Erikli Nestle iş başvurusu yap

Erikli iş başvurusu
 Erikli su firmasında kariyer olanakları için aşağıdaki bağlantımızdan erikli iş başvurusu yapabilirsiniz. erikli insan kaynakları için doğru yerdesiniz.

Şirketlerin işlevlerini en iyi şekilde yerine getirilebilmesinde nitelikli insan kaynağının, şirketin imaj ve itibarını güçlendirerek, iş başarısında ve büyümesinde en önemli faktör olduğunun bilincindeyiz. Bu itibarla işe ve şirket kültürüne en uygun insan kaynağı ihtiyaçlarını tespit ve analiz ederek, kalifiye adayların istihdamını sağlamak, onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, başarılarını desteklemek, mutlu çalışan profili hedefiyle onların kurum bünyesinde tutulmasını sağlayarak birlikte daha iyi bir geleceğe ulaşabilmek genel politikamızdır.
Yenilikçi yaklaşımıyla sektöründe ilklere imza atan Erikli, genç yetenekleri değerlendirerek dinamik takımlar yaratma modelini tercih etmekte, çalışanlarının motivasyonunu ve şirkete bağlılıklarını sürekli arttırarak, onların yaratıcılıklarını ve
sağlıklı iletişimlerini teşvik etmekte, birbirine güvenen, ortak bir hedef etrafında ortak çaba harcanılan bir işletme kültürünü hedeflemektedir.
Ulusal su sektörünün lideri olan ve marka değeri çeşitli ödüllerle desteklenen Erikli, büyüme hızı, dinamik karar mekanizması ve sunduğu eğitim/kariyer imkânları ile çalışanlarına hedefledikleri bir geleceğin kapısını açmaktadır.


2 yorum:

  1. MERHABALAR AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA/SATIŞ MEZUNUYUM HERHANGİ BİR İŞ TECRÜBEM YOK...

    YanıtlaSil
  2. merhabalar ıst esenlerde oturuyorum bırcok ıs tecrübem var.en son calıstıgım yer ılac fırmasında 6 yıl calıstım ve suan ıse cok ıhtıyacım var tesekkurler

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.