Albaraka Türk bankası iş ilanları

Bankacılık sektörü personel alımları tüm hızıyla devam ediyor.Türkiyede İnsan kaynakları sektörünün ilklerinden birisi olan AlbarakaTürk kurumsallaşmış yapısı,özlük hakları,eğitim imkanlarıyla yeni mezunların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.
Bankacılık sektöründe kendine özgü ekonomi politikası ile her yıl cirosunu artırarak büyümesini devam ettiren Albarakatürk Katılım Bankası,bu büyümeye paralel olarak artan personel ihtiyacı karşılamak amacıyla çeşitli ilanlar yayınlamaya başladı.
Albarakatürk alacağı personelin hangi özelliklere sahip olduğu kendi internet sitesinde mevcuttur.İsterseniz sizlere birkez daha hatırlatalım.
ALBARAKA TÜRK İŞE ALIM SÜRECİ:

“Albaraka Türk’e yardımcı personel pozisyonu haricindeki iş başvurularında bulunanlarda şu özellikler aranmaktadır.
* Yüksekokul mezunu olmak. (Bankacılığa uygun bölümler)
* 28 yaşını aşmamış olmak.
* Askerlikle ilişiği olmamak. (erkek adaylar için)
Bu özelliklere sahip olan adaylar, personel ihtiyacı olduğu zaman, genel kültür ve meslekî sorulardan oluşan sınava alınırlar, sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Mülakat sonucuna göre adaylar talip oldukları pozisyonun özelliklerine göre değerlendirilirler.”
Albaraka Türk Personelinin %78 i yüksek okul mezunudur.Yaş ortalaması ise 32 dir.
ALBARAKA TÜRK ALIM YAPACAĞI BAZI POZİSYONLAR:
ALTIN MASASI UZMANI
ENGELLİ PERSONEL
RİSK YÖNETİM UZMAN YRD.
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
MİKRO KREDİLER UZMANI
HAZİNE UZMANI
TAHSİLAT YETKİLİLERİ
GENEL BAŞVURU
Sizlerde Bankacılık sektöründe çalışmak , Albaraka Türk deneyimini yaşamak istiyorsanız Bankanın İnsan Kaynakları bölümünden genel başvuruda bulunabilirsiniz.Ayrıca Banka personel ilanları kariyer net , yenibiris com internet sitelerinde de mevcuttur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.