ODEA bank insan kaynakları iş başvurusu

Odea bank iş başvurusu iş ilanları...

Odeabank 2012 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamış Lübnan Audi Bank’ın Türkiye birimi Odeabank 2013 yılında 25 şube açmayı planlıyor.Bu süreçte 2000 kişiye iş istihdamı sağlamayı planlayan Odeabank’ın şuan 9 şubesi bulunuyor.Hülya Avşar’ın oynadığı reklam filmiyle dikkatleri çeken odeabank Türkiye pazarında hızla büyümeyi hedeflemektedir.Odea Bank’ın şu anda 1.500 müşterisi ve 390 çalışanı bulunuyor.Yeni bir banka olan odeabank eleman alımlarını kariyer.net üzerindeki ilanlarından almaktadır.Kpps gibi bir sınava gerek olmadan mülakat yöntemiyle eleman alımı yapan odebank gerçekten güzel bir iş olanağı sunmaktadır.
Odea Bank’ın Genel Müdürü Hüseyin Özkaya,akında bir banka ile kredi kartı konusunda da ortak çalışma yapabileceklerini ifade etti. Yurtdışı fonlamaya da önem vereceklerini belirten Özkaya, “Ana grubumuzdan 100 milyon dolarlık sermaye benzeri kredi için onay çıktı. BDDK’ya başvurumuzu yaptık. 2013′te yurtdışından 300-400 milyon dolar fonlama desteği almayı hedefliyoruz” dedi.

Odeabank’ta tüm seçme ve işe alma süreçleri, söz konusu pozisyonun gerekliliklerini en yeterli şekilde karşılayacak olan eğitim, deneyim, yetkinlik ve donanıma sahip olan adayı işe almaya yöneliktir. Hızla büyüme ve gelişmeye bağlı olarak ortaya çıkacak açık pozisyonlar www.kariyer.net’ten duyurulacaktır.

Başvurular titizlikle değerlendirilecek, pozisyonun özellikleri ve gerekliliklerinin karşılanması durumunda, adaylarla doğrudan iletişime geçilecekir.Sizde odeank iş ilanlarını kariyer.net üzerinden takip edebilir ve odeank iş başvurusu yapabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.