Tansaş yeni mağazalar açıyor Tansaş personel alımları

 Tansaş yeni mağaza açılışları ile eleman alımı yapmaya hazırlanıyor. Aşağıdaki detaylar doğrultusunda tansaş iş başvuru formumuza ulaşabilir hemen cv bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Yeni Asır Gazetesinin haberine göre, Geçtiğimiz yıl koyduğu hedef doğrultusunda 16 mağaza açarak 2011 yılını başarı ile uğurlayan Tansaş, yeni yılı da Ocak ayında açacağı 16 mağaza ile karşılacak.

İlk mağazasını cuma günü Bayraklı Çay Mahallesi’nde hizmete açan Tansaş, takip eden günlerde de sırasıyla, Buca Kozağaç, Bozyaka Bahar Mahallesi, Menemen Kasımpaşa Mahallesi, Yeşilyurt Ordu Caddesi, Alaybey Tersane, Çamdibi Gaziosmanpaşa Mahallesi, Buca Yenigün Mahallesi, Aydın Anadolu Bulvarı, Muğla Ortaca, Torbalı, Bornova Işıkkent, Çeşme Çiftlikköy, Çeşme Ilıca Dörtyol, Muğla Kötekli, Akçay Zeytinli’de mağazalarını hizmete açacak.

Bayraklı Çay Mahallesi mağaza açılışına katılan Tansaş Genel Müdür Yardımcısı Şevki Tuncer, yaptığı konuşmasında “Doğduğumuz topraklarda büyümeye devam ediyoruz. 2011 yılını, 16 mağaza açarak tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mutluluğumuzda Egelilerin desteği ve katkısı çok büyük. Bize bu mutluluğu yaşatan Egelilere teşekkürlerimizi, onlar için daha çok çalışarak, daha iyi hizmet ederek göstereceğiz” dedi. Tansaş iş başvuru formu için tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.