİYEMİZDE BU KADAR GENÇ İŞSİZ.BİZLERE İŞ İMKANLARI SUNULMADIKÇA BİZLER NASIL REFERANS VEREBİLELİM İŞ ALANINDA NASIL TECRÜBE KAZANALIM.ELİMDEN GELENİN FAZLASINI YAPMAYA ÇALISIRIM YENİ ACILACAK OLAN FABRİKANIZDA BENDE ÇALISMAK GÖREV ALMAK İSTİYORUM.SAYGILARIMLA MUHAMMED TOPALOĞLU

  YanıtlaSil
 109. merhaba ben musta erhan 6yıl izeltaş aş de kalıphane bölümünde freze operatörü olarak çalıştım 23 12 2008 tarinde kriz nedeniyle işten çıkarıldım meslek lisesi mezunuyum meslegim torna tesviye fabrikanızda çaLIŞMAK İSTİYORUM GERİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM TEL.NO.05317217164

  YanıtlaSil
 110. merhaba ben murat şahin konak motor meslek lisesi mezunuyum askerliğimi transit şöförü olarak yaptım sonra izelmanda staj yaptım ve dyo boya fabrikasında 6 ay geçici çalıştım şimdi kriz nedeniyle 1 buçuk senedir işsizim fabrikanızda çalışmak istiyorum kesinlikle içki ve sigara kullanmıyorum 22 yaşındayım saygılarımla ev 226 00 06 cep 0544 604 80 46

  YanıtlaSil
 111. ben izmirden ramazan şahin forklift ehliyetim var b sınıf ehliyetim var silahlı güvenlik yaka kartım var bende fabrıkanızda çalışmak isterim numaram 0535 362 15 72 gereğinin yapılmasını arz ederim...

  YanıtlaSil
 112. ben izmirden Elvan Eryılmaz düz lise mezunuyum tıbbi sekreterlik belgem var ama iş bulamadım çalışmaya çok ihtiyacım var bu yüzden sizin fabrikanızda calışmak istiyorum.Bana ulaşırsanız çok sevinirim 0232 281 66 37 şimdiden teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 113. merhaba Firmanızda muhasebe departmanında görev almak istiyorum .iktisat fakültesi-maliye bölümü mezunuyum.5yıldır muhasebe deneyimim mevcut. 2009/mart smmm staj başlatma sınavını kazanarak stajımı başlattım.Firmanız evrakların imzasındada gelecekte görev almak isterim.Kendimi firmanıza adıyacağım.Umarım beni seçersiniz.Teşekkürler. Tarafıma cevap verebilirseniz çok sevinirim. Bu işe çok ihtiyacım var.Email:arzu_8520@hotmail.com

  YanıtlaSil
 114. SAYIN GÖREVLİLER.....BU SAYFAYA İŞ İÇİN BAŞVURUDA BULUNAN BİRCOK ARKADASLAR VAR.AMA ŞİMDİYE KADAR DAHA 1 KİŞİ BİLE ARANMADI LÜTFEN İNTERNETTEN BAŞVURU YAPANLARIDA DEGERLENDİRİN.DUYDUGUMA GÖRE FABRİKANIZ AÇILMIŞ İŞ BAŞI YAPAN ARKADAŞLAR VAR...BİZLERİDE DEGERLENDİRİN....

  YanıtlaSil
 115. seramik mühendisliği ve iktisat fakültesi mezunuyum,bilgisayar işletmenliğim var.ingilzce iyi düzeyde.şu an iş arıyorum.
  05318470231
  ekecin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 116. sezer lise muzunuym iş arıyorum daha önce serbest bölde eldor eletronik firmasında 4 sene çalıştım

  YanıtlaSil
 117. ben izmirden remzi serece 4 belgem var e-b sınıfı ehliyetim var artı saracım 3 senedir işsizim evliyim ve cok zordurumdayım işvermenizi rica ediyorum..msn adresim:remzi.mutlu.84@hotmail.com

  YanıtlaSil
 118. ben izmir bucadan özgür akdağ daha önce serbest bölgede çalıştım.alman firmasında 4 yıl vardiya amirliği yaptım.şuan iş arıyorum.tel 0554 406 60 80

  YanıtlaSil
 119. merhaba ben ali burada size yazan arkadaşlar gibi benimde işe ihtiyacım var lütfen bizleri arayın iletişim yeni evliyim ve mutlaka çalışmam gerekiyor iletişim:5464999024

  YanıtlaSil
 120. merhaba ben ali buradaki herkes gibi benimde iş ihtiyacım var yeni evliyim ve çalışmam gerekiyor lütfen bizleri arayın iletişim:5464999024 aliyetimler@hotmail.com

  YanıtlaSil
 121. ben izmir konaktan selda efe 1987 doğumluyum 2004 te düz liseden mezun oldum sonrası iki senelik işletme eğitimi aldım evliyim bilgisayarım ve ingilizcem iyidir güvenilir bir ortam bulamadığım için fazla çalışmadım ama kaiyer ve hayatım için uygun bi işe ihtiyacım var mail adresim selda_efe_1987@hotmail.com teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 122. ben BİTLİS ADİLCEVAZDAN TAYFUN ORHAN 1986 DOĞUMLUYUM.ADINDA İMAMHATİP LİSESİNİ BİTİRDİM AMA MECBURİYETTEN.
  ŞUNUDA SÖYLEYEYİM HERKESİ İLAHİYAT OKUYORUM DİYE KANDIRIP NAMUSUNA GÖZ KOYUYORUM AMA ONLARDA YUTUYOR ÖZELLİKLE ADİLCEVAZ MYO LUNA GELEN KIZLARI İLK SENE DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPIYOM 2.SENE GİDECEKLERİNDE SEFAMI SÜRÜYOM BEN BÖYLEYİM ONLARDA YUTUYOR NE YAPAYIM .
  BENİMLE KONUŞMAK İSTEYEN BAYANLAR CİDDİ OLABİLİRİM NO:0544 860 62 95 BU NUMARADAN MUTLAKA AMA MUTLAKA ARAMANIZI BEKLİYORUM.
  0539 273 74 92

  YanıtlaSil
 123. SLM BEN İZMİR POLİGONDAN ZEKİ KARADEMİR
  1974 İZMİR DOĞUMLUYUM EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYM 13 YILDIR JANTAŞ JANT SAN AŞ DE AMBAR DEPO SORUMLULUĞU YAPTIM AS 400 VE SAP SİSTEMİNİ BİLİYORUM GLOBAL KRİZDEN DOLAYI İŞTEN AYRILDIM ŞU AN İŞSİZİM BANADA BİR FIRSAT VERİRSENİZ SEVİNİRİM
  TEL.05364857305-02322482966

  YanıtlaSil
 124. ben ADİLCEVAZ/BİTLİSTEN TAYFUN ORHAN ACİL İŞ ARIYOM ÇOK ACİL NE OLURSA YAPARIM
  TEL:0544 860 62 95 HERKESE AÇIK NOM....

  YanıtlaSil
 125. SLM BEN İZMİR GAZİEMİR 'DEN ADİL YÜKSEL
  ENGELLİYİM İŞ ARIYORUM.
  GAZİEMİR TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.
  MİCOROSOFT OFFICE PROGRAMLARINA OLDUKÇA HAKİMİM.
  YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM......
  TEL: 0538 208 77 65

  YanıtlaSil
 126. ADIM BURAK BELEN;10.11.1986 MERSİN DOGUMLUYUM.MESLEK LİSESİ METAL İŞLERİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.BİLGİSAYAR İŞLETMENLİGİ SERTİFİKAM VAR.ASKERLİGİMİ YAPTIM.ACİL İŞ ARIYORYUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.
  TEL:03243219621
  CEP:05384423740

  YanıtlaSil
 127. adımburak izmirden 24 03 1976dogumluyum selam ben fabrika işçisi olarak çalışmak istiyorum ilkokul mezunuyum işe acil ihtiyacım var ne olursa olsun evtel02323756628 cep tel05544418775 uzun zamandır işsizim ailem bana bakıyor artık güzel bir iş te devamlı çalışmak istiyorum sigortalı bir işte çok çalışmak istiyorum bilgilerinize arzederim saygılarla

  YanıtlaSil
 128. slm ben izmiden burak 24 03 1976 dogumlu iş arıyorum ne olursa yaparım acil ihtiyacım var tel02323756628-05544418775

  YanıtlaSil
 129. ben ahmet 1977 dogumlu mobilya dekorasyon ustasiyim ankastre mutfak dolaplari ve tum ev ic dekorasyonu otel ve buro dekorasyonu konularinda tecrubeliyim mobilya ve ahsap uzerine imalatta 19 yillik tecrubem var. calisma yeri onemli degil her yere gidebilirim 05434883224 adeamobilya@hotmail.com

  YanıtlaSil
 130. BEN DİDEM 1982 DOĞUMLU MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM BEKARIM DAHA ÖNCE SERBEST BÖLGEDE DELPHİ OTOMOTİV DE 3 YIL ÇALIŞTIM YANİ BU KONUDA TECRÜBELİYİM İNŞALLAH BU 3 BİN KİŞİDEN BİRİ BEN OLURUM TEŞEKKÜRLER karagozlu_30@hotmail.com

  CEP:05063494331 EV:0232 448 33 44

  YanıtlaSil
 131. BEN DİDEM 1982 DOĞUMLU MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM İZMİR BUCADAN, BEKARIM DAHA ÖNCE SERBEST BÖLGEDE DELPHİ OTOMOTİV DE 3 YIL ÇALIŞTIM YANİ BU KONUDA TECRÜBELİYİM İNŞALLAH BU 3 BİN KİŞİDEN BİRİ BEN OLURUM TEŞEKKÜRLER karagozlu_30@hotmail.com

  CEP:05063494331 EV:0232 448 33 44

  YanıtlaSil
 132. Ben hasan FİLİZ,1968 İzmir karşıyaka doğumluyum ,25 yıldır metal sektöründe çalıştım elektrik,argon kaynağını yaparım ayrıca demir ve krom imalat,montaj işlerindede uzun bir süre çalıştım ,bunun yanı sıra uzun yol tecrübeli özel şoförlükte yaptım umarım özelliklerimi değerledirip kadronuzda yer verirsiniz ,şimdiden ilginize teşekkür ederim .SAYGILAR hasanfiliz68@gmail.com tel;0505 676 72 07-08

  YanıtlaSil
 133. 1974 doğumluyum.CNC operatörü dişli açma bölümünde ve her dalda otomotiv bölümünde çalışırım.1987'den beri otomotiv sektöründe çalışmaktayım.İzmir Çamdibi'nde ikamet ediyorum.3 BİN KİŞİDEN BİRİ B€N OLMAK İSTİYORUM... dinarulukoy@hotmail.com adresime gonderirseniz sevinirim CEP TEL:0554 432 04 31

  YanıtlaSil
 134. ben burcu sağlam 3bin kişiden biri olmayı acil istiyorum.1980 izmir doğumluyu izmir balçoada oturuyorum. evliyim ve 1 oğlum var. bu işe ihtiyscım var.

  YanıtlaSil
 135. ben burcu 1980 izmir doğumluyum izmir balçovada yaiıyorum evliyim ve 1 oğlum var daha önce market sektöründe 5 yıllık bir deneyimim oldu. bu konuda tecrübenm yok ama öğrenmeye açık bir insanım beni 05458555067 den ulaşabilirsiniz. bu işe çok ihtiyacım var.

  YanıtlaSil
 136. MERHABA BEN HURİYE ÜSTEV 18.02.1983 TİRE DOĞUMLUYUM İZMİRİN BASMANE SEMTİNDE OTURUYORUM.BEKARIM YÜKSEK OKUL MEZUNUYUM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK KARTIM VAR,YENİ ALDIM İZMİR VE ÇEVRESİNDE GÜVENLİK İŞİ ARIYORUM.SAYGILARIMLA...

  YanıtlaSil
 137. Merhaba. 1988 doğdumluyum. askerliğim 2 ay önce bitti. Meslek lisesi elektrik mezunuyum. bekir_062@hotmail.com.

  YanıtlaSil
 138. ben SELÇUK GÜNAY argon elektrik paslanmaz boru çelik kaynakcısıyım ve sertifikalı ekibim mevcutdur borucu kaynakcı ve yardımcı ilgililere saygılarımla(TAŞERONLUK)yapılır

  YanıtlaSil
 139. merhaba ben dilek eşim ve ben işsiziz birde çocuğumuzvar.eşim motor teknikeri bisanlar aş.çalıştı ben ön muhasebe ve sekreterlik yaptım ama öncelikler eşimin ayrıca tıp sekreterliği kursuna gittim yardımcı olursanız sevinirim dilek_arin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 140. MERHABA BEN HİCRAN İZMİRLYİM SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR,LİSE MEZUNUYUM.ÇALŞMAYA ÇOK İHTİYACIM VAR.YORUMUMU DEĞERLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR.. TEL:05427153103

  YanıtlaSil
 141. SMMM FERAY ERÖZDEMİR22 Nisan 2010 10:26

  FERAY ERÖZDEMİR
  SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRİM.
  İŞ TECRÜBELERİM YOGUN OLARAK FABRİKALARDADIR.
  UYGUN GÖRÜLEN DEPARTMANDA GÖREV ALMAK İSTERİM.
  ferayerozdemir@hotmail.com
  0 536 447 08 84

  YanıtlaSil
 142. ben filiz aydemir. 1967 izmir doğumluyum. akmoda da ve SRS tekstilde kalite kontrol işini yaptım. iş arıyorum. 0543 765 21 88
  elifce_izmirli@hotmail.com

  YanıtlaSil
 143. koyunun biri uçurumdan atlayınca bütün sürü peşinden atlarmış.bu sayfadada antenin biri
  alakası olmayan yere iş başvurusu yapmış hekes arkasından hooooop.

  YanıtlaSil
 144. izmirden şemsettin şeker src2 src4 belgeli e sınıfı ehliyetli şöför 0536 718 80 95 semsseker@hotmail.com teşekkürler.

  YanıtlaSil
 145. 1977 doğumluyum lise mezunuyum izmirde yaşıyorum eşim ve bende işsiziz işe ihtiyacımız var.fatos_caglayan@hotmail.com

  YanıtlaSil
 146. Merhabalar Ben İzmir'den Ercan KORKMAZ. Çanakkale Onsekiz Mart Ünv. İktisat 2000 mezunuyum ve 1975 doğumluyum. Ön muhasebe ve depo bilgi giriş operatörlüğü, Lojistik ve Sevkiyat alanında 5 yıllık tecrübem var. Uygun gördüğünüz departmanlarda görev almam hususunda gereğini arz ederim.
  ...İyi Çalışmalar...
  Tel : 0543 412 10 79
  E_Posta : ercankorkmaz.01@hotmail.com

  YanıtlaSil
 147. ben bahar altan 1986 denizli doğumluyum izmir bucada ikamet ediyorum.şirketinizde her alanda çalışmak isterim.ben özel şirketlerde kozmetik ve deterjan ürünleri üzerine satış yaptım.6 sene bu sektörde çalıştım.şuan işsizim;evlilik sebebiyle ayrıldım 1 senedir çalışmıyorum. e-mail:bahar_altan1986@hotmail.com tel:0534 654 52 38 iyi çalışmalar...

  YanıtlaSil
 148. merhaba Esin Sert 1994 2008 yılları arası özel bir şirkette personel özlük işleri görevlisi olarak çalıştım o parmak hızlı olarak f kılavye kullanıyorum 2008 kpss kazandım fakat yerleştirilmedim ofis programı kullanıyorum gaziemir de ikamet etmekteyim uygun görülen bir bölümde çalışmak istiyorum saygılarımla tel 0505 225 92 74 dincer35_@hotmail.com

  YanıtlaSil
 149. serbest bölgeye gidip gelmekten yoruldum artık form doldur bırak biz sizi ararız diyorlar ne arayan var nede soran boşverdim artık aramayan aramasın iş aramamak en iyisi galiba en azından o strese girmem

  YanıtlaSil
 150. Merhaba ben fatma..İzmirde ikamet etmekteyim..1988 doğumluyum..4 yıllık kimya bölümü mezunuyum..İş arıyorum..Şartlarınıza uygunsam mail atarsanız sevinirim..Mail adresim dj_fato55@hotmail.com şimdiden teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 151. biliyorum byradan böyle iş istemekle olmuyor ama
  ne yapalım arkadaşlar işsizlik başa bela evet bende iş arıyorum telefon numaram 05346730911 manisa ikamet adresim e-mail esinti45@yahoo.com ilgilenen olursa sevinirim

  YanıtlaSil
 152. meraba ben izmir bornova dan murat kesgin ticaret meslek lisesi mezunuyum askerligimi yaptım.daha once ön muhasebe,üretim ve badyguard olarak cesıtlı ıslerde calıstım bılgılerınıze... 0554 861 41 23 e-posta: murat_-deniz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 153. <x<zx<zx<zx<zx<zx

  YanıtlaSil
 154. merhaba ben metin yavuz 3 yıl otomotıv deneyımım var ve bakımda da deneyımım var askerlıgımı yaptım. sızlerın bılgılerınıze ve sızınle calısmak ısterım sızlerın ıstegı ıle... 0537 351 77 98 e-posta: vazgeclmez@hotmail.com saygılarımla...

  YanıtlaSil
 155. merhaba ben metin yavuz bursa da ıkamet edıyorum lise mezunuyum. askerlıgımı yaptım. 3 yıl otomotıv deneyımım var. bakım ve onarımda da deneyımım var. ıs ıhtıyacım var sızlerınde yardımları ıle sızlerle calısmak ıstıyorum sımdıden tesekkur ederım. 0537 351 77 98 e-posta:vazgeclmez@hotmail.com

  YanıtlaSil
 156. slm ben muharrem aktaş 1977 doğumlu meslek lisesi mezunuyum.elektrik elektronik bölümü mezunuyum. calıştığım iş yerleri önder kablo a.ş, demirci elektrik; işten cıkış nedenim ekonomik kriz. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.... 0537 627 17 55- 0232 276 86 80

  YanıtlaSil
 157. merhaba ben izmiden gülsüm cengiz 28 yaşındayım daha önce sigortasız olarak tekstilde çalıştım lise 1 den sonra okulu bıraktım şimdi dışardan okumaya gayret ediyorum ve bu sırada çocuklarımı büyüttüm şimdide eşime ve çocuklarıma katkıda bulunmak için sizinle işçi olarak çalışmak isterim bu fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 158. lise mezunu 33 yasindayim on yillik turizm ve 3 yillik yurtdisi(irlanda) tecrubelerime dayanarak isletmenizde cok iyi ingilizce bilgimle calismak isterim..irtibat:irfan4343@hotmail.co.uk tesekkur ederim

  YanıtlaSil
 159. mrb ben Esra Yaşar 1991 dogumluyum 2008-2009 anadolu ticaret meslek lisesi bilgisayar bölümü mezunuyum şuanada açıkögretim 2.sınıf kamu hizmetleri bölümünü okumaktayım.1yıl boyunca tekstilde calıstım şimdi iş arıyorum ve yanınızda çalışmak isterim tel:05373605906
  e-mail:esra_ysr35@hotmail.com tesekkürler şimdiden

  YanıtlaSil
 160. selam ticaret meslek lisesi mezunuyum iki sene muhasebe işinde çalıştım işe ihtiyaçım var evliyim bir çoçuk sahibiyim türbanlıyım eşimde serbest bölgede 10 yıllık çalışanı kabul ederseniz sevinirim

  YanıtlaSil
 161. selam ben nahide taşdemir ticaret meslek lisesi mezunuyum iki yıllık meslek yüksek okulu okudum alttan iki dersim var vermeye çalışıyorum iki sene muhasebecide çalıştım işe ihtiyacım var evliyim bir çoçuk sahibiyim türbanlıyım eşimde serbest bölgede 10 yıllık çalışan bende çok istiyorum kabul ederseniz sevinirim 05556412668

  YanıtlaSil
 162. buraya gelmiş geçmiş her bilginizi yazıyorsunuz arayan soran varmı arkadaşlar bu şeklde işe giren varmıı acaba çok merak ediyorum 6aydır arada bir gidip iş başvurusu yapıyorum esbaşa torpil yoksa olmaz olmuyorda zaten olmadıda kız halim ile ormanlık alanda tek başıma iş arayıp durdum mülakata bile çağrılmadım vasat biri hiç değilim sadece torpil yok.

  YanıtlaSil
 163. Merve Kolukısaoğlu
  Tel: (o232) 448 61 62
  (0555) 294 63 61
  Adres:337 Sok. No:36 K:1 D:1 Uzer Apt.
  Şirinyer – Buca / İZMİR
  Doğum Tarihi: 14.09.1989
  Doğum Yeri: İzmir
  Eğitim Durumu:
  2oo8 - …….. Ege Meslek Yüksek Okulu
  Elektrikli Cihazlar Teknolojisi
  2003 – 2007 Buca Endüstri Meslek Lisesi
  Elektronik
  1995 – 2003 Hasan Ali Yücel İlk Öğretim Okulu
  Katıldığı Kurslar:
  18.06.2007 – 13.07.2007 Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe
  Aldığı Sertifikalar:
  13.07.2007 Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe
  27.05.2007 Netsis Entegre W3 – Mikro Miktop
  07.2007 Winner Kullanıcı
  27.12.2009 ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitim Programı
  26.12.2009 ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Genel Şartlar Eğitim Programı
  12.01.2007 Liderlik Becerileri Gelişimi
  15.02.2007 İletişim Teknikleri ve Beden Dili
  18.03.2007 Zaman Yönetimi
  21.11.2006 Örgüt Kültürü ve Organizasyon
  Staj:
  2006 Ege Serbest Bölgesi NKL Elektronik
  Deneyim:
  10.01.2010 – 14.07.2010 Superonline Barış İletişim
  Müşteri Temsilcisi
  24.07.2010 – 03.08.2010 Balçova Ege Park – Potin
  Satış Temsilcisi
  Bilgisayar Bilgisi: Microsoft Office 2007
  Netsis Entegre W3
  Nebim
  Mikro Miktop
  Winner
  Referans : Emre Macar = Balçova Ege Park – İntersport (Satış Temsilcisi)
  Tel : 0555 689 19 66
  Pınar Çelik Göktekin = Klemsan Elektronik (Montaj Elemanı)
  Tel : 0555 559 60 32
  Yahya Göktekin = Feba Elektronik (Montaj Elemanı)
  Tel : 0555 463 04 18
  İlgilenilen Alanlar: Kitap , Sinema , Tiyatro , Müzik

  BURAYA CV Mİ GÖNDERECEK KADAR BANA CEVAP GELECEĞİNE İNANDIM LÜTFEN YETKİLİ BİRİSİ DÖNSÜN...

  YanıtlaSil
 164. ismim, ARZU MAİTAŞ 35 yaşındayım evliyim çocuğum yok şirinyer de ikamet etmekteyim. şu an tamsa seramik fayans a.ş de ar-ge tekniker olarak çalışıyorum. gates firmasına iş başvurusu dlekçesi niteliğinde olup, gereğinin Tafınızdan yapılmasını arz ederim. SAYGILARIMLA ARZU MAVİTAŞ 05394231975

  YanıtlaSil
 165. slm ben ishak otoelektrikçiyi sizin şirkette bir oto tesisatçısı olarak çalışabilirim ve işe çok ihtiyacım askerde aldığım bonservisimde vardır telefon numaram 05399797856

  YanıtlaSil
 166. slm ben yeter daha önce 4 şirkette ve uzun zaman calıştım hugo bosstan yeni ayrıldım iş arıyorum no 05548397783

  YanıtlaSil
 167. MERHABA NASİP KISMET OLURSA İNŞALLAH KENDİMİ BURDA İSTEDİĞİM KADAR ÖVEBİLİRİM AMA GEREK YOK NEYSEN OSUN DENEMEDEN GÖRMEDEN ANLAYAMASSIN BENİM CV MANTIKSALA DAYANIR TEŞEKKÜRLER

  YanıtlaSil
 168. deniz demirci 1991 doğumlu cumhuriyeti kız meslek lisesi seramik bölümü mezunuyum işitme engelleiyim çalişmak istiyorum lüfeln bana olumlu veya olumsuz cevap verirseniz sevinirim :tel 05318610283

  YanıtlaSil
 169. deniz demirci 1991 doğumlu cumhuriyeti kız meslek lisesi seramik bölümü mezunuyum işitme engelleiyim .çalişmak istiyorum lülfen bana olumlu veya olumsuz cevap veriirseniz sevinirim :tel 0531 861 02 83

  YanıtlaSil
 170. osman ceran izmir bornovadan yaş 30 evliyim cnc dik işlem operatörüyüm çınarlı e.m.l. torna tesviye mezunuyum 12 senelik iş tecrübem var tıbbi aletler imalatı, makine sanayi ve havacılık savunma sanayin de çalıştım fanuc iso,siemens,shopmill,Heidenhain programlama kullandım mazak olarakta az bilgim vardır 0544 537 03 95

  YanıtlaSil
 171. Sertifikalı Elektirik ve gaz altı kaynakçısıyım Çalışmayı ve çalışma hayatını seven, güven veren, dürüst, sadık ve prensip sahibi, insan ilişkilerinde olumlu, sorumluluk sahibi ve bir işi tarif edildikten sonra arkanızı dönüp gidebileceğiniz, yeni veya anlatılan sistemleri hızlı olarak kavrayabilen, iş hayatına ve iş deneyimine sahip, Teknik Resimden anlayan araştırma ve deneyler yapmış, araştırmacı, yoğun iş temposuna alışkın, seyahat engeli bulunmayan amirleriyle ilişkileri iyi, diksiyonu düzgün, sorunlara analitik yaklaşabilen, seviyeli, dürüst ve çalışkan, herhangi bir sabıka kaydı bulunmayan, siyasi olarak hiçbir etik unsura karışmamış biri olduğumu izah eder ve bunu araştırarak da öğrenebilirsiniz Yurt Dısı Tecrübem var Yurt Dısı Tercihimdir. GSM : 0543 952 06 99 MSN :toqrakk@hotmail.com

  YanıtlaSil
 172. Zafer Çoban
  Adres İzmir / Bornova
  Cep Telefonu 0544 790 08 47
  E-posta Adresi nazzaf_omurboyu@hotmail.com.tr
  Doğum Tarihi 18 Haziran 1981
  Cinsiyet / Medeni Hal Bay / Evli
  Askerlik Yapıldı ( Temmuz 2004 )
  Ehliyet B
  Sigara Kullanımı Evet

  Çalışma Bilgileri
  Mesleği / Ünvanı Elektrik tesisatçılığı ve bakım
  Çalışma Durumu Çalışmıyor
  Toplam İş Deneyimi 5-10 Yıl
  Kişisel Bilgi Elektrik Tesisatçılığı ve Bakım
  Çalışmak İstediği Sektörler Elektrik , Ofis Elemanı
  Çalışmak İstediği Bölümler Elektrik, Fabrika, Gemi, Hastane, Havayolu, İdari İşler, İletişim/Haberleşme, İnsan Kaynakları, Karayolu, Organizasyon

  İş Deneyimleri
  Nisan 1998 / Kasım 2004 Kandemirler Elk . (İzmir)
  Elektrik ve Elektronik » Elektrik » Sorumlu
  Elektrik Tesisat ve Bakımlar yapılır, bunun dışında Baz istasyonlarına ait alarm yönetim birimlerinde görev aldım.


  Eğitim Bilgileri
  Genel Eğitim Seviyesi Ortaokul, Ç.E.M Elektrik Tesisatçılığı bölümü

  Bilgisayar Bilgileri World, Excel, İnternet

  YanıtlaSil
 173. 1987 dogumluyum lise mezunuyum ve calışmak istiyorum temizlik hariç izmir karabaglarda oturuyorum 535 472 99 69

  YanıtlaSil

 174. İletişim
  E-Posta : ilker.yoldoven@gmail.com
  GSM No : 5535945780
  Ülke : Türkiye
  Şehir : İzmir


  Kişisel Bilgiler


  Eğitim Bilgileri
  ŞÜKRÜ SEHER ERİL TİC. MES. LİSESİ
  Muhasebe
  (Haziran 2003)


  Yabancı Dil Bilgileri


  İş Tecrübesi
  Balcıoğlu
  Satış Pazarlama Sorumlusu
  (Şubat 2014 - Mart 2014)
  ÇELİK AVM
  Mağaza Sorumlusu
  (Şubat 2007 - Ocak 2014)
  YAŞAR GROUP - DYO
  Üretim Elemanı
  (Nisan 2005 - Ocak 2007)
  ASTERDAM HAVALİMANI
  Genel Başvuru
  (Mayıs 2000 - Şubat 2005)

  YanıtlaSil
 175. Ayrancilarda oturuyorm hep tekstilde çalıştım ama her işi yapabilirim ise ihtiyacm var çalışmayı seviyorm

  YanıtlaSil
 176. Ayrancilarda oturuyorm hep tekstilde çalıştım ama her işi yapabilirim ise ihtiyacm var çalışmayı seviyorm

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.