2014 yüz mankenliği iş başvurusu

Yüz modelliği son zamanların en çok rağbet gören işlerinden biridir. Part modelliğin bölümlerinden biri olarak adlandırılan Yüz modelliği için oldukça fazla başvuru bulunmaktadır. Yüz modelleri, Yüz mankenlerinin çalışma alanları içinde yer alan reklamcılık ve fotoğrafçılık bölümlerinde rahatlıkla çalışabilirler. Klio problemi olanlar ve vücut hatları mankenlik standartları için uygun olmayanlar için oldukça ideal olan yüz modelliği çok iyi bir seçenektir. Eğer güzel bir yüzünüz olduğunu düşünüyorsanız ve yüz mankeni olmak istiyorum diyorsanız, yüz mankenliği ajanslarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Yüz modelliği başvurusu 2014 için, çok güzel ve çok çekici bir yüze sahip olmanız gerektiğini unutmayınız. Oldukça kaliteli ve iyi açılardan çekilmiş fotoğraflarınızı ajasnlara göndererek yüz modeli olma şansını
yakalayabilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinden de iş ilanlarınızı yayımlayarak yüz modeli arayan ajanslara daha kolay ulaşabilirsiniz.


YÜZ MODELİ ARANIYOR

İstanbul ve çevresinde ikamet eden yüzü güzel ve etkileyici bakışlara sahip modeller alınacaktır. 18 yaşından büyük olan herkesin yapabileceği bu iş için başvurularınızı bekliyoruz. Çekimden sonra ödemeniz hemen yapılacaktır. Ücret çekim başına 100 TL’dir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.