2014 ülker eleman alımları

Yıldız holdingin en büyük kollarından biri olan ülker personel alımı yapıyor. Ülker iş başvurusu 2014 başlığımız altında sizde iş ilanlarınızı vererek Ülker bünyesinde çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ülkemizin en önde gelen markalarından birisi olan ülker ağlarını geniş tutmakta ve ülkenin her yerinde faaliyet göstermektedir. Bisküvi, çikolata, bebek maması, süt ve süt ürünler, içecekler ve birçok alanda ürün üretimi yapmaktadır.


Her ne kadar birçok marka olsa da gıda sektörü denince akla ilk gelen kuruluşlardan olan ülker çalışanları için de iyi bir gelecek sağlamak için çalışma şartlarını her zaman en doğru seviyede tutar.  Günümüzde gıda sektörünün en büyük öncülerinden ve en kaliteli markalarından birisidir. Eleman alımları yapacak olan firma, iş ilanlarını kendi internet sitesinde yayınlamaktadır. Firmanın kendi
sitesinden takip ederek kariyer fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Özellikle de daha önceden gıda sektöründe, pazarında çalışanlar diğer adaylara göre daha deneyimli sayılmaktadır. Detaylı bir öz geçmiş hazırlayarak sizde bu köklü kuruluşun kariyer fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İş arıyorum diyorsanız  ve 2014 yılında yeni bir kariyer hayatına başlamak istiyorsanız bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

1 yorum:

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.