İnci akü iş başvurusu yap

inci akü iş başvurusu
 İnci akü geleceği görerek elektrikli otomobil üretimi yapmaya hazırlanıyor. e başka hangi sektör bu işi yapabilirdiki? tabiki akü üreticisi elektrikli otomobil üretecek. o kadar istekliyiz ki Fransız otomobil üreticisi Heuliez'in elektrik bölümününde bulunduğu %15'lik hissesini satın almak istiyoruz. inci aküye bu başarılı adımları ile başarılar diliyoruz. inci akü iş başvurusu yapmak içinde yazımızın sonundaki bağlantımız işinize yarayacaktır.

Önceki gün Alphan Manas ve B Plas şirketiyle birlikte ortak olarak zordaki Fransız otomotiv üreticisi Heuliez’in yüzde 15 hissesini ve elektrikli bölümünü almak için teklifte bulanan İnci Akü’nün patronu Meral İnci Zaim, “Eğer Fransız hükümeti bu teklifi kabul etmese bile biz elektrikli araç üretimi için kurduğumuz bu sinerjiyi devam ettiririz” dedi.

Fransız hükümetinin verilen teklifi yetersiz bulduğunu ancak müzakerelerin Fransa’da devam ettiğini söyleyen Zaim, “10 gün içinde herşey net olarak belli olur. Ama ben Fransız şirketin böyle bir şansı kaçırmayacağını düşünüyorum. Sonuçta biz asıl amacımız olan elektrik bölümünü almak istiyoruz. Heuliez’in yüzde 15’ini almamız, zordaki şirkete destek olmak” dedi.
Dördüncü ortak geliyor
Bünyesinde İnci Akü, HL-Jantaş, HL-İnci, İncitaş, Cimak, ISM ve Zaim şirketlerinin barındıran İnci Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Meral İnci Zaim, Fransa’daki gelişmelerle ilgili değerlendirmede bulundu. Alphan Manas ve Murat Günak’ın kurduğu ‘Manas Energy Investments’ şirketiyle işbirliğini de değerlendiren Meral İnci Zaim, “Bizim ana işimiz akü. Dolayısıyla elektrikli araçlar ve pil teknolojisi konusunda da uzun
zamandır incelemeler yapıp, gelişmeleri takip ediyoruz. Bu konuda Ar-Ge şirketimiz yoğun bir çalışma içinde. Fırsatları kolluyorduk. Alphan Manas ve Murat Günak’ın girişimleri dikkatimizi çekti ve işbirliği yapmaya karar verdik. Şu anda 3 ortak gözüküyoruz ama bir ortak daha gelecek. O da otomotiv sektörü için sac üretimi yapan bir firma olacak. Bu ortaklıkla diğer 3 şirket gibi bizimde yüzde 25 hissemiz olacak” açıklamasını yaptı.


Bu ilan isbasvurusu.org sitesinden yayınlanmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.