Akçansa İş Başvurusu Yap

 Akçansa iş başvurusu yaparak sizde Akçansa’ın gücünden güç alabilirsiniz. Akçansa personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Akçansa eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Akçansa insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Akçansa; başarıya ulaşmasında önemli rol oynayan insan kaynağına verdiği önem çerçevesinde; İK süreçlerinde eğitim, performans değerlendirmesi, kariyer gelişimi, organizasyon ve insan kaynağı başarı planı, ücret sistemi ve sosyal haklar uygulamaları ile çalışanlarına bireysel gelişim, yüksek performans ve başarı için her türlü olanağı sağlamaktadır.

İş Tanımları ve İş Değerlendirme

Akçansa’da yürütülen tüm görevlerle ilgili olarak; o görevi yürütecek kişinin taşıması gereken nitelikler, görevin yürütümü sırasında içerde ve dışarıda kurulması gereken iletişim ağı, görevin tanımı/misyonu ve ana sorumluluk alanları tarif edilmiş durumdadır.

Akçansa’da kapsamdışı tüm görevler, “İş Aileleri”ne göre tasnif edilmiştirler. İş yapış tarzları, gerektirdiği yetkinlikler, bilgi ve beceriler bakımından benzer özellikler gösteren pozisyonların aynı aileye mensup olduğu bu yöntem sayesinde; işlerin objektif
ölçülmesi, büyüklüklerinin şirket içinde ve dışında karşılaştırılması mümkün olmaktadır. “İş Değerlemesi ve İş Ailesi” sonuçları “Akçansa Ücret Sistemi”nin temelini oluşturmaktadır.

İşe Alma ve Yerleştirme

İşe Alım sürecimizin amacı doğru işe doğru insanı bulmak ve yerleştirmektir. Bu sayede uzun vadeli, verimli ve etkin bir çalışma hayatı oluşturulacağına inanmaktayız. Tüm pozisyonlar için iyi düzeyde yabancı dilbilgisi, başarılı bir öğrenim geçmişi ve gelişmiş sosyal yetkinlikler ile ortak şirket değerlerimizin temsili temel koşullarımızdır.

Başvurunuz incelenmesinin ardından mevcut boş pozisyonlar çerçevesinde değerlendirilecektir. Başvurunuz ilgili pozisyonun gerektirdiği şartları sağlaması durumunda karşılıklı görüşme ile beklentilerin uyumu saptamak için ilk görüşme gerçekleştirilecektir. Görüşmelerimizi yapılandırılmış yetkinlik bazlı mülakatlar, envanter testleri ve yabancı dil ölçüm testleri ile desteklemekteyiz. Tüm görüşmelerimizde sistematik ve objektif yaklaşım esasından ödün verilmemektedir.

İşe alım sürecinde gerek İK gerekse ilgili departmanlar, adayları sadece o an için ihtiyaç duyulan pozisyon dahilinde değil, gelecekte aynı fonksiyonda ya da Akçansa’nın diğer birimlerindeki farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere, kurumun tümüne kaynak sağlayacak şekilde değerlendirir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.