2012 Belediye personel eleman alımları işçi alımları

 Belediye işçi personel alımlarını bekleyen iş arayan arkadaşlarımıza mutlu bir haberimiz var. 2012 yılı için belediyelere 45 bin civarı eleman alma hakkı tanındı. Belediye işçi alımları ilanları sitemizde yayınlanmaya devam edecek.

İşsizlere belediyelerin kapısı açıldı. 35 bin memur, 13 bin işçi, belediyelerde çalışabilecek. En çok elemanı İstanbul Büyükşehir Belediyesi alacak.

 Hükümet, yeni yılda da istihdam artışı getirecek bir dizi kararı uygulamaya koyuyor. Bu kapsamda belediyelere toplam 48 bin personel alımı için kapı açıldı. Buna göre; belediyeler ihtiyacına bağlı olarak 35 bin memur, 13 bin de işçi alabilecek. Hazırlanan yönetmelikle belediyeler 4′e ayrıldı ve her bir belediye turizm, ticaret ve sanayi kriterlerine göre sınıflandırıldı. Yönetmelikte 27 Kasım’da yapılan

2012 THY personel eleman alımı - Türk hava yolları 2012 insan kaynakları iş başvurusu

Türk hava yolları 2012 personel alımları
 Türk hava yolları 2012 personel eleman alımı haberleri gelmeye başlıyor. THY insan kaynakları sayfasında her gün yeni bir iş ilanı yayınlanıyor. THY yeni yatırımlar ile artırılan uçuş ağı istihdam olanaklarında da bir çok büyük firmaya nal toplatır düzeydedir.

 Ülkemizin ödüllere doymak bilmeyen havayolu şirketi THY yurtdışı operasyonları için de yeni eleman alımı haberleri yayınlanmaktadır. 2012 THY eleman alımı sayısı henüz belli olmasa da binlerce

Penti mağazası kasiyer aranıyor - Penti personel alımları iş başvurusu

 Penti mağazaları personel alımları devam ediyor. Aşağıdaki detaylar doğrultusunda sizde penti mağaza kasiyer alımı için iş başvurusu yapabilirsiniz.
Penti iş başvurusu

Penti İstanbul da bulunan Optimum alışveriş merkezinde bulunan mağazasında kasiyer olarak görevlendirilmek üzere personel alımında bulunacağını duyurdu. İşe alınan kişi mağazanın günlük kasa açılış ve kapanış işlemlerini gerçekleştirmenin yanı sıra ayrıca kasa satış işlemlerinden de sorumlu olacak.

 İş başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin en az lise mezunu olması, daha önce benzer pozisyonda iş deneyimine sahip olmak, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, modaya ilgi duymak ve takip etmek, dış görünümüne ve kişisel

Denizbank pörtföy elemanı alacak - Denizbank iş başvurusu yap

Denizbank eleman alımı
 Denizbank personel alımlarını duyurmaya devam ediyoruz. Aşağıdaki detaylar doğrultusunda denizbank pörtföy elemanı iş ilanına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank 2012 personel alımı haberleri sitemizde yayınlanmaya devam edecek.

Denizbank personel alımlarına devam ediyor. Denizbank’ın Çukurova, Batı Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde yer alan şubelerinde Portföy Yöneticisi olarak görevlendirilecek yeni personel alımlarında bulunacağını duyuran banka iş başvurularını kabul ediyor.

 Denizbank iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarda eğitim veren fakültelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak, 27 yaşını aşmamış olmak, çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip olmak, bilgisayar kullanmayı bilmek özellikle de Ms Office uygulamalarına hakim olmak, bankacılık sektörünün yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine

TEDAŞ 2012 personel eleman alımları iş başvurusu

Tedaş iş başvurusu
 Tedaş iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar tedaş personel alımı haberlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Tedaş iş başvurusu için işkur iş ilanları sitemizde yayınlanıyor.

Tedaş çalışanlarına sunduğu rahat çalışma ortamının yanı sıra ayrıca yüksek maaş nedeni ile bir çok kişinin girmek istediği bir kurumdur. Tedaş Personel Alımı 2012 yılında da yine devam edecektir. Tedaş personel alımlarını personel açığının bulunduğu ilde bulunun İşkur müdürlükleri üzerinden vermiş olduğu ilanlar ile gerçekleştirmektedir.

 Personel alımlarında kadro türü gözetilmeksizin KPSS şartı aranmaktadır. Geçen yıl yapılan alımlarda başvuruda bulunmak için belirlenen sınır KPSS puanı sadece 60 olarak açıklanmıştı. Bu nedenle KPSS sınavına katılmadıysanız ve Tedaş’a girmek istiyorsanız

Siirt ve Afyonda belediye işçileri aranıyor

Beden işçisi alımı detayları aşağıdaki bağlantımızdadır.

Siirt ve Afyon beden işçileri aranıyor |

Afyonkarahisar yük taşıma şoförü iş başvurusu yap

Şoför personel alımı ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Belediye için yük taşıma şoförü aranmaktadır.

C ehliyetli yük taşıma şoförü aranıyor |

Ukraynalı kızlardan çıplak eylem

Bugüne kadar yaz kış demeden Avrupa'nın hemen her ülkesinde çıplak gösteri düzenleyerek Berlusconi, Katolik Kilisesi, Dominique Strauss-Kahn gibi isimlerle kadına yönelik politikaları protesto eden Ukraynalı çıplak feministler şimdi de müslüman ülkelerde eylem yapma kararı aldı. Grubun üyelerinden Aleksandra Shevchenko, başta İran ve Suudi Arabistan olmak üzere çeşitli müslüman ülkelerdeki kadınlardan ülkelerinde eylem düzenleyerek kadınların gördüğü kötü muameleye dikkat çekmek için davet aldıklarını söyledi.

Mekanistte 1 yorum yazın 50 tl kazanın

Mekanist başvuru için tıklayınız
30 Kasım'a kadar Menakist'teki herhangi bir mekana yorum yazın yorumu onaylanan her 50. kişi 50TL'lik D&R hediye çeki kazanıyor.

Daha fazla yorum yazın hediye kazanma şansınızı arttırın, unutmayın bu kampanyada bir kişi birden fazla hediye kazanabiliyor

Kampanyadan yararlanmak için tıklayıp üye ulunuz...
http://www.mekanist.net/kampanya/dnrhediyekarti

Koç holding 2012 personel eleman alımları insan kaynakları burada

2012 koç holding eleman alımları
 Koç holding iş başvurusu yaptığınız sitemizden şimdiden koç holding eleman personel alımı haberlerini takip edebileceksiniz. Bir çok büyük şirket gibi 2012 koç holding eleman alımı haberleri de yeni yıl ile beraber sitemizde yayınlanmaya başlayacak. Aşağıdaki mail adresine cv bilgilerinizi yollayarak koç holding genel başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki mail adresine de özgeçmişinizi

Hindistan ve Endonezyada çalışacak elemanlar aranıyor

Asya pazarında da büyümek için harekete geçen ülkemizin tek işitme cihazı üreticisi Ear Teknik, Hindistan ve Endonezya’da açacağı satış ofislerinde görevlendirmek için elemanlar arıyor.


Ear Teknik yönetim kurulu başkanı Başkanı Mehmet Emin Ağaç, dünyanın en küçük işitme cihazı olan Earnet NANO2’ye son 2 ayda 10 (japonya’dan Brezilya’ya kadar) yeni ülkeden sipariş geldiğini belirterek, “Avrupa’da taklitleri çıktı” dedi.

Firmanın bu yıl katıldığı uluslararası fuar ve sergilerde, özellikle (dünyanın en küçük işitme cihazı) Earnet NANO2’ye gösterilen yoğun ilgi ve birçok ülkeden gelen distribütörlük talepleri ile siparişler, firmanın yurtdışı etkinliklerini hızlandırmasını sağladı.

Önümüzdeki yıl Hindistan ve Endonezya’da ofis açmak için harekete geçen Ear Teknik, bu ülkelerde görevlendirmek için elemanlar arıyor.

SİPARİŞLERE YETİŞEMİYORUZ DİSTRİBÜTÖRLÜK TALEPLERİ VAR

Ear Teknik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Ağaç, özellikle 1 milyar 200 milyonu aşkın nüfusa sahip olan Hindistan pazarında 30 milyona yakın işitme problemi olan insan bulunduğunu belirterek, “Başta Hindistan olmak Asya ülkeleri, firmamız için büyük bir potansiyel barındırıyor. Bu ülkelerde ofisler açacağız daha sonra da distribütörlük vereceğiz…Hindistan ve

Atatürk orman çiftliğine 69 personel alınacak

Atatürk orman çiftliğine çeşitli branşlarda 69 eleman alımı yapılacaktır.

Atatürk orman çiftliğine Aşçı Elektrikçi Şoför Traktör şoförü Marangoz Tesisatçı ve işçiler alınacak (69 kişi) |

2 yeni bayan kuaförü aranıyor

Orduevi için bayan kuaförü alımı yapılacaktır. Detaylar aşağıdadır.

Gelibolu orduevine bayan kuaförü aranıyor |

Belediyeler toplamda 35 bin memur 13 bin işçi alabilecek

belediye eleman alımı
 Yeni yönetmelik ile belediyelerin çalıştırabileceği eleman sayılarında artış yapıldı.

Her bir belediyenin kaç memur ve kaç işçi çalıştırabileceği, Devlet Personel Başkanlığınca hazırlanan "Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmelik"teki normlara göre belirlenmektedir. Bu yönetmelikte belediyeler dörde ayrılmış ve her bir belediye; turizm, ticaret ve sanayi kriterlerine göre üst sınıflara yükselebilmektedir. Yönetmelikte, 27 Kasım itibariyle değişiklik yapılmış, norm kadrolarda memur kadroları için toplamda 35 bin, işçi kadrolarında

Seksi Hürrem yürek hoplattı


Jennijer Lopez sahnede ateşli anlar (video)

Herkes Jennifer Lopez'in Amerikan Müzik Ödülleri'ndeki performansını konuşuyor

Favori 300 mağazada 4500 kişiye iş verecek - Favori personel eleman alımı iş başvurusu burada

Favori

 Favori kuyumculuk yeni yatırımlar ile 100 civarı olan mağaza sayısını 300e tamamlayıp binlerce işsiz arkadaşımıza istihdam olanağı sağlayacak. Favori kuyumculuk eleman personel alımları favori insan kanyakları ve iş başvuru formu hemen aşağıdadır.

Favori Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Selami Özel, uzun yıllar karma kuyumculara satış yaptıklarını ve bu şekilde büyüdüklerini anlattı. Özel, “Eskiden insanların sadece yüzde 2’si mücevher alırken marka soruyordu. Şimdilerde ise bu oran yüzde 20’yi aştı. Geleneksel küçük kuyumcu dükkanlarının da bu ihtiyaca cevap veremeyeceğini ve yıllar geçtikçe sayılarının azalacağını düşünüyoruz” dedi. Özel, şöyle konuştu: “Artık ürünlerimizi kendi mağazalarımızda satacağız. Üç yıl içinde 107 mağaza açtık. 21 tane mağazanın da tüm hazırlıkları tamamlandı ve 2 ay sonra açılmış olacak. 2015’e kadar 300, 2020 sonuna kadar da 500 tane mağaza açmayı hedefliyoruz. Bayilerle birlikte toplam 750
Favori kuyumculuk

Limak inşaat Kahirede inşaatta - Limak personel eleman alımı

Limak grubu
 Limak inşaat yurtdışı yatırımlarına ve yurtdışı inşaat işlerine devam ediyor. Son olarak Kahire havaalanı iyileştirme ihalesini alan Limak grubu iş başvuru formu için aşağıdaki bağlantımızı kullanabilirsin.

Limak İnşaat–GMR ortak girişimi 387 milyon dolar tutarındaki teklifle ihaleyi kazanmıştı. Proje, havalimanının TB2 Terminali’nin yıllık yolcu kapasitesinin 3.5 milyondan 7.5 milyona yükseltilmesini kapsıyor. Limak Holding İcra Kurulu Üyesi ve Limak İnşaat Genel Müdürü Feyiz Genç, “Havalimanı, teknoloji ve prestij projesi olmasının yanısıra Mısır’daki yeniden yapılanma sürecinde uluslararası

Akbank 2012 personel eleman alımları insan kaynakları

Akbank iş başvurusu
 Akbank iş başvurusu yapmak için iş arayan arkadaşlar sitemizi kullanmaya devam ediyor. Akbank insan kaynakları sayfasından sizde genel başvurunuzu gerçekleştirebilir açık iş ilanlarına hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. 2012 Akbank personel-eleman alımları için sitemizden bilgi alabilirsiniz. 2012 Bankacılık sektörü için yeni yatırımlara ve yeni şube açılışlarına gebe olacak.

 Akbank’ın en büyük yatırımı “insan”dır. En iyi teknolojiyi kullanan, güvenli, istikrarlı, sağlam bir yapı içerisinde, çalışkan, dinamik, yaratıcı, inisiyatif sahibi, yasalara uyan, dürüst Akbank’lılar arasına katılabilmek bir ayrıcalıktır. Gelin, bu ayrıcalığı siz de yaşayın! Bankamızın işe alım sistemi 16.02.2009 tarihi itibarı ile yenilenmiştir. Akbank işe alım sürecinde

2012 İş bankası eleman personel alımı - insan kaynakları iş bankası iş başvurusu

İş bankası 2012 eleman personel alımları
 Bankacılık sektörümüzün hızlı gelişmesi ile açılan onlarca yeni şube için her banka ayrı eleman alımı yapmakta. 2011 yılında binlerce işsiz arkadaşımıza iş olanağı sağlayan iş bankası 2012 personel alımı sayısı henüz açıklanmadı ama sitemizde iş bankası iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz. 2012 iş bankası eleman personel alımları burada. İş bankası insan kaynakları sayfası için tıklayınız.

Bankamıza yapılacak tüm iş başvuruları yalnızca aşağıda yer verilen “İş Başvuru Formu” aracılığı ile kabul edilmektedir. İş başvurusunda bulunabilmek için formun eksiksiz olarak doldurulması ve Bankamızda görev alınmak istenilen pozisyonun belirtilmesi gerekmektedir. Formun doldurulmuş olması başvuruda bulunulan pozisyonun sınavlarına davet edilebilmek için yeterli

Erzurum öğretmenevi için garson alınacaktır

Garson olmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bağlantıdan detaylara ulaşabilirsiniz. Öğretmenevi iş ilanları burada olacaktır.

Öğretmenevi için garson aranıyor |

Selçuk üniversitesi eleman personel alımı yapılacaktır

 Üniversite için personel alımı yapılacaktır.

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIMI İLANI Selçuk Üniversitesi Meram Tıp IFaküllesi Hastanesi’ne (giderleri döner sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere), 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 gün ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar uyarınca belirtilen unvanlara KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 11 adet sözleşmeli personel alınacaktır. UNVANI ADEDİ ARANAN NİTELİKLER Sağlık Fizikçisi 1 Radyasyon Onkoloji Anabilim Dalı Radyasyon Fiziği alanında yüksek lisans yapmış olmak. (Belgelendirmek kaydıyla) Radyasyon Onkolojisi merkezinde, radyoterapi ve uygulamaları alanında en az 1 yıl klinik deneyine sahip olmak. Sağlık Fizikçisi 1 Yüksek Lisans tezini Brakiterapi ve uygulamaları alanında yapmış olmak. (Belgelendirmek kaydıyla) IMRT (Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi) uygulamaları olan Radyasyon Onkolojisi merkezinde en az 1 yıl klinik deneyim sahibi olmak. Fizyoterapist 2 Fakülte veya Yüksekokulların Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü lisans programından mezun olmak. Psikolog 1 Fakülte veya Yüksekokulların Psikoloji Bölümü lisans programından mezun olmak, VVISC-R eğitimi almış olmak. Diyetisyen 2 Fakülte veya 4 yıllık Yüksekokulların “Diyetisyenlik” Bölümü mezunu olmak veya Beslenme ve Diyetetik lisans programından mezun olmak. Avukat (Kısmi Zamanlı) 1 Hukuk Fakültesi mezunu olup, Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisans yapmış olmak. Avukatlık ruhsatına sahip olmak. (Belgelendirmek kaydıyla) 10 yıllık mesleki tecrübesi bulunmak. Hemşire 3 Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu programından mezun olmak. NOT: Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesh edilecektir. Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48. maddesinde (A fıkrasının 4.5.6. ve 7. bentlerinde) belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır, I. GENEL ŞARTLAR: 1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 3- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile: kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karsı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 4- Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 5- 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, 6- Lisans mezunları için 2010 KPSS (B) grubu KPSSP3, Ortaöğretim mezunları için 2010 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. 7- Başvuracak adayların durumunuri; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması. II. ÖZEL ŞARTLAR 1- Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak. 2- Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak. 3- 2010 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. (Avukat pozisyonu için bu şart aranmadığından, birden fazla başvuru olduğu takdirde Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.) 4- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, III. BAŞVURU Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde 1- Nüfus Cüzdanı fotokopisi, 2- Diploma fotokopisi, 3- 2010 yılı KPSSP3 ve KPSSP94 (B) grubu puanını gösterir belge, 4- 2 adet fotoğraf 5- Erkeklerde askerlik durumunu gösterir belge ile 6- Deneyim belgesi Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi insan Kaynakları Biriminden temin edilecek Başvuru formunu doldurarak Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.) IV. BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI: Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi www.meramtip.com.tr adresinde ilan edilecektir. Her kadronun iki katı kadar Yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuru olmadığı takdirde ilan edilen Yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi insan Kaynakları Birimine şahsen teslim etmeleri gerekmekledir. Bu süre içerisinde belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen g. 72745 adaylar haklarını kaybederler.

Aile ve sosyal politikalar bakanlığı personel alımı

 Bakanlık memur alımı ilanları sitemizde yayınlanmaya devam ediyor.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINDAN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMINA İLİŞKİN DUYURU Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası ve 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca, I. Grupta belirtilen unvanlarda KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle; II. Grupta belirtilen unvanlarda KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre her bir unvan için belirlenen pozisyonun 3 katı aday arasında yapılacak sözlü sınav puan sıralaması esas alınmak suretiyle, toplam 9 adet sözleşmeli personel alınacaktır. I. ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR A) GENEL ŞARTLAR 1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen nitelikleri taşımak, 2- Başvuru başlayış tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak, 3- Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya tecilli olmak ya da askerlikten muaf bulunmak, 4- ÖSYM tarafından 10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, B) ÖZEL ŞARTLAR I. GRUP: 2010 yılı KPSSP3 puan sıralaması esas alınmak suretiyle yerleştirme yapılacak pozisyonların; Unvanı: Mühendis, Adeti : 2, Aranılan Nitelikler: Fakültelerin Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği lisans programlarından mezun olmak, Unvanı: Mühendis, Adeti : 1, Aranılan Nitelikler: Fakültelerin Endüstri Mühendisliği lisans programlarından mezun olmak, Unvanı: Mimar, Adeti : 1, Aranılan Nitelikler: Fakültelerin Mimarlık lisans programlarından mezun olmak, Unvanı: Sosyal Çalışmacı, Adeti : 2, Aranılan Nitelikler: Fakülte veya 4 yıllık Yüksekokulların Sosyal Hizmetler lisans programlarından mezun olmak. II. GRUP: 2010 yılı KPSSP3 puan sıralamasına göre belirlenecek adaylar arasında yapılacak sözlü sınav puan sıralaması esas alınmak suretiyle yerleştirme yapılacak pozisyonların; Unvanı: Çözümleyici, Adeti : 1, Aranılan Nitelikler: 1- Üniversitelerin en az 4 (dört) yıl süre ile eğitim veren; Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Enformatik, Bilgisayar Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği; Bilgisayar ve öğretim Teknolojileri öğretmenliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Elektronik Öğretmenliği, Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği, Elektronik ve Haberleşme öğretmenliği, Enformasyon Teknolojileri, Fizik, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik, Matematik-Bilgisayar, Elektrık-Elektronik bölümlerinin birinden veya Üniversitelerin Mühendislik bölümleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurtiçi ve yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, 2- İstihdam edileceği Bilgi İşlem Birimindeki programlama dili C# ile diğer programlama dillerinden (C++, Java vb.) en az iki tanesini bildiğini belgelemek, 3- Network eğitimine katılmış olduğunu belgelemek ( CCNA vb.) 4- En az 1 yıl Bilgi İşlem Merkezinde Programcı olarak çalıştığını belgelemek, 5- Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (KPDS) katılarak en az (D) düzeyinde İngilizce dil bilgisine sahip olduğunu belgelemek (Ancak, yurt içi veya yurt dışında İngilizce dili ile öğretim yapan üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olanlar, yurt içinde lisans düzeyinde öğrenim gördükten sonra ana dili İngilizce olan yabancı ülkelerde İngilizce dilinde master veya doktora yapanlar, İngilizce dilinde "Test of English as a Foreign Language" (TOEFL) sınavından en az 173 veya "International English Language Testing System" (IELTS) sınavından en az 6 puan alanların İngilizce dil düzeyleri (D) düzeyi olarak kabul edilir.) Belgelerin KPDS için son 5 yıl, diğer sınavlar için son 2 yıl geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekmektedir. Unvanı: Programcı, Adeti : 2. Aranılan Nitelikler: 1- Üniversitelerin en az 4 (dört) yıl süre ile eğitim veren; Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Enformatik, Bilgisayar Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Kontrol öğretmenliği; Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Elektronik öğretmenliği, Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği, Elektronik ve Haberleşme Öğretmenliği, Enformasyon Teknolojileri, Fizik, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik, Matematik-Bilgisayar, Elektrik-Elektronik bölümlerinin birinden veya üniversitelerin Mühendislik bölümleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurtiçi ve yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, 2- En az iki programlama dili bilmek (Microsoft.Net ve SQL tercih sebebidir.) 3- Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (KPDS) katılarak en az (D) düzeyinde İngilizce dil bilgisine sahip olduğunu belgelemek (Ancak, yurt içi veya yurt dışında ingilizce dili ile öğretim yapan üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olanlar, yurt içinde lisans düzeyinde öğrenim gördükten sonra ana dili İngilizce olan yabancı ülkelerde İngilizce dilinde master veya doktora yapanlar, İngilizce dilinde "Test of English as a Foreign Language" (TOEFL) sınavından en az 173 veya "International English Language Testing System" (IELTS) sınavından en az 6 puan alanların İngilizce dil düzeyleri (D) düzeyi olarak kabul edilir. Belgelerin KPDS için son 5 yıl, diğer sınavlar için son 2 yıl geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekmektedir. 2. BAŞVURU ŞEKLİ VE SURESİ 1- Adaylar Bakanlığımız internet sayfasında (www.aile.gov.tr) bulunan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra elektronik ortamda göndereceklerdir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta veya diğer şekilde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 2- Yerleştirilen adaylar ile sözlü sınava girme hakkı kazanan adaylar tarafından, elektronik ortamda doldurulan başvuru formunun çıktısı imzalı ve fotoğraflı olarak, istenilen diğer belgelerle birlikte Bakanlığımız Personel Dairesi Başkanlığına teslim edilecektir. 3- Başvurular 26/12/2011 tarihinde başlayıp 06/01/2012 tarihinde sona erecektir. 4- Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınavı Puanları, ÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır. 3. BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARIN DUYURULMASI I. GRUP ADAYLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ: 1- 2010 yılı KPSSP3 puan sıralamasına göre, unvanlar itibariyle pozisyon sayısı kadar asil ve yedek aday belirlenecektir. Başarı puan sıralaması sonucunda puanların eşit olması halinde; doğum tarihi önce olan aday, bununda eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan aday tercih edilecektir. 2- Asil ve yedek olarak belirlenen adaylar, bu adaylardan istenilen belgeler ve bu belgelerin teslim edileceği en son tarih, başvuru bitim tarihinden itibaren 10 iş günü içinde Bakanlığımız internet sayfasında (www.aile.gov.tr) ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 3- İstenilen belgeleri süresi içinde teslim etmeyen, aranılan şartları taşımadığı anlaşılan adayların yerine, bu yerleştirme neticesinde oluşan başarı listesindeki sıralama esas alınarak, diğer adaylardan da sözleşmeli personel alımı yapılabilecektir. Bu şekilde alınmayı hak eden adaylar internet sitesinde duyurulacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. II. GRUP ADAYLARIN SÖZLÜ SINAVI VE DEĞERLENDİRİLMESİ 1- Başvuru şartlarını taşıyıp, Sözlü Sınava girme hakkı kazanan adayların listesi, sözlü sınav tarihi ile bu adaylardan istenilen belgeler ve bu belgelerin teslim edileceği en son tarih müracaatların bitimi tarihinden itibaren 10 iş günü içinde Bakanlığımız internet sayfasında (www.aile.gov.tr) ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 2- Sözlü sınavda başarılı sayılabilmek için 100 tam puan üzerinden en az 70 tam puan almak gerekmektedir. Başvurulan unvanlar itibariyle adaylar, en yüksek puan alan adaydan başlanarak sıralanacaktır. Her unvan için pozisyon sayısı kadar asil ve yedek aday belirlenecektir. 3- Asil ve yedek olarak belirlenen adaylar, sözlü sınav bitim tarihinden itibaren 10 iş günü içinde Bakanlığımız internet sayfasında (www.aile.gov.tr ) ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Üniversite için sağlık elemanları alınacaktır

Dicle üniversitesi personel eleman alımı için işkur iş ilanı yayınlamıştır. Detayları hemen aşağıdadır.

DİCLE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
Üniversitemiz bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre isdihdam edilmeközere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete' de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına dair Esaslarda yer alan Ek 2. Maddesinin (b) fıkrasına göre Kamu Personeli Seçme Sınavı Puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara Sözleşmeli personel alınacaktır.

UNVAN VE NİTELİKADETAÇIKLAMA
UZMAN HEKİM1KBB UZMANI OLMAK VE BU ALANDA DEVLET ZORUNLU


HİZMETİNİ BİTİRMİŞ OLMAK.

UZMAN

1


GÜZEL S


ANATLAR FAKÜLTESİNİN RESİM BÖLÜMÜ MEZUNU OLUP AYNI ALANDA YÜKSEK LİSANS YAPMIŞ OLMAK. BİR ÜNİVERSİTEDE RESİM EĞİTİMİ PROJESİNDE EĞİTİCİLİK YAPMIŞ OLMAK. ÇİNİ İŞLEMECİLİĞİ. MAKİNA NAKIŞLARI VE KUMAŞ BOYAMA İLE KOMPLE HALI DESEN ÇİZİM YAZILIM PAKETİ KONULARINDA EĞİTİM ALDIĞINA DAİR SERTİFİKA VEYA BELGELERİ OLMAK.
UZMAN2EN AZ 4 YILLIK FAKÜLTE MEZUNU OLMAK KARİYER KOÇLUĞU EĞİTİMİ ALMIŞ OLMAK EN AZ 1 IPA(INSTRUMENT FOR PRE-ACCESSİON ASSİSTANCE) PROJESİ YÜRÜTME EKİBİNDE ÇALIŞMIŞ OLMAK ÜDS/KPOS DEN EN AZ 50 ALMIŞ OLMAK
TEKNİKER1GIDA TEKNOLOJİSİ ALANINDA ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK. YEMEK ÜRETİMİ KONUSUNDA EN AZ 6 AY ASİSTAN PROJE MÜDÜRÜ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMAK. BİR ÜNİVERSİTENİN SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ ÜRETİM TESİSLERİNDE ALANI İLE İLGİLİ EN AZ 6 AY ÇALIŞMIŞ OLMAK, ISO 220005005 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME VE İÇ DENETÇİ SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK. ISO 9001 2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME VE İÇ DENETÇİ SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK.
HEMŞİRE100İLGİLİ ALAN LİSANS MEZUNU OLMAK
DİĞER SAĞLIK PERSONELİ
ANESTEZİ TEKNİKERİ9İLGİLİ ALAN ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK
ANESTEZİ TEKNİKERİ3İLGİLİ ALAN ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK KALP CERRAHİSİ VEYA ORGAN NAKLİ MERKEZLERİNDE ÇALIŞMA TECRÜBESİ OLMAK
FİZİK TEDAVİ VEYA HİDROTERAPİ TEKNİKERİ1İLGİLİ ALAN ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİ FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON KLİNİĞİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞMA TECRÜBESİ OLMAK
FİZİK TEDAVİ TEKNİKERİ3İLGİLİ ALAN ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK
LABORANT3SAĞUK MESLEK LİSESİ MEZUNU OLMAK BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNİN ACİL LABORATUARINDA EN AZ 10 YIL ÇALIŞMA TECRÜBESİ OLMAK
LABORANT1SAĞUK MESLEK LİSESİ MEZUNU OLMAK BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE EN AZ 10 YIL ALERJİ VE SPESİFİK TESTLERDE ÇALIŞMA TECRÜBESİ OLMAK
LABORANT2SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNU OLMAK BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE EN AZ 10 YIL İDRAR CİHAZI VE GAİTADA ÇALIŞMA TECRÜBESİ OLMAK
LABORANT1SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNU OLMAK BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE EN AZ 10 YIL TORCH CİHAZINDA ÇAUŞMA TECRÜBESİ OLMAK
LABORANT1SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNU OLMAK BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNİN PATOLOJİ LABORATUARINDA EN AZ 10 YIL ÇALIŞMA TECRÜBESİ OLMAK
LABORANT2SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNU OLMAK BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNİN GENETİK LABORATUARINDA EN AZ 10 YIL ÇALIŞMA TECRÜBESİ OLMAK
BİOLOG2FEN FAKÜLTESİ BİYOLOJİMEZUNU OLMAK BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE MOLEKÜLER TANI KONUSUNDA EN AZ 3 YIL ÇALIŞMA TECRÜBESİ OLMAK
BİOLOG1FEN FAKÜLTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜNDEN EN AZ 10 YILLIK MEZUNİYETİ OLMAK. BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE DOKU TİPLEME LABORATUARINDA ÇALIŞMA TECRÜBESİ OLMAK ( HLA DOKUTİPLENDİRMESİ, FLOWCYTOMETRY, KOAGULASYON VE TROMBOSİT FONKSİYON TESTLERİ, MOLOEKÜLER HEMATOLOJİ VE KANTİTATİF PCR KONULARINDA ÇALIŞMIŞ OLMAKl VE BU ÇALIŞMASINI SERTİFİKA İLE BELGELENDİRMİŞ OLMAK. BİR ÜNİVERSİTE DENEYSEL ARAŞTIRMA MERKEZİNDE ÇALIŞMA TECRÜBESİ OLMAK.
RÖNTGEN TEKNİKERİ6İLGİLİ ALAN ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK
RÖNTGEN TEKNİKERİ1İLGİLİ ALAN ÖN LİSANS MEZUNU OLMAK. BİR ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE RADYOLOJİ BÖLÜMÜNDE EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK

Belediye için iş makinesi operatörü aranıyor


Alanyada belediye için iş makinesi operatörü aranmaktadrı. İşkur destekli iş ilanı detayları hemen aşağıdadır.

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un ALANYA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
CİKCİLLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 05 Aralık 2011
Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2011, Sayı : 1035270
Genel Şartlar ve Notlar
TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; talebe başvurmak isteyen adaylar en az 11 ay Belediyelerde hizmet alımı yoluyla kanal kazıcılığında tecrübeli olduğuna dair, hizmet alımı kapsamında çalıştığı belediyeden alınacak iş tecrübe belgesi ile, birlikte ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. -Bu talebe tecrübe şartları uyan ve tecrübe belgesini ibraz eden kişiler arasından 3 asil ve 3 yedek üye 15.12.2011 tarihinde Cikcilli Belediyesi toplantı salonunda saat 10:00 da gerçekleşecek noter çekilişiyle tespit edilecektir. -Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir -Talebe başvuracak öncülük hakkına sahip adaylar da belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. -Noter çekilişinde ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. - Bu talebe başvuracak adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Antalya İli sınırları dışında kayıtlı kişiler bu talebe başvuru yapamazlar.
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
İş Makineleri Operatörü Kurstan
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim SeviyesiDoktora
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AKSEKİ, ALANYA, ANTALYA MERKEZ, ELMALI, FİNİKE, GAZİPAŞA, GÜNDOĞMUŞ, KAŞ, KORKUTELİ, KUMLUCA, MANAVGAT, SERİK, DEMRE, İBRADI, KEMER/ANTALYA, DÖŞEMEALTI, KEPEZ, MURATPAŞA, KONYAALTI, AKSU
Diğer Bilgiler
İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı1
İş Sözleşmesi TipiBelirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma ŞekliTam Süreli

Ponpon kızlar nasıl eğitiliyor (Foto Galeri)

Ponpon kızlar nasıl eğitiliyor? Özellikle basketbolda periyotlar arasında izleyenleri eğlendiren ponpon kızlar böyle eğitiliyor.

Çıplak fotoğrafları çalındı

Çıplak fotoğrafları çalındı Hollywood'un latin güzeli Eva Mendes'e 'hacker' darbesi. Ünlü oyuncunun fotoğrafçı Lyndon Chubbuck'un yeni sergisinde yer alması planlanan altı çıplak fotoğrafı bilgisayar korsanları tarafından çalındı. Chubbuck'un yaptığı açıklamayla ortaya çıkan olay Mendes'in küplere binmesine sebep oldu. Chubbuck fotoğrafların orijinallerinin elinde olduğunu ve sergide yer alacaklarını ifade etse de, Mendes fotoğraflarının internete sızmasından endişe ediyor.

Gözler bu kadının üzerinde

Niye diye soracak olursanız, bu sorunun yanıtı, "Soğuk havada böyle dolaştığı için.." olurdu..!!

Güzel ev kadınının ev hali

İşte sanal alemde elden ele dolaşan ve gençler arasında çok popüler olan bir video..!!

Havuzda dans edince erkekler şoka girdi

İşte size sanal alemin eğlenceli bir videosu daha..!!

Bilardo ve kadının şovu

BİLARDO VE KADIN ŞOV

İkisi bir araya gelince böyle görüntüler ortaya çıktı..

Evde canı sıkılan kızlar kamera karşısında

İnternet alemine düştükten sonra rekor tıklanma oranı yakalayan bu görüntüler özellikle gençler arasında çok palaşılıyor..!!

Erkekleri bilgisayar bağımlısı yaptı

Küçük bir kamera sayesinde onbinlerce hayranı olmasına neden genç kadın, hergün bu görüntüleri verince tık üstüne tık rekoru kırdı. İşte, sosyal paylaşım sitelerinde ve arkadaş gruplarında elden ele dolaşan o görüntüler..!!

Mersin Yat limanında 4000 kişiye iş var

Mersin yat limanı
 Yap-işlet-devret modeli ile hizmete sunulan mersin yat limanında 4 bin kişiye iş olanağı sağlanacak.

Doğu Akdeniz’in en büyüğü olan Mersin Yat Limanı hizmete girdi. 40 milyon lirası özel sektörün katkısıyla olmak üzere yap-işlet-devret modeli ile yaklaşık 100 milyon liraya mal olan Mersin Yat Limanı’nın 500’ü karada, 500’ü denizde toplam 1000 yat bağlama kapasitesi bulunuyor.

 Mersin Yat Limanı İşletmeleri A.Ş tarafından 23 yıl 6 ay işletilecek liman, sonrasında devlete devredilecek. Yat limanının 4 bin kişiye istihdam sağlaması ve yıllık 40 milyon lira gelir getirmesi bekleniyor. Limanın açılışını Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile birlikte yapan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “Burası sadece yat limanı değil, içinde barındırdığı alışveriş merkezleri, yiyecek-içecek alanları ile Mersin

Toyota 400 işçi alacak

Toyota eleman alımı
 Ülkemizde corolla üretmeye tekrar başlayan Toyota fabrikaları için 400 işçi alacak. Toyota eleman alımları iş başvurusu için doğru yerdesiniz. Toyota iş başvurusu kariyer

Bu yıl bir taraftan Japonya’da yaşanan deprem ve tsunami felaketi yüzenden büyük sıkıntı çeken, Avrupa’da ise krize takılan Toyota, diğer ülkelerde küçülürken Türkiye’de büyümek için düğmeye bastı. Geçtiğimiz hafta 150 milyon Euro’luk yatırımla Türkiye’de yeniden Corolla üretimine başlayacağını

Fiat işçi alımları sürüyor

Fiat iş başvurusu
 Tofaş fiat iş başvurusu bağlantımız ile sizde Fiat 2012 işçi alımlarından yararlanabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl büyümesini devam ettiren fiat işçi alımları 2012 yılında da devam edecek. Fiat personel aleman alımları için aşağıdaki iş başvuru formunu doldurunuz. Fiat iş başvurusu

Avrupa’da ve özellikle İtalya’da yaşanan borç krizine bağlı olarak küçülme planları yapan Fiat, Türkiye’de büyümeyi sürdürüyor. Tofaş, Fiat, Peugeot ve Citroen’den sonra geçtiğimiz günlerde 137 milyon Euro’luk yatırımla Opel ve Vauxhall için de hafif ticari araç üretimine başlarken, 2011’de 1000 işçi aldı. 2012 sonunda 160 milyon Euro’luk yatırımla Amerika’ya RAM markasıyla da

Ford otosan 600 kişi alacak

Ford işçi alımları
 Ford otosan 2012 eleman personel alımı devam ediyor. Yeni yatırımlar ile ford-otosan 600 yeni eleman alımı yapacak.

Ford Otosan, 1 milyar Euro’luk yatırımla 2 yıl içinde 2 yeni model için düğmeye basarken, bu yıl 1000’in üzerinde işçi aldı. Yeni modellerin devreye girmesiyle 9 bin 400 olan çalışan sayısı 2012’de

Oto devleri Ülkemizde eleman alımına devam ediyor

Otomobil fabrikası
 Tüm dünyada düşme eğiliminde olan otomotiv sektörü ülkemizde yeni yatırımlar ile eleman alımına devam ediyor.

Avrupa’daki borç krizi otomotiv sektörünü de vururken, dev markalar art arda işçi çıkarmaya başladı. Önce PSA (Peugeot-Citroen) ardından Ford, İspanya ve Fransa’daki fabrikalarından 4 biner işçi çıkaracağını açıklarken, Renault ve GM de istihdamı düşürme kararı aldı. Türkiye’de ise Ford, Tofaş ve Toyota yeni model yatırımlarına paralel yeni işçilere kapıyı açtı. 2011’de 4 bine yakın işçi alan sektör, 2012 için de aynı sinyali verdi.

 AVRUPA’da her geçen gün boyutu büyüyen borç krizi otomotiv sektörünü de vurdu. Avrupa’da dev otomotiv üreticileri düşen üretimler ve 2012’de küçülmesi öngörülen pazara karşı çözümü işçi çıkarmada buldu. Ford, 6 bin 200 kişinin çalıştığı İspanya Valenciya fabrikasından 4 bin kişiyi çıkaracağını açıklarken, PSA (Peugeot Citroen) Grubu ise Fransa’daki tesislerinden