İş GYO'dan 5 bin kişiye iş olanağı

İş gyo iş başvurusu
 İş gyo iş başvurusu sonucu yeni yatırımlar ile Tuzlada 5 bin kişiye iş olanağı sağlanacak. İş gyo eleman personel alımları insan kaynakları sitemizde olacaktır.

İş GYO, Tuzla’ya 300 milyon dolara üç proje yapacak. Yatırımlardan ilki Çınarlı Bahçe oldu. Onu İş Bankası’nın Teknoloji ve Operasyon Merkezi izleyecek. 5 bin kişinin çalışacağı merkezin yanında 5 yıldızlı otel, ofis ve ticaret merkezi yapılacak.


TÜRKİYE İş Bankası iştiraklerinden İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Tuzla’da 300 milyon dolar değerinde üç proje yapacak. Bu yatırımlardan ilki dün temel atma töreni yapılan Çınarlı Bahçe konut projesi olurken ikinci sırada İş Bankası’nın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilecek Teknoloji ve Operasyon Merkezi yer alıyor. 5 bin kişinin çalışacağı bu merkezin bitişiğinde ise 5 yıldızlı otel, ofis ve ticaret merkezinden oluşacak üçüncü proje hayata geçirilicek. İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, Tuzla’ya değer katan kuruluşlardan biri olmayı hedeflediklerini, bu projeleri 3 yıl içinde tamamlayacaklarını söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.