Migros 12 Bin Kişi Alacak

 Migros yonca merketlerinde kendi safına kattıktan sonra çarpıcı açıklamalarda bulunarak 12 bin kişiyi alacağını duyurdu.

Migros Türk Genel Müdürü Özgür Tort, 2009 yılı için 6 milyar TL ciroya odaklandıklarını, ayrıca, 2009 ve 2010 yıllarında toplamda 12 bin yeni istihdam sağlayacaklarını bildirdi.

Migros iş başvurusu yaparak sizde 12 bin kişi arasına girebilir bu köklü firmada iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.
migros-is-ilanlari
Migros 12 Bin Kişi Alacak

Bu çerçevede, Yonca marketlerini bünyelerine kattıklarını anımsatan Tort, toplam 15 bin 500 metrekare satış alanına sahip 18 mağazanın 11'inin Tansaş, 7'sinin Migros markasıyla 2 günde hizmete girdiğini kaydetti.
''Hedefimizi Türkiye'de yaşayan herkesin en az bir kez Migros Grubu mağazalarından içeri adım atması olarak belirledik'' diyen Tort, bunun için de Türkiye'deki her müşterinin ayağına gitmeye, yaygınlaşma stratejileri paralelinde hızla yola devam etmeye kararlı olduklarını, her markalarını müşteriye daha da yakınlaştıracaklarını, Yonca mağazalarını Migros ve Tansaş olarak bünyelerine katmış olmalarının da bu söylemi hayata geçirme konusundaki kararlılıklarının göstergesi olduğunu bildirdi.
Türkiye ve dünyanın içinde bulunduğu olumsuz ekonomik ortama rağmen Migros Türk olarak yatırıma, istihdama, yeniliklere devam ettiklerini ifade eden Özgür Tort, özellikle böyle zamanlarda adımların plan ve hesapla atılmasının önemine dikkati çekerek, büyümeye, verimlilik ve teknolojiyle destek olunmazsa, ek kaynak sağlanmazsa krizin fırsata dönüşemeyeceğini anlattı.
Olumsuz ekonomik şartların her şirketi olduğu gibi Migros Türk'ü de düşündürdüğünü belirten Özgür Tort, şöyle konuştu:
''Hesaplarımızı sürekli gözden geçiriyoruz. Her zaman yakından takip ettiğimiz verileri esnek yapımızla şimdi her an yeni baştan inceliyoruz. Migros'un bu büyüme planına ve müşterilerimize her gün ilave olarak sunacağımız avantajlara verimlilik
çalışmaları kaynak sağlıyor. Somut olarak verimlilik başlığı altında dağıtım merkezleri yönetimi, enerji kullanımı, elektronik kayıt sistemi, etkin veri yönetimi gibi konularda hızlı fark yaratan adımlar atıyoruz. Bir saat öncesine göre her saat daha verimli olmaya odaklandık.
Bu küresel kriz Türkiye'nin ilk krizi değil ancak nitelik ve orijin açısından kuvvetli etkileri söz konusu... Kriz dönemlerinde uzun vadeli düşünmek, dönemsel paniklere kapılmadan kendimize ve Türkiye'nin geleceğine güvenerek hesaplı adım atmak her zaman en doğru yoldur. Esasen krizi fırsata çevirmek ifadesinden de biz bunu anlıyoruz. Sektörün en verimli şirketi olarak, yatırımlarımızı tüm hızıyla sürdürdüğümüz bu dönemde biz Migros Türk olarak tüm yapılarımızla, hücrelerimizle kendimizi yenilemeye ve her adımımızda verimliliği artırmaya odaklandık.''

6 MİLYAR CİRO, 2 YILDA 12 BİN YENİ İSTİHDAM

Kuruluşun 2007'de 4,4 milyar TL, 2008'de 5 milyar TL üzerinde ciro elde ettiğini, 2009 yılı hedefinin ise 6 milyar TL olduğunu açıklayan Özgür Tort, Migros'un 2012 yılında ''10 milyarlıklar kulübüne'' girme iddia ve hedefinin aynen devam ettiğini, 2008 yılında müşteri sayısında yüzde 11 artış yakaladıklarını, dünyada ve Türkiye'de krizin koşulları ortadan kalktığında yaptıkları yatırımlar sayesinde yeni dönemi çok daha büyük bir grup olarak karşılayacaklarını ifade etti.
Krizin etkileriyle endişeye kapılmadan büyüme planlarını aynen hayata geçireceklerini vurgulayan Tort, yeni istihdam hedeflerini de ''İki yılda toplam 12 bin yeni istihdam'' olarak açıkladı.
''Biz söz verdiğimiz gibi tüm formatlarımızla büyüyeceğiz, ekonomik canlılık için katkı sağlayacağız, istihdamda önü çekeceğiz'' diyen Özgür Tort, Migros Türk olarak bu istihdam rakamlarını öngörebilmelerinin ardında hiç taviz vermeden ilerlemek istedikleri yeni büyüme rotasının olduğunu kaydetti.
Tort, ''Haftada 2 mağaza açarken hızımızı artırarak 2008 yılında haftada ortalama 5 yeni mağaza açtık. 2009 için de iddialı bir hedef belirttik, haftada 8 mağaza açacağız dedik. Bundan sonra da haftada ortalama 8 mağaza açma hedefimizle 2009 yılı içinde 400 mağaza açacağız'' dedi.
2008'in sonunda 1.191 mağaza ve 698 bin metrekare net satış alanıyla öngörülen büyüklüğe ulaştıklarını dile getiren Tort, rakamların her seferinde hedefledikleri büyüklüğe ulaşıldığını gösterdiğini, 15 Şubat itibariyle 722 bin net satış alanı ve 1.245 mağaza ile hizmet verdiklerini, 2009'da şubat ayının ortasına kadar 1,5 ayda biri yurt dışında Azerbaycan'da olmak üzere 54 yeni mağaza açmış durumda olduklarını söyledi.
Bir kişiye sağlanan istihdamın Türkiye'de en az dört kişiyi pozitif yönde etkilediğini belirten Özgür Tort, kayıtlı istihdamın desteklenmesinin önemine dikkati çekerek, Migros Grubu'nda satış ve verimlilik kadar yaratılan istihdamın da çok önemsendiğini kaydetti. Özgür Tort, şunları söyledi:
''İşsizlik hem perakende sektörü hem de Türkiye için çok ciddi bir tehlike. Bildiğiniz gibi, yapılan tüm makro hesaplamalarda çalışan bir kişinin kendisiyle birlikte en az dört kişiye bakmakla yükümlü olduğu varsayılır. Bu rakam bugünkü Türkiye gerçeğinde belki de iyimser bile kalmakta. Bu nedenle, Türkiye;de bir kişinin işsiz kalmasıyla, dünyanın herhangi bir yerinde, ABD'de, Avrupa ülkelerinde bir kişinin işsiz kalması farklı anlamlar taşıyabilir ve farklı sosyal sonuçlar doğurabilir. Yürüttüğümüz faaliyeti sadece ticari bir aktivite olarak değil istihdamı destekleyen bir sorumluluk olarak da görüyoruz. Bu vesileyle, 2009 yılı içinde yaklaşık 6 bin yeni istihdam öngörüyoruz. Sözünü ettiğim rakam direkt yeni istihdamdır, turnover nedeniyle oluşan tekrar alım ve büyümemiz nedeniyle endirekt istihdam bu rakam içinde bulunmamaktadır. 2010 sonuna kadar ise toplamda 12 bin kişiyi istihdam etmiş olacağız.''
İstihdam sağlayanlara destek sağlandıkça hem ülke hem vatandaş hem de ekonomik harcama gücüne katılım nedeniyle artan talep yüzünden üretimin kazanacağını belirten Tort, bu ortak kazanım için mutlaka kayıt içinde olunmasının şart olduğunun altını çizdi.
Tort, ''Kayıtsız istihdama konu olan kişi hiçbir hakkı olmadan ekonomide bugün vardır, yarın yoktur. Kayıtsız çalışan kişi plan yapamaz. Önünü göremeyen kişi, geleceğe güvenemez ve harcayamaz. Bu nedenle kayıtlı istihdam yaratanların, özellikle desteklenmesi gerekiyor. Hükümetin gündemde olan bu konuda ilave ve somut adımlarla kayıtlı istihdamı kuvvetle özendirmesi gereklidir'' diye konuştu.

249 yorum:

 1. mrb ben serhat 1982 doğumluyum matematik ogretmenliğinden mezun oldum askerliğimi 2008 mayıs ayında bitirdim.the_einshtain@hotmail.com
  05395551925

  YanıtlaSil
 2. SELAM. BEN RAMAZAN BARTINLIYIM. 1986 DOGUMLUYUM. TICARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.ASKERLİK GÖREVİNİ TAMANLADIM.KENDIME UYGUN BIR IS ARIYORUM SAYGILARIMLA CEVAP BEKLIYORUM.

  TEL: 0545-371-77-36

  msn: bartinli_ramco_74@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. taner aslan lise mezunuyum acilen işarıyorum işsizim yetkili kişilerin dikkatine saygılarımla 05383515663

  YanıtlaSil
 4. slm ben ibrahim tamberli soför olarak iş
  arıyorum bana yardımcı olu tel;0538-331-89-92

  YanıtlaSil
 5. mrb ben edip mersinde ikametetmekteyim işşisim meslekgim şöförlük iş arıyorum e sınıfı ehliyetim var lütfen çok sıkıntıtayım suan işsizlikten benim tel 0535 479 68 88 msn edip_mersin@hotmail.com şimdiden tşkler

  YanıtlaSil
 6. merhaba ben zülfü çebiç 1987 erdemli/mersin douğumluyum ve antalya/manavgatta ikamet etmekteyim.
  yüzüncü yıl ünüverstesi MYO işletme mezunuyum.
  eta7 ve eta8 programlarını kullanabilmekteyim, ayrıca ofis programlarını iyi derecede kullanmaktayım.
  iş tecrubem:serbest muhasebeci emine çakmak iş hanında stajyerlik 30 iş günü(erdemli/mersin), şampiyonlar su arıtma tesislerinde muhasebe elamanı olarak ve fung gurube seyahat ecentasında ön muhasebe ve sekreter olarak çalıştım (manavgat/antalya)
  e-mail:carekuldadegil@hotmail.com
  tel:0538 821 58 43 yakınım:0546 262 17 39

  YanıtlaSil
 7. merhaba ben endustru meslek lisesi mezunuyum.22/06/1984 polatlı/ankara dogumluyum acilen iş istiyorum gereginin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

  YanıtlaSil
 8. merhaba ben bülent meslek yüksekokul mezunyum iş arıyorum acil...0534 797 84 11

  YanıtlaSil
 9. merhaba ben gülşen iş başvurunuza nasıl ulaşabilirim 05068633755

  YanıtlaSil
 10. mrhaba ben gamze akagündüz 22 yaşindayim adıyaman üniversitesi bilgisayar bölümünü bitirdim sizin le çalışmak istiyorum ihtiyacim var şimdiden tşk ederim adana / kozan da ikamet etmekteyim gamzee_mahsum@hotmail.com
  kozana yeni bi şubeniz açılıyomuş oraya nasıl form doldurmalıym

  YanıtlaSil
 11. merhaba işe ihtiyacım var iş verirseniz sevini,rim almoraa_88@hotmail.com

  YanıtlaSil
 12. merhaba ben ergin 1973 samsun dogumlu,tıcaret lısesı mezunuyum.satıs ve pazarlama tecrubem var.verılecek goreve talıbım.ergin.55.55@hotmail.com

  YanıtlaSil
 13. merhaba ben Emel YAMAN 1986 doğumluyum.Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe Bölümü mezunuyum.ayrıca ofis programlarını iyi derecede kullanabilmekteyim.bilgisayar ve ıso 9001 sertifikalarım war. sizinle çalışmayı çok isterim.beylikdüzü/istanbul'da ikamet ediyorum.şimdiden teşekkür ederim.lavinya_emel_03@hotmail.com

  YanıtlaSil
 14. slm..ben mesut atar...1969 doğumluym..lise mezunuyum. 25 senelik şoförüm...ağır vasıta ehliyete sahibim...vereceğiniz göervlerde bulunmaya hazırım...sakal_9138@hotmail.com..05339696099

  YanıtlaSil
 15. selam..ben mesut atar..1969 doğluyum..25 senelik şoförüm , lise mezunuym..verceğiniz görevlerde bulunmaya hazırım..atar69@mynet.com 0 533 9696099 saygılarımla..

  YanıtlaSil
 16. selam ben aslan ipek konya dagan hisar dogumluyum 1989düz lise ve meslek lisesi bilgisayar bölumu muzunuyum bilgisayar sertifikasıda var her ne iş olursa yaparım yeterki iş olsun yeniceli_aslan_524@hotmail.com 5435884853

  YanıtlaSil
 17. slm ben musa kocaelinde ikamet etmek teyim askerden geldim geleli işsizim iş arıyorum eger yardım cı olursanız sevinirim
  baymussa@hotmail.com

  YanıtlaSil
 18. merhaba izmirde oturuyorum lise mezunuyum adım ozan yaklasık 3 aydır işsızım evlyım 4 yasında bı oglum var sıze uygun bır pozısyonda en kısa zam anda ımkan saglayabılırsenız cok memnun olurum ozan.s.s@hotmail.com saygılar

  YanıtlaSil
 19. Merhaba ben ipek,1983 doğumluyum.
  Balıkesir Edremit/AKÇAY'da oturuyorum.
  Açıköğretim işletme bölümünde okuyorum.
  Yamanlar emlak ofisi
  GİMA A.Ş.
  HSBC BANK A.Ş.
  Lc WAİKİKİ Mağ.
  Collezione Mağ. iş tecrübem var.
  Ayrıca bilgisayar operatörlük sertifikam mevcut.
  E-mail adresim ipek-ipek1983@hotmail.com adresimden ulaşabilirsiniz.Teşekkür ederim...

  YanıtlaSil
 20. MRB BEN AYSEGUL,1988 DOĞUMLUYUM.AÇIKOĞRETIM KAMU YONETIMI BOLUMUNDEYIM ACILEN İŞ ARIYRM...E MAİL ADRESIM ..aysegyl_filiz@windowslive.com

  YanıtlaSil
 21. iyi çalışmalar öncelikle. ben osman. Manisa Alaşehir de ikamet etmekteyim, yaşım 25 ve ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü mezunuyum, ve stajımı 2000/2001 senelerinde alaşehir iş bankasında yaptım. bankacılık deneyimim üst düzeyde, 2 senelik bilgisayarlı muhasebe okudum ıspartada ama bitiremeden askere gittim ve askerlik görevimi bitirip geldim şuanda acil olarak iş arıyorum, sizde bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Size bana ulaşabileceğiniz cep numaramı bırakıyorum 0555 616 71 91 şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. osman_n_metin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 22. GAZİ ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM..İKAMETİM ANKARA /YENİMAHALLE..PARTTIME OLARAK İŞ ARIYORUM..TEŞEKKÜRLER..ARDA ALPUĞAN 0506 275 08 54

  YanıtlaSil
 23. merhaba ben ipek,Balıkesir-akçayda oturuyorum.
  Kısaca özgeçmişimi gönderiyorum.E-mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.Teşekkür ederim.
  E-mail : ipek-ipek1983@hotmail.com
  Uyruk : T.C.
  Doğum Yeri-tarihi:Ordu -01/12/1983
  Medeni Durumum :Bekar
  İş Deneyimleri
  1- 2001 :Yamanlar emlak ofisi-Sekreter
  2-2004 :GİMA A.Ş.- Reyon elemanı
  3-2007-2008 :HSBC BANK A.Ş.
  Kart SatışPersoneli
  4- 2009 :Lc WAİKİKİ MAĞ.-STAJER
  5- 2009 :Collezione Mağ.-Personel
  Eğitim
  1-1990-1995: Dokuzeylül İlkokulu
  2-1995-998 : Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
  3-1998-2001:Edremit Lisesi-Fen Bölümü
  4-2004-2006:Süleyman Demirel Üniversitesi- Eğirdir Meslek YüksekOkulu-Su Ürünleri
  5-2008-....:Anadolu üniversitesi-
  işletme fakültesi-işletme bölümü
  Yabancı Dil
  İngilizce: Okuma-yazma-anlama: Orta
  Sertifikalar
  1- M.E.B. onaylı bilgisayar operatörlüğü ve programcılığı sertifikam
  2-B Sınıfı ehliyetim mevcut.
  Kullandığım büro malzemeleri
  -Bilgisayar (microsoft world, exel,paint,intenet...)
  -Fax-fotokopi makinaları
  İlgi Alanlarım
  1-Kişisel Gelişim ile ilgili konular
  2-Yerli-Yabancı müzik dinlemeyi
  3-Sosyal faaliyetleri ve eğlenmeyi severim.

  YanıtlaSil
 24. merhaba ben ipek,Balıkesir-akçayda oturuyorum.
  Kısaca özgeçmişimi gönderiyorum.E-mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.Teşekkür ederim.
  E-mail : ipek-ipek1983@hotmail.com
  Uyruk : T.C.
  Doğum Yeri-tarihi:Ordu -01/12/1983
  Medeni Durumum :Bekar
  İş Deneyimleri
  1- 2001 :Yamanlar emlak ofisi-Sekreter
  2-2004 :GİMA A.Ş.- Reyon elemanı
  3-2007-2008 :HSBC BANK A.Ş.
  Kart SatışPersoneli
  4- 2009 :Lc WAİKİKİ MAĞ.-STAJER
  5- 2009 :Collezione Mağ.-Personel
  Eğitim
  1-1990-1995: Dokuzeylül İlkokulu
  2-1995-998 : Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
  3-1998-2001:Edremit Lisesi-Fen Bölümü
  4-2004-2006:Süleyman Demirel Üniversitesi- Eğirdir Meslek YüksekOkulu-Su Ürünleri
  5-2008-....:Anadolu üniversitesi-
  işletme fakültesi-işletme bölümü
  Yabancı Dil
  İngilizce: Okuma-yazma-anlama: Orta
  Sertifikalar
  1- M.E.B. onaylı bilgisayar operatörlüğü ve programcılığı sertifikam
  2-B Sınıfı ehliyetim mevcut.
  Kullandığım büro malzemeleri
  -Bilgisayar (microsoft world, exel,paint,intenet...)
  -Fax-fotokopi makinaları
  İlgi Alanlarım
  1-Kişisel Gelişim ile ilgili konular
  2-Yerli-Yabancı müzik dinlemeyi
  3-Sosyal faaliyetleri ve eğlenmeyi severim.

  YanıtlaSil
 25. merhabalar ben vedat. 1982 adana doğumluyum. adanada yaşıorum. Ticaret lisesi mezunuyum. market deneyimim var.iş arıyorum. wildmnyck@hotmail.com 0543 825 80 29 ilginize tşk.

  YanıtlaSil
 26. Merhabalar ben Eda,1988 Elazığ doğumluyum ve 18 yıldan beri İzmir'de yaşıyorum.Medeni durumum: bekar.2005 İzmir Selma Yiğitalp Lisesi mezunuyum,2008 Afyon Kocatepe Üniversitesi Muhasebe bölümü(2 yıllık) mezunuyum ve 3. sınıf Açıköğretim Fakültesi İktisat öğrencisiyim.
  İş Deneyimim: ARKAS(ARFOR TAŞIMA HİZMETLERİ AŞ. STAJYER (18/06/07-10/08/07)
  SERTİFİKALAR:BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK SERTİFİKASI
  OFİS PROGRAMLARI( Bilgisayara giriş, Windows,Word, Excel, PowerPoint, Internet )
  YABANCI DİLLER: İNGİLİZCE: OKUMA:İYİ YAZMA:İYİ KONUŞMA:ORTA
  KİŞİSEL ÖZELLİKLER:Güler yüzlü, anlayışlı,kendine güvenen, hırslı, insanlarla iletişimi çok iyi olan,uyumlu bir kişiliğe sahibim. Sigara kullanmıyorum.

  YanıtlaSil
 27. Merhabalar ben Eda,1988 Elazığ doğumluyum ve 18 yıldan beri İzmir'de yaşıyorum.Medeni durumum: bekar.2005 İzmir Selma Yiğitalp Lisesi mezunuyum, 2008 Afyon Kocatepe Üniversitesi Muhasebe bölümü(2 yıllık)mezunuyum ve Açıköğretim 3. sınıf İktisat öğrencisiyim.
  IŞ DENEYİMLERİ: ARKAS(ARFOR TAŞIMA HİZMETLERİ A.Ş )STAJYER(18/06/07-10/08/07)
  SERTİFİKALAR:BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK SERTİFİKASI
  OFİS PROGRAMLARI( Bilgisayara giriş, Windows,Word, Excel, PowerPoint, Internet )ETA PROGRAMINI orta derecede biliyorum.
  YABANCI DİLLER: İNGİLİZCE: OKUMA:İYİ YAZMA:İYİ KONUŞMA:ORTA
  İLGİ ALANLARI: Voleybol oynamak, yürüyüş yapmak, müzik dinlemek, kitap okumak,yüzmek.
  KİŞİSEL ÖZELLİKLER:Güler yüzlü, anlayışlı,kendine güvenen, hırslı, insanlarla iletişimi çok iyi olan,uyumlu bir kişiliğe sahibim. Sigara kullanmıyorum.
  Mail: gurbuz_eda@windowslive.com

  YanıtlaSil
 28. ben eskişehirden nevzat 1975 doğumluyum.meslek lisesi mezunuyum.iş arıyorum.5333563933

  YanıtlaSil
 29. mrb ben Gökhan Selçuk Demir 1988 sakarya üniveristesi öğrencisiyim istanbul ve de adapazarında oturuyorum. iyi derece bilgisayar kullaniyorum. Güler yüzlü miyon tipli bir yapım var. orta derece ingilizce bilgim var. aynı zamanda dizi oyunculuguda yaptım 14 sene.
  Arkadaşlarım tarafından iyi laf yaptığım söyleniyor. istanbulda ve de adapazarında çalışabilirim. tel 0554 391 11 07 gokhanselcuk@gmail.com

  YanıtlaSil
 30. can davşan ben 15 senelik et hazırlama ve revon eleman sorumlusu olarak görev yaptım sizinle calışmak istiyorum 0543 540 97 63

  YanıtlaSil
 31. merhaba ben k.maraştan bahtiyar kenan yüksel 26 yaşındayım.dumlupınar iktisadi idari bilimler fakültesi iktisat mezunuyum...işe ihtiyacım var..e_mail adresimden bana ulaşabilirsiniz..beyazgolgeee@hotmail.com tel:05448794446

  YanıtlaSil
 32. Ben; Ünzile Parıltı
  24/01/1990
  Ordu/Korgan doğumluyum.
  2005-2007 Küçükçekmece Eşref Bitlis Lisesi'nden mezunum.
  Sizinle çalışmak istiyorum.
  goncagul1990@hotmail.com
  Cep tel:05377140135
  istanbul/Küçükçekmece

  YanıtlaSil
 33. merhaba ben fatma ortaokul mezunuyum istambulda oturuyorum.sizinle calışmak istıyorum.msn fatma_aras123@hotmail.com

  YanıtlaSil
 34. merhaba ben dursun 1984 çankırı doğumluyum askerliğimi yaptım şuan kuryelik yapıyorum ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü mezunuyum istanbul avcılarda oturuyorum dursun_4198@hotmail.com 05376254198

  YanıtlaSil
 35. MERHABA BEN ANKARADAN METİN BAŞOL
  ANKARADA İKAMET EDİYORUM
  1968 DOGUMLUYUM
  20 YILLIK SÖFÖRÜM
  AGIR VASITA EHLİYETİM VAR(HER İŞİ YAPARIM)
  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR
  İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
  MSN:denizbasol06@hotmail.com
  tel:0544 393 05 82

  YanıtlaSil
 36. DENİZ BAŞOL
  ANKARADA YAŞIYORUM
  19 YAŞINDAYIM
  LİSE MEZUNUYUM
  BİLGİSAYAR SEKRETERLİK VE MÜŞTERİ HİZMETLİRİ SEKTÖRÜNDE ÇALIŞABİLİRİM
  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR
  İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
  MSN:denizbasol06@hotmail.com
  tel:0544 393 05 82

  YanıtlaSil
 37. mustafa cihad3 Mart 2009 19:56

  merhaba adım mustaf cihad karaman 1986 İSTANBUL doğumluyum lise mezunuyum askerliğimi karabük il jnadarma komutanlığında yaptım askre gitmeden önce şahinler suni deri san.tic.ltd.şti firmasında yurt içi satın alma sorumlusu olarak görev yaptım firmanızda çalışmakta gruru duyarım arz ederiz m.cihadkaraman@hotmail.com 544 788 49 28

  YanıtlaSil
 38. MERHABA BEN ALİ HAYDAR YAMAK 11.08.1981 YILINDA DOĞDUM MANİSALIYIM İZMİRDE İAKAMET ETMEKTEYİM BİLGİSAYARLI MUHASEBE MEZUNUYUM.ARAS KARGODA YETKİLİ OALARAK 2005-2009 YILLARI ARASINDA ÇALIŞTIM.ŞU AN ACİL OALARAK İŞ ARIYORUM BANA E MAİL ADRESİMDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.haydarjunior@hotmail.com TEL: 05432764864

  YanıtlaSil
 39. SLM BEN MEHMET LİSE MEZUNUYUM İŞ ARIYORUM BİLGİSAYARDA ANLARIM İŞ İMKANI VERRİSENİZ ÇOK SEVİNİRİM E-POSTA=MEMO_KRAL_56@HOTMAİL.COM

  YanıtlaSil
 40. lşletme mezunuyum mail ysmnr@hotmail.com

  YanıtlaSil
 41. SLM BEN BEKİR 1986 BURDUR DOĞUMLU ÜNİVERSİTE ÖN LİSANS MEZUNUYUM BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMLARIN DAN ANLARIM İŞ ARIYORUM SAYGILARIMLA TLF: 0 538 255 55 10

  YanıtlaSil
 42. İYİ GÜNLER BEN ZEYNEP 1985 DOGUMLUYUM.2005-2008YILLARI ARASINDA NEVSEHİR SÖZKAR ALISVERİŞ MERKEZİNDE 3YIL KASİYER OLARAK CALISTIM SU ANDA İSTANBUL ÜMRANİYE-CAKMAKTA OTURMAKTAYIM VE İŞ ARIYORUM İLGİLERİNİZE TESEKKÜR EDERİM.05347382417-05455134380

  YanıtlaSil
 43. merhaba ben nadide 1988 doğumluyum.carrefour mağazalarında reyon elemanı olarak çalıştım.ayrıca ajanslarda da satış destek te görev aldım.ankara da dikmen sokullu da oturuyorum.çalışmak istiyorum. işe ihtiyacım var.ilginize teşekürler.mail adresim nadis_avn@hotmail.com

  YanıtlaSil
 44. merhabalar ben Vedat Kalaçi yaklaşık 6 yıl azerbaycanda eğitim aldım ve sizlerin bünyasinde sizlere yardımcı olmak isterim no+905442235132...Saygılarımla...

  YanıtlaSil
 45. slm ben tevfik 1987 doğumluyum.2006-2008 yıllarıarasında migrosta part-time olarak tezgahtarlık yaptım.istanbul eyüp kemerburgazda oturuyorum..iş arıyorum.teşekkür ederim. cep:0537 744 36 85 email:tevfik_guldali@hotmail.com

  YanıtlaSil
 46. merhaba ben Yasin sizinle çalışmak isterim.silahlı özel güvenlik kimlik kartım ve B sürücü ehliyetim var.05443942102

  YanıtlaSil
 47. merhaba ben Ayse.Sivas doğumluyum suan Antalya da ikamet etmekteyim.Gazi üniversitesi 2 yıllık muhasebe bölümü mezunuyum.1 yıllık iş tecrübem var.muhasebe departmanınızda veya ilgili pozisyonlarda yardımcı eleman olarak görev almak istiyorum. ilginize teşekkür ederim. 0544 8168757

  YanıtlaSil
 48. MERHABA BEN İLKAY KUL MİGROS ORDU ŞUBENİZDE MM GROUP DAN 1 YIL ÖNCE KENDİ SEBEBLERİMDEN DOLAYI AYRILMAK ZORUNDA KALDIM.AYRILMA SEBEBİM KESİNLİKLE ÇALIŞMA ŞARTLARI VEYA BENİM OLUMSUZ ELEMAN OLUŞUMDAN DEĞİLDİR.ŞİMDİ TEKRAR BÜNYENİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM REFERANS OLARAKTA MİGROS MÜDÜR VE YARDIMCILARIDIR.SAYGILARIMLA.ilkaykul70@hotmail.com

  YanıtlaSil
 49. merhaba ben ilkay kul ordu migros da mm group dan 1 yıl önce kendi nedenlerimden dolayı ayrılmak zorunda kaldım migrosta 3 yıllık bir çalışma sürem olmuştur.şimdi tekrar sizin bünyenizde çalışmak ve görevimi en iyi şekilde daha önceki ibi getirmeye hazırım referans olarak ordu migros müdür ve yardımcıları ve mm group müdür ve yardımcılarıdır.Saygılarımla.ilkaykul70@hotmail.com

  YanıtlaSil
 50. merhaba ben mehmet soğancı,yaşım 29,3 aydır işsizim bı fabrikadan ayrılmıstım şımdı iş arıyorum.sakarya merkezde migros marketlerinde çalışmak istiyorum.nazLim_0017@hotmail.com burdn ulaşabilirsiniz her zaman

  YanıtlaSil
 51. merhaba ben yağmur 19 yaşındaym .anadolu meslek lisesinin bilgisayar bölümü mezunuyum .şuan üniversitenin bilgisayar teknolojisi ve programlama bölümü 1.sınıfında okuyorum.migros marketlerinde çalışmak istiyorum .damla0290@hotmail.com

  YanıtlaSil
 52. mrb ben ahmet 24 yasındayım b sınıf ehlıyetım var samsun merkezde mıgros marketlerınde calışmak ıstıyorum bu ıse cok ıhtıyacım var kvsr_ahmt@hotmail.com dan ulsabılırsınız uygun goryrsenız ıı gunlerr

  YanıtlaSil
 53. merhababeneren24yaşındayımişsizimişverilmisinizbuişilanınızıcokseivindimlise2denterkmigrosmarketlerdeçalışmaktangururduyarımyeterkiişolsundaneişolursaolsunçalışmaktangururduyarım

  YanıtlaSil
 54. mrb ben tuba lıse mezunuyum ıs arıorum

  YanıtlaSil
 55. merhaba;
  süleyman demirel üniversitesi büro yönetimi ve sekreterlik önlisans mezunu...
  selçuk üniversitesi hazır giyim-tekstil öğretmenliği mezunu
  iyi derecede ingilizce ve bilgisayar bilen biriyim..
  B ehliyet sahibi...iş tecrübesine sahip..
  şirketinizin belirlemiş olduğu hedefler
  doğrultusunda sizlerle çalışmak istiyorum
  blue_rain_80@hotmail.com

  YanıtlaSil
 56. mrb ben sinan lise mezunuyum ehliyetim var sizlerle calışmak isterım kabul ederseniz saygılarımla sinan.akyuz86@hotmail.com tel.05362671502

  YanıtlaSil
 57. mrb ben ahmet 19 yaşındayım ticaret lisesi 2'den terk im b sınıfı ehliyetim var manisa da ikametkah ediyorum iş alanlarınız da çalışmak istiyorum moncoeur_45@hotmail.com

  YanıtlaSil
 58. mrb 1975 doğumluyum manisa laleli de ikamet etmekteyim meslek lisesi elektirik bölümü meğzunuyum bilgisayar kullanma sertifikam var silahlı güzevlik belgesi almaktayım b+A2 sınıfı ehliyetim var ilgili alanlarınız da ç isterim zico_75@hotmail.com tel:236 2360975-0536 2959563... teşekür edrim

  YanıtlaSil
 59. mrb ben emre 15 yaşındayım acil işe ihtiyacım var cimbomlu_emre_50@hotmail.com

  YanıtlaSil
 60. merhaba ben denız orta okul mezunuyum suanda sekreterlık yapıyorum ama ıs arıyorum acık ogretım okuyorum katliamprensi@hotmail.com ılgınıze tesekkurler

  YanıtlaSil
 61. mrb ben denız ortaokul mezunu izmırde oturuyorum ogrencıyım acık ogretım okuyorum sekreterlık yapıyorum kırız nedenıyle ısten cıkmak uzereyım bu ıse cok ıhtıyacım var katliamprensi@hotmail.com ılgınıze sımdıden tesekkurler

  YanıtlaSil
 62. ADI :mehmet
  SOYADI :şen
  TELEFON(cep) : 0535 868 95 23
  TELEFON(cep) : 0506 782 96 84
  İKAMET ADRESİ: eski edirene asvaltı 37 sk. No 7/7 sultangazi/ istanbul


  KİŞİSEL BİLGİLER

  Doğum Yeri\Tarihi : of\08.04.1984
  TC:Kimlik :52657643604
  Vergi Kimlik :
  Ehliyet no : B
  Güvenlik sertifikası: var
  Askerlik Durumu :Yapıldı

  EĞİTİM DURUMU

  ORTA ÖĞRETİM BİLGİLERİ
  Lise : bilgileri
  Bölüm :genel kültür
  Medeni Durumu :BEKAR


  REFERANSLAR : ege gida, ugur kesenoğlu 05375928934 soyyiğit group, dogan acar 05053639083

  ÇALIŞTIĞI YERLER : anfa güvenlik , (ankara) ege gida. Soyyiğit gida,(istanbul)

  YABANCI DİLLER
  BİLGİSAYAR : Windows tn,word,Excel,internet.
  İLGİ ALANLARI : Gezi,kitap,yüzmek

  YanıtlaSil
 63. ALİ OSMAN GEYİK

  Adres :Barış mahallesi 50094 no:2

  GSM : 5448514243
  Mail :aliosmangeyik windowslive.com

  KİŞİSEL BİLGİLER
  Doğum Yeri : ADANA
  Doğum Tarihi : 31/07/1985
  Medeni hali : Bekar
  Askerlik : yaptı
  Ehliyet : B sınıfı

  EĞİTİM DURUMU
  Lise : Adana Motor Meslek Lisesi

  Yüksek Okul : Çukurova Üniversitesi Adana Meslek Yüksek Okulu (Otomotiv tasarım )

  Üniversite : Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim işletme fakültesi (Devam ediyor.) -

  TECRÜBE
  2004-2006:Acar ayakkabıcılık (satış)

  2007-2007:Omas özaltın oluklu mukavva (planlama personeli)

  2008-2008:Piyu kolayda marketçilik (şube müdürü)

  YABANCI DİL / BİLGİSAYAR
  Bilgisayar : Microsoft Ofis Programlarını iyi derecede kullanabilme (Word,Excel,paint, Powerpoint)


  HOBİLERİM
  Kitap okumak,müzik dinlemek,santraç oynamak,motor sporları  KURSLAR
  GENEL MUHASEBE:370 Saatlik MEB onaylı sertifika

  BİLGİSAYAR İŞLETMECİLİĞİ:Office programları MEB onaylı sertifikası


  KARİYER HEDEFİ
  EĞİTİM SÜRESİNCE EDİNDİĞİM BİLGİLERİN İŞ HAYATINDA DA HEM HALKLA İLİŞKİLER HEMDE YENİ İŞ ALANLARINDA EDİNECEĞİM TECRÜBELERE ZENGİNLEŞTİRİP

  YanıtlaSil
 64. mrb ben meral 25 yaşındayım işsizim acilen iş arıyorum reyon görevlisi olarak sizinle çalışmak istiyorum.saygılarımla...tlf:05377103832

  YanıtlaSil
 65. merhaba ben seval Atatürk kız meslek mezunuyum acilen iş arıyorum.gunesseval01@hotmail.com

  YanıtlaSil
 66. mrb ben kamil berke 27 yaşındayım mıgros marketlerinde çalışmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var a2ve b sınıfı ehliyetim var bilgisayar sertifikam akerliğimi yaptım tlf num 0546 961 31 36 uygun görürseniz ulaşabilirsiniz iyi günler

  YanıtlaSil
 67. hiç bişey bilmiyorum hiç tecrübem yok iş arıyorum msn adresim ccckurthanccc @hotmail.com antep olursa iyi olur

  YanıtlaSil
 68. ben Hakan 1982 doğumlu lise mezunu silahlı özel güvenlik sertifikam var B.sınıf ehliyetim var Erzurumda ikamet ediyorim Migros marketinizde çalışmak istiyorum her ne iş olursa çalışırım saygılarımla 05353746521 eryarasa25@hotmail.com

  YanıtlaSil
 69. HASAN TEMELLİ12 Mayıs 2009 14:51

  İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNULAN BÖLÜMLER:

  GENEL BAŞVURU

  ADI SOYADI : HASAN TEMELLİ

  İKAMETGAH : GAZİOSMANPAŞA/ İSTANBUL
  hasantemelli@hotmail.com

  TELEFON : Ev(0212)578 21 76
  GSM 0535.777.08 59 – 0534.552.55.81

  DOĞUM YERİ /YILI : İSTANBUL / 1974
  MEDENİ HALİ : EVLİ
  ASKERLİK : 1997 TAMAMLANDI

  EHLİYET : B SINIFI (AKTİF SÜRÜCÜ)

  EĞİTİM : BAYRAMPAŞA TİCARET MESLEK LİSESİ
  MUHASEBE
  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
  Gerede Meslek Yüksekokulu

  SERTİFİKA : SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK
  GRAFİKERLİK)

  DENEYİM : SERBEST MUHASEBE MALİMÜŞAVİRLİK BÜROSU
  VANELLİ EV TEKSTİL A.Ş
  REFERANS : DOĞAN BEY
  Doğaner Reklamın şirket sahibi 0212.549.15.35(3 hat)

  MEVLÜT KOÇ
  Serbest Muhasebe Mali Müşavir 0212.523.19.31

  YanıtlaSil
 70. HASAN TEMELLİ12 Mayıs 2009 15:03

  İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNULAN BÖLÜMLER:

  GENEL BAŞVURU

  ADI SOYADI : HASAN TEMELLİ

  İKAMETGAH : GAZİOSMANPAŞA/ İSTANBUL
  hasantemelli@hotmail.com

  TELEFON : Ev(0212)578 21 76
  GSM 0535.777.08 59 – 0534.552.55.81

  DOĞUM YERİ /YILI : İSTANBUL / 1974
  MEDENİ HALİ : EVLİ
  ASKERLİK : 1997 TAMAMLANDI

  EHLİYET : B SINIFI (AKTİF SÜRÜCÜ)

  EĞİTİM : BAYRAMPAŞA TİCARET MESLEK LİSESİ
  MUHASEBE
  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
  Gerede Meslek Yüksekokulu

  SERTİFİKA : SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK
  GRAFİKERLİK)

  DENEYİM : SERBEST MUHASEBE MALİMÜŞAVİRLİK BÜROSU
  VANELLİ EV TEKSTİL A.Ş
  REFERANS : DOĞAN BEY
  Doğaner Reklamın şirket sahibi 0212.549.15.35(3 hat)

  MEVLÜT KOÇ
  Serbest Muhasebe Mali Müşavir 0212.523.19.31

  YanıtlaSil
 71. merhaba ben emel malatyadan lise mezunuyum bilgisayarlı büro personeli sertifikam varmüsteri hizmetleri müsteri temsilcisi debartmanlarında görev yapabilirim saygılarımla .berkcan44ce@hotmail.com

  YanıtlaSil
 72. merhaba adim selda 1980 Almanya dogumluyum.1997 yilinda carrefour grubunda is hayatima basladim,2005 yilina kadar bu grupta devam ettim,carrefour bunyesinde taze gida departmaninda reyon sefligi yaptim ayni zamanda tum turkiye genelindeki carrefour magazalarinda emplantasyon;reyon duzeni,ekip dayanismasi,ekip organizasyonu,urun kalitesi,hijyen,depo duzeni vs.. ve musteri karsilamak bir sanattir adi altinda formasyonlar verdim.2005 yilinda kendi aldigim bir kararla francaya gelerek carrefour bunyesine burdada devam ettim.sizden gelebilecek teklif karsisinda tekrar ulkeme donup tecrubelerimi sizlerle paylasmaya hazirim saygilarimla...seldaerdogmus@yahoo.com

  YanıtlaSil
 73. merhabalar ısmım ahmet tamokur 1984 kayseri dogumluyum ve kayserıde ıkamet edıyorum işe ıhtıyacım var E sınıfı ehlıyetım var ahmet_t388@hotmail.com cep.0538 263 70 27

  YanıtlaSil
 74. merhaba ben canar altın askerden yeni geldim kendime uygun bir iş arıyorum 0539 691 16 02

  YanıtlaSil
 75. İSMİM VE SOYİSMİM HATİCE BAYRAM.LİSEYİ VE ÜNİVERSİTEYİ(MYO) BÖLÜM DERECESİYLE BİTİRDİM.ŞU ANDA DGS İLE YERLEŞMİŞ OLDUĞUM AÖF İŞLETME FAKÜLTESİNDE OKUMAKTAYIM.MEB ONAYLI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ SERTİFİKAM VAR.ALIŞVERİŞ MERKEZİNİZDE DURUMUMA UYGUN BİR İŞTE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.HEDEFİM;ÇALIŞTIĞIM ALANDA KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE BAŞARI...
  (0536)6851673
  hatice3332009@hotmail.com

  YanıtlaSil
 76. esra tatli 1989 dogumluyum lise mezunuyum daha önce tekstilde calısıyordum istanbuldan ankaraya tasnınca ayrılmak zorunda kaldım sizde uygun görürseniz sizin bünyenizde kendimi geliştirmek istiorum msn =akinraider@hotmail.com dan ulasabilrsiniz

  YanıtlaSil
 77. Süleyman A.
  1985 dogumlu
  Ticaret Meslek Lisesi mezunu
  Askerligini yapmış Seyahat engeli olmayan
  B sınıfı ehliyetli İZMİR ikametli bir gencim.
  Cogu işte deneyimim var.

  YanıtlaSil
 78. Süleyman A.
  1985 dogumlu
  Ticaret Meslek Lisesi mezunu
  Askerligini yapmış Seyahat engeli olmayan
  B sınıfı ehliyetli İZMİR ikametli bir gencim.
  Cogu işte deneyimim var.
  tel. 05397930182
  email. suvari435@hotmail.com

  YanıtlaSil
 79. mrb Ali Güçtekintimur 1987 doğumluyum. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Mezuniyim 1yıl iştecrübem var.kpss 80,782 puan aldım askerliğim 3 yıl tecillidir. Açık öğretim işletme 3.sınıfı okuyorum. ingilizce orta derece,arapça illeri derece. Bilgisayarı iyi kullanrım.
  İlginiz için şimdiden teşekkürler...
  tel.0543 347 28 59
  e-mail: sanal_6335@hotmail.com

  YanıtlaSil
 80. selam ben halil kızılkaya 18 yaşındayım k.maraşlıyım orta okul mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum tlf05423856133 telefonlarınızı bekilyorum

  YanıtlaSil
 81. slm arkadaşalar ismim süleyman soyadım BAYRAK 1978 DOĞOMLUYUM DİCLE ÜNİVERSİTESİ BATAMN MESLEK YÜKSEK OKULUNDA MEZUN OLDUM (inşaat bölümünde) ingilizce ve bilgisayar sertifikam var ihtiyacı olan arkadaşlar varsa beni bu numarada ulaşabilirler 05069097026

  YanıtlaSil
 82. WWW.BENANNEYİM.COM İKİ KIZIM VAR,OKUUP İSTİKBAL SAHİBİ YAPMAK İSTİYORUM,EŞİM KAZA GEÇİRDİ,EVİMİ GEÇİNDİRMEK,ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM,SAMSUN ATAKUM MİGROSA BİR KM. UZAKTA İKAMET EDİYORUM,DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞIM İŞYERİ KRİZ NEDENİYLE İFLAS ETTİ,İŞSİZ KALDIM,ANNEMİN ÜÇ AYDA BİR ALDIĞI 375TL ŞEHİT MAAŞI İLE GEÇİNMEYE ÇALIŞIYORUZ,LİSE MEZUNUYUM,TEMİZLİK,AŞÇILIK,V.S İŞİ OLURSA,ÇALIŞIRIM,LÜTFEN BAŞVURUMU DEĞERLENDİRİRSENİZ,SEVİNİRİM,EV TEL.4382904

  YanıtlaSil
 83. merhaba ben asuman 1980 dogumluyum lise mezunuyum izmir bornovada oturuyorum sizinle calişmayi cok istiyorum ilginize simdiden tesekkürler 05068388971 asumanberrak@hotmail.com

  YanıtlaSil
 84. mrb ben Sabri Aşkın 1987 dogumluyum bilgisayar muhasebe mezunuyum adana merkezde ikamet etmekteyim şuanda askerden yeni geldim diksiyonum ve fiziksel görüntüm çok iyi ve atılgan birisiyim çalışmayı çok seviyorum ve sizinle çalışmayı çok isterim olumlu veya olumsuz hbrinizi bekliyorum ilginize teşşekkür ederim
  05452990568 sromeo_01@hotmail.com

  YanıtlaSil
 85. mrhaba ayse 1989 doğumluyum. istanbul üsküdar.sakarya üniversitesi bankacılık mezunuym.okulum yeni bitti acil işe ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum.teşekkürler..
  5373571373 f.crazy_youht_23@hotmail.com

  YanıtlaSil
 86. BİLGİN ÖZDEMİR2 Haziran 2009 17:51

  SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.KİMLİK.GİMSA.MAĞAZALARINDA ÇALIŞTIM.A.Ö.F OKUL ÖNCESİ ÖĞRTM.MEZUNUYUM
  TEL:05072227644 ANKARA -SİNCAN -FATİH -İKAMET EDİYORUM

  YanıtlaSil
 87. KİŞİSEL BİLGİLERİM

  ADI SOYADI GAMZE ATASAĞUN

  DOĞUM TARİHİ 01.02.1987

  ADRES MALTEPE CAD.NO:34/2 K:4
  D:7 ÇİĞLİ İZMİR

  EV/CEP TEL: (232)329 16 44 - 0545 824 94 29

  E-POSTA gamzeatasagun@hotmail.com


  EĞİTİM DURUMU

  LİSE NAİME TÖMEK TİC.MES.LİSESİ
  2004-2005

  İŞ/STAJ DENEYİMİ


  POLKAR POLYESTER A.Ş MUHASEBE ELAMANI 2004-2005

  TÜRKCELL İLETİŞİM OFİS LTD ŞTİ KASA SORUMLUSU 2005-2006

  TÜRKCELL RINGTEL MOBİL A.Ş KASA SORUMLUSU 2006-2007

  OPET BAŞARI AKARYAKIT MARKET SORUMLUSU 2008-2009  BİLGİSAYAR BİLGİSİ

  MİRON,NETSİS,PENTA.WİNDOWS XP,MİCROSOFT EXCEL,MİCROSOFT WORD,İNTERNET EXPLORER.

  SOSYAL AKTİVİTEL/HOBİLER

  SİNEMAYA GİTMEK,MÜZİK DİNLEMEK,SEYAHAT ETMEK,


  REFERANSLAR


  MEHMET TEKİN SATIN ALMA MÜDÜRÜ OPET BAŞARI
  AKARYAKIT A.Ş TEL(232)330 8080 – 0533 449 08 75

  SEYİT ALİ GÜLER POLKAR POLYESTER A.Ş KİMYAGER
  TEL(232)833 22 40 – 0533 493 83 01


  GÜLSÜN TAŞDEMİR MAĞAZA MÜDÜRÜ İLETİŞİM OFİS
  TEL(232)386 0 386 – 0544 262 60 92

  YanıtlaSil
 88. mrh ben33yasındayım adanada oturuyorum lıse mezunuyum calısmayı seven dınamık ve temızlıge onem veren bır bayanım sılerle calısmayı cok ıstıyorum efendım tsk ederım saygılar ecem_ecem01@mytc.net

  YanıtlaSil
 89. merhaba ben kocaelinden cihat 22 yaşında askerliğimi yaptım sigara gibi alışkanlıklarım yok çalışmaya istekliyim vardıya önemli değil b sınıfı ehliyetim var bana uygun bir işe hemen talibim 0544 343 72 04 0531 582 01 60

  YanıtlaSil
 90. ben cihat 22 yaş askerlikle ilişkim yok lise mezunuyum kocaelinde oturuyorum ne iş olursa hazırım teşekkur erderim 0544 343 72 04

  YanıtlaSil
 91. mehaba ben burak ADANA oturuyorum 1988 dogumluyum.askerligimi yaptım ve B sınıfı ehliyetim var.bilgisayarım var word excel powerpoint programlarını kullanıyorum.tlf:05444807954
  mail adresim:beyaz_kurt0101@hotmail.com
  şimdiden teşekürler....

  YanıtlaSil
 92. merhaba ben kütahya tavşanlıda oturuyorum endüstri meslek lisesini bitirdim evliyim silahli güvenlik yaka kartim var is ariyorum 1.5 senedir işsizim saygilarimla muratefe43@hotmail.com (0543 496 84 31)

  YanıtlaSil
 93. KİŞİSEL BİLGİLERİM

  ADI SOYADI GÜRKAN DELİKANLI
  DOĞUM TARİHİ 21.02.1989

  ADRES ULUCAMİ MAH. MERCAN SOK. NO/12A TAVŞANLI KÜTAHYA

  EV/CEP TEL: (274)612 28 76 - 0545 715 96 75

  E-POSTA gurkan_delikanli@hotmail.com

  EĞİTİM DURUMU
  TAVŞAMLI MESLEK YÜKSEK OKULU END.OTAMASYON MEZUNU
  2007-2008

  SOSYAL AKTİVİTEL

  KİTAP OKUMAK MÜZİK DİNLEMEK SİNAMAYA GİTMEK GRUP CALIŞMALARI (ETKİNLİKLER DÜZENLEMEK)

  YanıtlaSil
 94. slm ben mersınden hakan 19 yasındayım mersin devlet konservatuarı sahne sanatları ve opera okumaktayım yazın çalısmak istiyorum çok ihtiyacım var ilgilenirsenız çok sevinirim 0536 473 51 06

  YanıtlaSil
 95. meraba ben huseyın gaziantepte ikametkah ediyorum ve şu an issizim 4 aydır askerden geldin şu an issizim ve kendime çok acil iş arıyorum meslek tektilden anlıyorum ve askerde GENERAL GARSONLUGU YAPTIM 12 ay garsonluk belgem vardır tercubelıyım umarım bulunur ve beklıyorum moderisr_adn27@hotmail.com cep 05467970642

  YanıtlaSil
 96. mrh ben ahmet gaziantepte ikamet ediyorum askerden yeni geldim market ve tekstil den anlıyorum bu işlerde kendime çok güveniyorm gelecek iş tekliflerini bekliyorum.
  ahmet_yagci_27@hotmail.com 0538 419 73 68 ilgileriniz için teşekürler.

  YanıtlaSil
 97. slm ben nadır ıstanbulda ıkamet edıyorum yaklasık 1.5 sene marktte (kuru gıda)da çalıştım işi biliyorum sızlerle çalışmak ıstıyorum

  YanıtlaSil
 98. numaram nadır 05317301599

  YanıtlaSil
 99. slm ben mehmet arslan 34 yaşındayım iş arıyorum deneyimli bir elemanım. özel güvenlik sertifikam var giresunda ikamet ediyorum sizinle çalışmak istiyorum.
  tel 0538 838 83 14

  YanıtlaSil
 100. slm ben izmirden aslı.sezonluk olarak pehlıvanoğlunda kasiyerlik yaptım.kısacası sizinle çalışmak istiyorum..

  YanıtlaSil
 101. slm ben izmirden hüseyin baydur
  mithatpaşa e.m.l,a.t.l,t.l bilişim(bilgisayar)bölümü webtasarım alanı mezunuyum iş arıyorum bana ulaşacağınız
  e_mail adresi:huseynibaydur@hotmail.com
  bilgisayar bilgim:winxp,donanım yazılım(php,asp,html)websitesitasarım biliyorum ayrıyetten ofis programlarınıda biliyorum...

  YanıtlaSil
 102. ADI SOYADI:HABİBE KERİM
  YAŞ:22
  LİSE MEZUNUYUM
  KAĞITHANEDE İKAMETGAH EDİYORUM
  GSM:05466592054
  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR

  YanıtlaSil
 103. MUHARREM DUR KASAP BONSERVİSİM VAR GSM:5352237047

  YanıtlaSil
 104. ADI SOYADI:HABİBE KERİM
  YAŞ:22
  LİSE MEZUNUYUM
  MUHASEBEDE:ETA LOGO
  BİLGİSAYARDA:WORLD EXCEL POİRPOİNT ACCESS BİLİYORUM
  KAĞITHANEDE İKAMETGAH EDİYORUM
  GSM:05466592054
  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR

  YanıtlaSil
 105. ADI SOYADI:FATİH KARATAS
  YAŞ:24
  UNIVERSITE MUHASEBE MEZUNUYUM
  MUHASEBE VE ECZANE ILAC SEKTORUNU BILIYORUM 7 YIL ECZACI KALFALIGI YAPTIM SOFORLUGUM VAR
  MUHASEBEDE:ETA LOGO LKS MAKRO MIKRO
  BİLGİSAYARDA:WORLD EXCEL
  HASTANE OTOMASYONU DEHA 3CMED 4 T RX MEDIA PROGRAMLARI BILIYORUM
  SİLİVRİ DE İKAMETGAH EDİYORUM
  GSM:05362465468
  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR

  YanıtlaSil
 106. MRHB BEN CEVAHİR İSTANBUL DDA OTURUYORUM ÇOK POROGRAMLI LİSE MEZUNUYUM ACİL İSTİYORUM GSM:05384419610 GAZİOSMANPAŞA DA OTURUYORUM

  YanıtlaSil
 107. merhaba ben Kübra 28.08.1986 Gaziantep doğumluyum.Açık öğretim lisesi son sınıf öğrencisiyim.1 yıl Burger King'te kasiyer olarak görev aldım.şirketinizde Part time yada full time olarak çalışmak isterim.(0539 781 81 41)

  YanıtlaSil
 108. ben ankara'dan erol SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTIM var 22 yaşındayım 71 kilo 1.76 boy askerliğimi komando olarak yaptım. 05372756334 evef@mynet.com

  YanıtlaSil
 109. arkadaslar buraya başvuru yapmayacaksınız lütfen yukarıda gördüğünüz migros iş başvurusu yazısını tıklayıp karşısınıza çıkan forumu oldurun

  YanıtlaSil
 110. merhaba ben diyarbakırdan abdulaziz bektaş lıse mezunuyum bilgisayar sertifikalı,ehleyet ve orta düzey sertifikalı ingilizcem var şuan iş arıyorum ilgileriniz sunarım
  tlf:05353806437 aziz2121@hotmail.com
  TEŞEKÜRLER

  YanıtlaSil
 111. merhaba ben diyarbakırdan sedat güneş lıse mezunuyum bilgisayar sertifikasıve ehleyetim var. şuan iş arıyorum ilgileriniz sunarım
  tlf:053743330324 sedaat21@hotmail.com
  TEŞEKÜRLER

  YanıtlaSil
 112. merhabalar ben yakın koruma veya güvenlikçi olarak iş arıyorum,kıckbox ve thaıbox sporu ile ilgilendim ilginize şimdiden çok teşekkür ederim 0545 773 57 50 ismim derviş.. konya akşehirliyim

  YanıtlaSil
 113. meraba biz 3 kişi lise mezunu 18 ve 19 yaş arasaındayız iş arıyoruz satış elemanı garsonluk ve mgiros yada bunun gibi benzer yerlerde iş yapabilecek kapasitedeyiz acilen iş arıyoruz 05547248089

  YanıtlaSil
 114. mrb ben üniversitede okuyorum.şuan çalışmaya çok ihtiyacım var migros bünyesindeki marketlerde çalışmak istiyorum istanbul pendikte oturuyorum.ilginize şimdiden teşekkürler msn deniz8852@hotmail.com

  YanıtlaSil
 115. mustafa demir silahlı özel güvenlik kimligim var iş arıyorum askerligimi komando olarak yaptım boy :1.75 tel 05062326775 adana seyhan

  YanıtlaSil
 116. merhaba ben sinan 1969 doğumluyum Ankarada oturuyorum 17 yıl kendi market,pastahane ve şekerleme imalat ve toptan satışında yöneticilik yaptım deneyimli ve tecrübeliyim ayrıca forklift kullanabiliyorum E-SINIFI ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum tlf 0 537 595 96 94 sinan.akca@windowslive.com

  YanıtlaSil
 117. berrak demirel24 Haziran 2009 15:43

  merhaba ben berrak.1987 dğumluyum ankarada oturuyorum.market ve mağzada çalıştım ayrıca 3 yıl mağzada görevli şef olarak çalıştım suan iş arıyorum.b sınıfı ehliyetim bulunmaktadır.sabırlı ve güler yüzlüyüm.bilgisayar sertifikasınada sahibim saygılarımla...05063066159 naughty_girl0687@hotmail.com

  YanıtlaSil
 118. MERHABA
  ADIM TUNCAY BILEN 1973 ALMANYA DOGUMLUYUM
  EVLIYIM
  SIGORTA VE PAZARLAMA ISLERINDE CALISTIM
  BILGISAYAR PROGLAMLI MAKINALAR KULLANDIM
  ALMANCAYI ANA DILI GIBI BILIYORUM,KONUSUP VE YAZIYORUM
  ARABA VE TIR EGLIYETIM VAR
  TÜRKIYEDE IS ARIYORUM
  SIZINLE CALISMAKTAN MEMNUN OLURUM
  tuncaybilen@yahoo.de
  SAYGILARIMLA
  T.BILEN

  YanıtlaSil
 119. merhaba...ben sakaryadan ayşe hülda temel.1987 doğumluyum.bankacılık bölümü mezunuyum iş arıyorum.ilgilenmeniz dileklerimle...iyi çalışmalar... e-mail:esmerim_hulda@hotmail.com tel:05398982041

  YanıtlaSil
 120. nerhaba ben istanbuldan dilber albayrak 1985 dogumluyum evliyim orta okul mezunuyum 4 aydır iş arıyorum migros bünyesinde imalatta calışmak istiyorum e-mail Dilbevrim_58windowslive.com

  YanıtlaSil
 121. slm ben erzurumdan selçuk ünüversite1 kaydımı dondurdum marketçilik tecrübem var 1991 dogumluyum ilginize teşekkürler selcuk_kaba25@hotmail.com 05314807470

  YanıtlaSil
 122. mrb ben balıkesirden ceyhun kadayıfçıoğlu 26 yaşında evli iki çocuk babasıyım şuan işsizim iş arıyorum güvenlik sertifikam bilgisiyar sertifikam ehliyetim var elimden her iş gelir yapamacağım iş yoktur daha önce opet benzin istasyonunda market görevlisi olarak çalışıyordum şuan acil işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.05366099955 ceyhun--26@hotmail.com

  YanıtlaSil
 123. mrb ben izmirden bahar1989 doğumluyum.lise mezunuyum.ilgilenmeniz dileklerimle.rkn_63@hotmail.com

  YanıtlaSil
 124. mrb ben m.özcan mısır.1982 doğumluyum.lise mezunuyum.askerliğimi yaptım.benim silahlı özel güvenlik kimlik kartım ve B sınıfı sürücü ehliyetim var ayrıca satış konusundada deneyiyim var.ingilizcem iyi.bünyenizde çalışmaktan sevinç ve gurur duyarım.
  cep no 0506 401 22 13
  e_mail ozcanmsr@superposta.com

  YanıtlaSil
 125. merhaba ben dilek istanbul anadolu yakasında ikamet ediyrum yşım 23 lise mezunuyum daha önce bebek mağazasında tezgahtarlık yaptım ve restorauntta servis elemanı olarak çalıştım yabancı dilim iyi bukonuda bana yardımcı olursanız ve dia ailesine benide kabul ederseniz çok evinirim tel 05064595263 mail ankun20@hotmail.com

  YanıtlaSil
 126. MERABA BEN EMİNEÖZGE ANADOLU LİSESİ MEUZUNUYUM İŞ ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM 05065079864

  YanıtlaSil
 127. merhabalar ben levent çelik çok acil ihtiyacım var eşim doğu beyazıtta gören yapmakta fakat benim çalış olduğum firma işime işe son verdi ve benim mutlak süratle iş bulup çalışmam gerekli.sizden yardım istiyorum.eğer ben iş bulup çalışamazsam eşimin ataması gerçekleşmicek.hiç hesapta olmayan bir konu işsiz kalmam eğer işe başlayamazsam.eşim 4 yıldır görev yaptığı ağrı doğubeyazıta dönmek zorunda kalacak.lütfen bize yardımcı olurmusunuz.ianın mağışsız bile çalışmaya razıyım.telefon num:532 381 93 03 / 348 08 43

  YanıtlaSil
 128. adım senol güler üniversite mezunuyum sizinle calısmak istiyorum cep 0536 350 49 88

  YanıtlaSil
 129. merhaba ben 05.08.1989 doğumluyum aydın/karacasuda yaşamktayım konya selçuk üniversitesi bilgisayar teklonolojisi ve programlama mezunuyum acil iş arıyorum iş yerinizde ne iş olursa olsun yapmaya hazırım bilgilerinize arz edrim .05072996699 iyi çalışmalar..

  YanıtlaSil
 130. merhaba 11 02 1985 doğumluyum.daha önce sekreterlik ve danışman olarak çalıştım.evliyim lise mezunuyum.şu an işsizim ve acilen iş arıyorum.sizinle çalışmak isterim.görüşmek üzere.0506 487 01 76

  YanıtlaSil
 131. merhaba BEN SUZAN SİVASDA İKAMET EDİYORM 7 YILDIR KASİYERLİK TECRÜBEM VAR AYRICA REYON SORUMLUSUYDUM

  YanıtlaSil
 132. ben iş arıyorum ilk okul mezunuyum kozana göçacammm

  YanıtlaSil
 133. merhaba ben afyon meslek yüksekokulu pazarlama mezunuyum balıkesrde ikamet ediyorum sizinle çalışmak istiyorummm

  sevdigim_1818@hotmail.com

  YanıtlaSil
 134. Adı, Soyadı : Adem YAĞIZ
  Doğum Tarihi, Yeri : 17.10.1974 / Hacıbektaş - NEVŞEHİR
  Milliyeti : T.C.
  Medeni Durumu : Evli
  Ev Adresi : 2646 Sok. No: 11 Kat :1 Çınartepe / İZMİR
  Mobil Tel. : 0.534.621 71 85
  e-mail adresi : a.adem1@hotmail.com

  ÖĞRENİM DURUMU

  1982 - 1988 ATATÜRK LİSESİ – 1. SINIFTAN TERK

  İŞ DENEYİMİ

  Nisan 2004 - TEMP MÜH. LTD. ŞTİ. / Migros ve Tansaş içi Fırın ve Kafeterya İşletmeciliği
  Ürün Sevkiyatı, irsaliye kesimi ve uzun yol şoförlüğü
  (İzmir-Bodrum-Marmaris)

  2002 – 2003 GOLF MÜHENDİSLİK – Uzun yol şoförlüğü
  (Ankara-İstanbul-Konya)

  1992 - 2002 Asma tavan, iç dekorasyon alanında ustabaşı olarak görev yaptım
  (Moskova-Moldovya- İstanbul Merkez İşbankası – Ankara Milli
  Savunma Bankanlığı sığınağı yaptığımız iç dekorasyon işlerinden bir
  kısmı)

  KİŞİSEL BİLGİLER

  Bilgisayar : Netsis, İnternet

  Yabancı Dil : yok

  Ehliyet : E sınıfı

  Src belgelerim.1.2..3..4 hepsi var

  HOBİLER

  Gazete okumak, internette sörf yapmak, elektrik-elektronik tamir ve bakımı.

  Seyahate engelim yoktur. İstenildiği takdirde Referans verebilirim.

  YanıtlaSil
 135. ÖZGEÇMİŞ

  KİŞİSEL ÖZELLİKLER

  Adı, Soyadı : Adem KIZILTAN
  Doğum Tarihi, Yeri : 02,05,1986 ŞENKAYA ERZURUM
  Milliyeti : T.C.
  Medeni Durumu : Bekar
  Ev Adresi : 2646 Sok. No: 11 Kat :1 Çınartepe / İZMİR
  Mobil Tel. : 0.538 931 43 56
  e-mail adresi : a.adem.1@hotmail.com

  ÖĞRENİM DURUMU

  1993 - 2000 NİŞANTAŞIİLKÖGRETİMOKULU
  İŞ DENEYİMİ
  .Berberlik.Marangozluk

  Nisan 2008- TEMP MÜH. LTD. ŞTİ. / Migros ve Tansaş içi Fırın ve Kafeterya İşletmeciliği.Şirketinde ekmek üretimi ve sevkiyatı

  Seyahate engelim yoktur. İstenildiği takdirde Referans verebilirim.

  YanıtlaSil
 136. siz buraya yazdınız ama ise gireniniz var mı Allah askina :D

  YanıtlaSil
 137. ben sibel akdağ 1986 bursa dogumluyum mersinde oturuyoum 2009 sınıf ögretmenligi mezunuyum bagımız pazarlama a.ş. rekram şirketinde kısa dönem çalıştım bedava ürünler dagıtımında görev aldım medeni durum bekar adres aydınlık evler mah 223 sk önder st c blk kat3
  tel 05378346049_ 05057384355
  e-mail sibelhataytema@hotmail.com

  YanıtlaSil
 138. merhaba ben mersinden dilek erciyes.G.O.P Üniversitesi tekstil bölümü mezunuyum.1982 dogumluyum.6 yılldır tekstil firmalarında calıstım.medeni durumum evliyim.adresim Selçuklar Mah.90010 sok no13 MERSİN e-mail adresim:dilek_erciyes@hotmail.com

  YanıtlaSil
 139. AD:GÜRHAN
  SOYAD:ÖZALPER
  DOĞUM TARIHI VE YERİ:01.01.1987 BORNOVA/İZMİR
  MEDENİ DURUMU:BEKAR
  EV ADRESİ:462SOK.NO.3 ERGENE MAH/BORNOVA


  ÖGRENİM DURUMU:ÜNİ TERK
  İŞ DENEYİMİ:2 SENE FORUM KİPA REYON ELEMANI TEKSTİL VE OYUNCAK REYONLARI VB.
  ASKERLİK :YAPTI
  TEL:0232 388 56 03
  CEP:0505 936 35 76
  EMAİL:gurhan1925@hotmail.com

  YanıtlaSil
 140. mrh ismim nafiz aktaş. 23,05,1980 doğumluyum 13 sene aynı markette çalıştım 15 gün oldu işden ayrılalı ehliyet E sınıfı seyahate engel yok yer ve konum önemlideğil tek iş olsun. tel: 05469444175 msn: nafiz_aktas@hotmail.com

  YanıtlaSil
 141. bu migros iş başvurusu olmuyor bir türlü :S reyhan_h_b@hotmail.com

  YanıtlaSil
 142. merhaba,ismim selahattin kaymakçı 01,09,1979 doğumluyum.lise mezunuyum ,3 yıldır ulusal marketler zincirinde mağaza sorumlusu olarak çalışıyorum.
  ileriye daha güvenle bakabilmek için daha iyi şartlar sunan şirketlerde çalışmak istiyorum.tercihim,migros ,real,carrefoursa vb.gibi.teşekkürler tahaberkkaymakci@hotmail.com

  YanıtlaSil
 143. merhaba ismim selahattin kaymakçı
  01,09,1979 doğumluyum lise mezunuyum.
  askerliğimi yaptım.
  evliyim
  ortalama 3 yıldır ulusal marketler zincirinde mağaza sorumluluğu yapıyorum.
  ileriye daha güvenle bakabilmek ve sorumluluğunu bilen daha iyi şartlar sunan şirketlerde çalışmak istiyorum.
  tercihim migros karaman şb.
  uygun bölümlerde sizlerle çalışabılırım teşekkürler.05448792582 tahaberkkaymakci@hotmail.com.

  YanıtlaSil
 144. merhabalar ben murat fırat ankarada ikamet etmekteyim migros şirketler grubunda çalışmak isterdim ankarada bu arada haftanın üç günü diyalize girmekteyim %80 özürlüyüm özürlü kadrosunda istihdamdan yararlanmak istiyorum saygilarımla GSM: 05418371063 E-MAİL: ajans-0@hotmail.com tşk ederim iyi çalışmalar!...

  YanıtlaSil
 145. meraba ben oğuz 1989 doğumluyum.boğaziçi ilk. öğretim matematik öğretmenliğinde okuyorum.part time iş arıyorum...moky_can@hotmail.com

  YanıtlaSil
 146. ben tayfur adanalıyım iş arıyorum meslek yüksek okulu pamuk mezunuyum ayrıca güvenlik sertifikamda var bir yıla yakın market gsggsmüvenlikçiliği yaptım m:0546 460 17 83 ev tel:0322 228 25 46

  YanıtlaSil
 147. ben yakup ankara da ikamet etmekteyim özel güvenlik kimlik kartım var ve iş tecrübem 4 yıldır.askerliğimi tamamladım.ehliyetimde mevcuttur.
  vasıflarım doğrultusunda iş arıyorum.
  cep : 554 455 64 94
  e-mail : yakup_ozdemir@hotmail.com

  YanıtlaSil
 148. slm ankara etimesgutta oturmaktayım askerden yeni geldim iş aramaktayım zaten iş aramıyo olsam bu formu dolduruyo olmazsım bu formu doldurmam iş aradığımı belgeler niteliktedir yeterince mağaza ve market tecrübem var kasiyerlikten anlarım diksiyonuma ve insan ilişkilerime sonuna kadar güveniyorum büyük bi firmada çalışmak istiyorum çünkü maaş vb konularda sıkıntı yaşamak istemiyorum başvurumu değerlendirmeye alırsanız sevinirim almazsanızda dünyanın sonu değil ama ben bütün kalbimle değerlendirmeye almanızı rica ediyorum:)günlük konuşmamda biraz ciddiyetten uzak gibi görülebiliyo olabilirim ama bunu inanın işime yansıtmıyorum ve kendimi olduğumdan da farklı tanıtmayı sevmiyorum o yüzden başvurumuda bu şekilde yapmak istedim kimseyi kandırmayı sevmiyorum biliyorum aramayacaksınız ama yinede bu cep numaram 05556073672 her şeye rağmen aramanızı bekliyorum kolay gelsin iyi günler

  YanıtlaSil
 149. Adsız dedi ki...@01 eylül 2009 salı 16:18
  slm ordu yeni mah.adresinde ikamet etmekteyim.1974doğumluyum.ticaret meslek lisesi mezunuyum.açıköğretim fakültesinde eğitimime devam etmekteyim.13yıl pazarlama sektöründe çalıştım.gerekli pazarlama bilgisine sahip olduğuma inanmaktayım.migros bünyesinde çalışmak istiyorum.diğer şubelerinde de olabilir.cep:05333212269 sebil-su

  YanıtlaSil
 150. merhaba antalyda ikamet etmekteyim.lise mevzunuyum.daha önce ıyaş alışveriş merkezinde kasiyerlik yaptım. migros bünyesinde calışmak istiyorum.şok şubeleride olabilir.CEP. 0507 313 39 84

  YanıtlaSil
 151. merhabalar ben yasemin 1988 dogumluyum izmir urlada ikamet etmekteyim önlisans halkla ilişkiler mezunuyum işletme 3. sınıf öğrencisiyim bilgisayar sertifikasına sahibim migros alısveriş merkezlerinizde veya yan kuruluşlarınızda çalışmak isterim tesekkür ederim güzel çalışmalar.tel: 0506 347 82 48 hotmail:yasko_1988@hotmail.com

  YanıtlaSil
 152. adım cemil 4 yıl bijuteride mağ. müdürlüğü yaptım şuan işsizim yakın şubelerinizde çalışmak istiyorum bakırköyde oturuyorum cevap bekliyorum teşekkürler tel:05368643787

  YanıtlaSil
 153. mrb ben hasan adanada ıkamet etmekteyım 2 yıllık muhasebe mezunuyum ve suan acıktan ışletme 3. sınıf okuyorum..daha önc e ıs deneyımım oldu restorant, otel v.b. yerlerde calıstım.. kendıme guvenmeyı sevıoyrum.ve uzerıme aldıgım bı ısı layıkıyla yerıne getırmek ıcın elımden gelen herseyı yaparım...basladıgım bı ısı asla yarım bırakmayı sevmem..guler yuslu ve ınsanlara deger vceren bırıyım.. adrs : duman_gozlum__21@hotmail.com tlf :0537 844 21 72

  YanıtlaSil
 154. ben zeynep tayanç 35 yaşındayım temizlik elemanı ahçı benzeri bölümlerde çalışmak istiyorum okullarda restorantlarda çalışttım cep telefonum-05347947512 eyüpte ikamet ediyorum

  YanıtlaSil
 155. arkadaşlar bu şekilde cv lerinizin okunduğunu bile zannetmiyorum şahsen gidip buralarda form doldurursanız daha iyi olacağını düşünüyorum fakat en az nere olursa olsun 2ay içinde olursa dönüş yaparlar yoksa birdaha zor. hepinize saygılar allah işinizi rast getirsin

  YanıtlaSil
 156. adım var ama gerek yok yazmaya26 Ekim 2009 20:15

  slm ne kadar işsiz insan var sizlerin arasından bana biraz zor gelir ne olacak böyle ya bukadar işsiz varken herşey bukadar pahalıyken allah yardımcınız olsun ne diyim kolay gelsin

  YanıtlaSil
 157. mereba ben murat arslan 1984 ankara doğumluyum lise mezunuyum daha önce soykanda çalıştım mağzalarınızda çalışmak istiyorum soykanda ortareyon şefiydim telefon 03123401729-05064366028 e-mail arslanmurat84@hotmail.com

  YanıtlaSil
 158. mrb ben tolga erken kocaeli/çayırovada ikamet etmekteyim kocaeli üniversitesi kandıra m.y.o bankacılık bölümü mezunuyum 19 yaşındayım part-time olarak uygun bi pozisyonda sizinle çalışmak isterim tel 0538-970-40-19 e-mail junyur_4@hotmail.com

  YanıtlaSil
 159. truryuytuytuytutyutyututyutyutyutyutyutyutyutututyutyutyutyutyutyutyutyutyutyutyutyuytuytu

  YanıtlaSil
 160. ben rıza 1985 ankara sitelerde oturuyorum market te 5 yıllık tecrübem var....cep:05414050445 ev:03123763911 simdiden tesekkürler...

  YanıtlaSil
 161. slm ben emrah 1986 dogumluyum B sınıfı ehliyetim mevcuttur. lise mezunuyum.vasıflarım doğrultusunda iş arıyorum teşekler.tlf:05444735210

  YanıtlaSil
 162. Ben emrah 1986 TOKAT/ZİLE dogumluyum izmir karabaglarda ikamet ediyorum B sınıfı ehliyetim mevcuttur lise muzunuyum sizinle çalışmak isterim teşekkürler tlf:05444735210

  YanıtlaSil
 163. Benim anlamadığım olay şu adam biligsayardan anlyıom diyo yapay zekası yok buraya ne die yazarsınız anlamıyorum kendinizi rezil etmekten baska bişey diil buraya yazmak ne demek malmısınız nesiniz aQ..:D:)

  YanıtlaSil
 164. ben antalyadan burhan iş arıyorum askerligimi yaptım 22 yaşındayım yardımcı olursanız sevinirim 05386902715 asi_man3207@hotmail.com

  YanıtlaSil
 165. merhaba ben mustafa 1984kütahya doğumluyum kütahyada ikamet ediyorum ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum

  YanıtlaSil
 166. MERHABA BEN EMRAH 22 YASINDAYIM IS ARIYORUM IZMIRDE OTURUYORUM SIZINLE CALISMAK ISTIYORUM
  kemrahhhh@otmail.com 05435766026

  YanıtlaSil
 167. sızınle calısamk ıstıyorum
  05435766026

  YanıtlaSil
 168. merhaba benzeynep yetginer 21 yasında malatya doğumluyum ve malatyada yasıyorum.Malatya belediyesi esenlik süper marketlerin şubelerinden birinde kozmetik firması adına 2 yıldır çalışıyorum ama artık sizinle çalışmak istiyorum kozmetik,dışında kasiyerlik vb.baska seylerde yapabilirim lise mezunuyum...enkısa zamanda haber bekliyorum tel:0534 893 18 83

  YanıtlaSil
 169. merhaba ben mehtap 27 yaşındayım zonguldak kdz ereğlide ikamet ediyorum sizinle çalışmak istiyorum postmaster-expres@hotmail.com 05399261826

  YanıtlaSil
 170. slm ben selma ankarada yasıyorm kasiyer olarak deneyimliyim sizinle calısmak istiyorum 05544752552

  YanıtlaSil
 171. merhaba ben izmirin dikili ilçesinden ugur acil işe ihtiyacım var askerligimi yaptım yaşım 23 b+a2 ehliyetim meslek lisesi mezunuyum bodrumda çeşitli otellerde mutfakta çalıştım agırlama ve gıda mezunuyum GSM:05557011018

  YanıtlaSil
 172. merhaba ben gamze adana seyhanda ikamet etmekteyim.23 yaşındayım.lise mezunuyum.sizinle çalışmak istiyorum.iş deneyimim var.bana ulaşablrsenz benmle çalışmk istersenz çok sevinirmm.bana e mail adresinden ulaşablirsnz gamze_i_melek@hotmail.com. saygılarmı sunuyorum iyi çalışmalar...

  YanıtlaSil
 173. merhabalar ben izmir karsıyakadan ramazan sahin 5 sene pınar süt soguk hava depo elamanı olarak çalıştım firmanızda çalışmak istiyorum acil iş arıyorum tel 0535 362 15 72

  YanıtlaSil
 174. merhaba benim adım dursun kürbüz 1970 doğumluyum ağır vasıta şöförlüğüm var normal servis şöförlüğüde yaptım vipaşta servis şöförlüğü ve orta reyon da çalıştım sizin uygun gördüğünüz bir yerde çalışmak istiyorum. 05319763236 05412053729

  YanıtlaSil
 175. selam ben nazım sivri 1987 dogumluyum askerlimi bitirdim markete 3 yıldan fazla deneyimim var iş arıyorummmm saygılarımlaaa

  YanıtlaSil
 176. ben salih 1970 doğumluyum 10 yıl yimpaş mağazasında çalıştım kapanınca çıktım mağaza içi her türlü işi yaparım e-mail:salih.er.1968@hotmail.com
  tel:05352306789

  YanıtlaSil
 177. mehraba 1985 doğumluyum askerlıgımı bıtırdım.market işlerınde 4.5 yıl deneyımım var.iş arıyorum uygun bulursanız calışmak ısterım ilker58-1907@hotmail.com ıkametım istanbul-maltepe dır.

  YanıtlaSil
 178. merhaba 1988 doğumluyum askerlikten muaf oldum.deneyimim yok ama kısa sürede öğrenirim. uzun zamandır iş arıyorum sürekli çalışabileceğim önümde engel yok sürekli çalışabilirim. daha önceleri garsonluk yaptım balıkesirliyim. teşekkür ederim iyi akşamlar.vezieh_mir_sm@hotmail.com 05066108558 05387499077

  YanıtlaSil
 179. VAY BEEEE....
  ÜLKENİN DÜŞTÜĞÜ HALE BAK BİNLERCE VASIFLI İŞSİZ...
  ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN...
  ZATEN İNSANLARI OKULLARDA OYALAYIP OKUMA SÜRESİNİ ARTTIRIP EĞİTİM SEVİYESİNİ ARTTIRIYORLAR SONRA DA NE EVLENEBİLİYORUZ NE DE KENDİMİZE GÖRE İŞ BULABİLİYORUZ.
  YAZIK ÇOK YAZIK

  YanıtlaSil
 180. merhaba ben 1978 doğumlu bir bayanım,iş arıyorum,firmanızda çalışmak isterim
  e-mail :kursadozsoy@hotmail.com.05052246853

  YanıtlaSil
 181. merhaba ben 1982 dogumlu bır bayanım bekerım ortaokul mezunuyum sızınle calısmak ıstıyorum izmir balcovada oturmaktayım acık ogretım lısede okuyorum cok ıhtıyacım var yardımcı olursanız sewınırım.e-mail:katliamprensi@hotmail.com tel:05069247682

  YanıtlaSil
 182. merhaba ben 1989 doğumluyum.bayanım.market ve mağazacılıkta iki yıl deneyimim var iş arıyorum ankara da oturuyorum.e-mail:Asi__deniz__89@hotmail.com.05465856119

  YanıtlaSil
 183. MERHABA ANTALYA-GÜRSU DA İKAMET EDİYORUM ÜNİVERSİTE MEZUNU İŞ TECRÜBELERİ OLAN 02.10.1980 DOĞUMLUYUM. BÜNYENİZDE ŞUBELERİNİZDE GÖREV ALMAK DAİMİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM. e-mail: melekbulte@Windowslive.com. 0507 994 75 19- 0507 994 75 18

  YanıtlaSil
 184. MERHABA SAMSUN-CEZAEVİ MAH. 1993 DOGUMLUYUM.DAHA ÖNCEDEN DE DENEYIMLI OLDUGUM İÇİN BU İŞLERDE ELİME YATKIN OLDUGUNDAN ÖTÜRÜ ARANIZDA YER ALMAK İSTİYORUM TEL:03622284198
  E POSTA: cash-_-@msn.com

  YanıtlaSil
 185. HASAN YELTÜK
  Adres: Ovacık Mah. Kendin yap Sit. 19 sok. no:1/3 ETLİK/ANKARA
  Cep Telefonu Numarası: 0536 587 48 58
  Ev Telefon Numarası: 0312 378 55 84
  E-mail : timucinruzgar@hotmail.com
  Kişisel Bilgiler Doğum Tarihi ve Yeri : 1972 ERZURUM
  Açık Öğretim 3 Sınıf Terk
  Ankara Ticaret Lisesi Mezunu
  Yabancı Diller yok
  Bilgisayar
  Tecrübesi PC Programları: Çok iyi derecede Logo Lks 2 Netsis MS Office XP ( Word, Excel, Power Point ), Adobe Reader 7.0, Adobe Photoshop,

  Mesleki Deneyimi 15 sene Kocapabuç Ayakkabıcılık A.Ş. Şirketinde Ön muhasebe

  RESERANS olarak Şirketin sahibi ve Müdürü olan Hamdullak IRAK ‘ı vermekteyim.
  Hamdullah Irak Tel:341 63 93
  Cep:05492903232
  Kriz döneminde işlerin olmamsından dolayı kendi isteğimle ayrıldım ve 3 senedir Ostim’ de bulunan bir meyve suyu fabrikasında ön Referans HAMDULLAH IRAK 0549 290 32 32

  YanıtlaSil
 186. yusuf üstün 1969 İZMİR-KEMALPAŞA doumluyu1985/1987arası sözleşmeli1987/1999.partıme geçiş yaptım 14.ay.fultıme geçiş yaptım.2007 aralık.ayına kadar 14-sene boyuncaİZMİR-BORNOVA ALTIDAĞ/TANSAŞ.mağazasında reyon-elamanı olarak çalışmaktaydım kıredi.kartı borcu.yüzünden işten.ayrılmak zoruda kaldım 3/yıldır işzizim altıdağ-koşukavak TASAŞTA yada yeşilova-barbaros-mersinli.ŞOKLARDA.rey.man.tez.çalışmak istiyorum ÇOK PİŞMANIM ÖZÜRDİLİYORUM.MİGROS GENELMÜRLÜĞÜNE.saygılarımı arz ederim E.MAIL-yosef@myname.com.tr cep:05389897311 adress.4021.sok 12/3 yeşilova-mah-ALTINDAĞ-PK.3580 BORNOVAİZMİR

  YanıtlaSil
 187. mrb ben melike sahain sakaryadan sizinle çalışmak istıyorum zumra54@hotmail.com

  YanıtlaSil
 188. Merhaba ben 1995 dogumluyum 15 yaşındayım adım Muhammed soyadım AKALP liseyi yeni bıraktımm ve açil iş arıyorum.E.MAİL her_gece_001@hotmail.com cep:05445031184
  ev adresimm:Yeşiltepe mah. 116 sk. no.20 SarıçamADANA

  YanıtlaSil
 189. merhaba ben orhan karakoca 16 03 1980 doğumlu tokat meslek yüksek okulu büro yönetimi bölüm mezunuyum marketlerinizde çalışmak isterim.imamoğlu adana .. orhan_karaca01@hotmail.com 05352053419

  YanıtlaSil
 190. ben orhan karakoca tokat m.y,okulu büro yön.sekreterlik mezunuyum ..sizinle çalışmak isterim.imamoğlu adana ..05352053419

  YanıtlaSil
 191. MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM.ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDİYORUM. ŞU ANDA AÇIK ÖĞR.OKUYORUM.YAŞIM:20 MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLARAK İŞ ARIYORUM.YASİN CAN 0531 663 17 77 yasincaninyeri@hotmail.com

  YanıtlaSil
 192. merhaba ben ali ihsan 09.12.1988 doğumluyum eskişehirde ikamet ediyorum meslek lisesi mezunuyum iş arıyorum 05416999676

  YanıtlaSil
 193. Adı Soyadı : Ziya TURHAN
  Doğum Tarihi : 01/03/1982
  Cinsiyet : ERKEK
  Medeni Durum: Bekar
  Çalışma Durumu :Çalışıyor
  Ehliyet : Var ( B )
  Eğitim Durumu :Erciyes üniverstesi Yozgat Meslek Yüksek okulu Halıcılık Bölümü 2002/2004 mezunuyum.
  Açık Öğretim işletme 3 sınıf hazırlık
  Askerlik :Yaptım

  İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Adres :Hoca Ahmet Yesevi Mh Canel Sok No:67
  KOCASİNAN/KAYSERİ
  Cep Telefonu: 05356841887 05068848504
  E-mail : ziyakay@hotmail.com
  EĞİTİM BİLGİLERİ
  Lise :Arif Molu Endüstiri Meslek Lisesi Mezuniyet Yılı 2000
  YABANCI DİLLER
  İngilizce (az)
  İş tecrübemle yaptığım iş başvurumun kabul edilmesinin hem firma hem de kendi kariyerim açısından olumlu olacağına inanıyorum...
  Saygılarımla...

  YanıtlaSil
 194. GÜVENLİK SERTİFİKAM BULUNMAKTADIR İŞ BAŞVURULARINDA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM METİN BEYSÜLEN BOY 1,85 KİLO 88 05382286079

  YanıtlaSil
 195. Ad Soyad:ayşe bozoğlu
  Adres:malatya cengiz topel istiklal mahallesi izolluoğlu apartmanı:kat:1
  Cep telefonu:0537_346_72_31
  eğitim durumum:ortaokul
  İş tecrübemke bu işide başarıyla yapacağıma inanıyorum...
  SAYGILARIMLA

  YanıtlaSil
 196. ben Barış Yağcı.LİSE mezunuyum.sizinle calışmak istiyorum.ehliyetim var,a2ed src234.pskoteknik belgem.vardır.mağaza deneyimim.vardır..markette kasiyerlik.yaptım.1sene izmir karşıyakada oturuyorum.cep05073042656

  YanıtlaSil
 197. KOSKOCA MİGROS BÖLEMİ İŞÇİ ALCAK ALDANMAYIN

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.