Bingöl üniversitesi çağrı merkezine eleman yetiştirecek

 Callpex çağrı merkezleri eleman alımları için Bingöl üniversitesinde bir meslek eğitim programı açıldı. 18-27 yaş aralığındaki en az lise mezunu işsizlerin başvuru yapabileceği iş garantili kurs sonunda işsizlerimiz callpex çağrı merkezinde işbaşı yapacak.

Callpex ile Bingöl Üniversitesi, halkın sosyo-ekonomik durumuna katkı sağlama bilinciyle Sürekli Eğitim Merkezi (BÜSEM) bünyesinde başlattıkları "Meslek Edindirme Sertifika Programı" devam ediyor.
callpex çağrı merkezi
18-27 yaşları arasında, en az lise ve meslek yüksek okulu mezunu/öğrencisi, MS Office programlarına hâkim olan adayların katılabildiği sertifika programını başarı ile bitirenler, Callpex Çağrı Merkezi bünyesinde istihdam önceliği elde edecek.

Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nden (BÜSEM) yapılan yazılı açıklamada, konu ile ilgili şöyle denildi: "Üç haftadan oluşan sertifika programı dahilinde katılımcılara, telefonda etkili konuşma, müşteri güvenini kazanma, zor müşterileri ikna etme yöntemleri edinme, doğru ses kullanımı, liderlik becerileri geliştirme, dinleme ve empati kurmanın önemi gibi konularda eğitim verildi. Kalkınmanın temelini hiç şüphesiz teknoloji üretebilen ve bilgiye sahip olan yüksek seviyede eğitilmiş toplumların
oluşturduğuna inanan BÜSEM, Bingöl Üniversitesi'nin teknik altyapısını, Callpex'in kurumsal bilgi birikimi ile birleştirerek, düzenlenecek her sertifika programı sonunda çağrı merkezi elemanı yetiştirmenin ötesinde, yönetici ve müşteri temsilcisi de yetiştirerek istihdama katkıda bulunmayı hedefliyor."

Meslek edindirme sertifika programlarına şahsen yapılan bütün başvuruların kabul etmeye devam edildiği ifade edilen açıklamada, başvuruların Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BÜSEM)'ne yapılacağı ve başvuru katılım ücretinin de 250 TL olduğu kaydedildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.