TüvTürk iş başvurusu eleman personel alımları

Tüvtürk iş başvurusu
Tüvtürk iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki tüvtürk insan kaynakları departmanının mail adresine cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

193 sabit ve 73 gezici istasyonda 3.500 personeliyle Türkiye’nin tamamında hizmet veren firma, yılda 6 milyon civarında aracın muayenesini, 1 milyon aracın ise egzoz ölçümünü yapmaktadır. Özelleştirme kapsamında özerk bir kuruluş haline gelen Tüvtürk’ ün muayene gelirlerinin bir kısmını 20 yıl boyunca devlet kasasına, her yıl kademeli olarak artarak gelir olarak eklenecektir.

Tüvtürk’ te görev yapacak personellerin, araç muayene teknik eğitimi almış olması gerekmektedir. Bu yüzden bilgili ve eğitimli bireyler yetiştirebilmek amacıyla Meb Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü ile personellerin teknik eğitimini sağlamak için anlaşma imzalanmıştır.
Tüvtürk insan kaynakları; eğitimli, çalışkan, disiplinli, sorumluluk sahibi, gelişime ve öğrenmeye açık, mesleki becerileri yüksek ve işine bağlı olan personelleri bünyesine katmaktadır. Tüvtürk’ e iş başvurusu yapmak isteyenler, firmanın resmi websitesinde bulunan insan kaynakları bölümündeki mail adresine cv’ lerini yolabilirler. Ya da illerinde bulunan Tüvtürk denetim ve muayene şubelerine başvurularını yapabilirler.

Tüvtürk 'e iş başvurusu yaparak tüvtürk personel alımı fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız. Özgeçmişinizi aşağıdaki mail adresine gönderebilirsiniz.

ik@tuvturk.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.