Hyundai yeni fabrika acma yolunda


Hyundai
 Hyundai iş başvurusu yapmak için birde i20 modelinin satış ve üretim patlaması yapması gerekiyormuş. Hindistanda ve Türkiyede üretimi süren hyundai i20 modeli için İzmitte yeni fabrika kurulmaya karar verildi. Tüm dünyaya burdaki fabrikadan servis edilecek i20 modelleri üretimi için yeni personel alımı yapmak gerekmekte. Hyundai kariyer yapmak isteyen iş arayan arkadaşlar iş başvuru formlarını doldurmaya başlayın.

Koreli Hyundai, mayıs ayında Hindistan’dan sonra Türkiye’de de üretimine başlayıp çok başarılı sonuçlar aldığı i20 modelinin tümünü İzmit fabrikasına kaydırıyor. 100 milyon dolarlık yatırımla Türkiye’de üretimine başlanan i20’nin Hindistan devre dışı bırakılıp Türkiye’ye gelmesiyle toplam üretimi 130 bin adedi bulacak. Bunun için de yeni fabrika gündeme gelecek.

TÜRK otomotiv sanayinin üretimde ve mühendislikte dünya kalitesine ulaşması, yeni yatırımları çekmesinde etkili olmaya başladı. Koreli otomotiv devi Hyundai, mayıs ayından itibaren 100 milyon dolarlık ek yatırımla Avrupa pazarı için Türkiye’de üretmeye
başladığı küçük sınıfta yer alan modeli i20’nin tüm üretimini İzmit fabrikasına kaydırmaya hazırlanıyor. Hyundai Assan tarafından yılda 80 bin adet üretilmesi planlanan modelin tüm üretiminin Türkiye’ye kaymasıyla toplam i20 üretimi 130 bin adedi bulacak. Accent’le birlikte İzmit fabrikasının toplam üretimi 150 bin adede ulaşacak. 3 vardiyayla 125 bin adetlik kapasiteye çıkabilen Hyundai Assan fabrikası, i20’nin tek üretecisi olmasıyla yeni fabrika için yatırım yapacak.

Bu ilan isbasvurusu.org sitesinden yayınlanmıştır.

1 yorum:

  1. İstanbul anadolu yakasında oturuyorum.aslkerliğini yapmış,eskişehir anadolu üniversitesi 4 yıllık işletme mezunuyum.pekande setöründe 8 yıllık bir iş deneyimim var,ayrıyeten 1,5 yıllık reklam şirketinde çalıştım.kavrama yeteğim gayet yüksek görünümü düzgün birisiyim sizlerlerle çalışmaktan gurur duyarım. tel:0536 738 12 17 msn:adem_simsek_83_@hotmail.com

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.