Ankarada evlere iş verenler

2013 Ankara evlere iş verenler yazımızda, Ankara’da oturan ve evden çalışarak para kazanmak isteyenlere yön vermeye çalışacağız. Bildiğiniz gibi artık bu hayat şartlarında geçinmek oldukça zorlaştı. Tek bir kişinin çalışıp aldığı para kesinlikle yetmiyor. İşte bu yüzden ev hanımları, eşlerine destek olmak amacı ile evlerinde çalışarak kazanç elde etmek istiyorlar. Öyle ki; şuanda evinde çalışarak para kazanan sayısız ev hanımı bulunuyor. Ankara’da oturan bayanlar için oluşturduğumuz sayfamızda aradığınız ek işi kolaylıkla bulabilirsiniz. Her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen sayfamızda ek gelir imkanlarını elimizden geldiğince sunmaya çalışıyoruz. Sizler de iş ilanlarınızı
sayfamız üzerinden ücretsiz ve üye olmadan yayımlayarak aradığınız işi kısa sürede bulabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar sayesinde şimdiye kadar pek çok ev hanımı aradığını buldu. Şimdi sıra sizde! İster boncuk işi, ister mandal montajı işi, isterseniz de nikah şekeri gibi daha birçok işi yaparak kazanmaya başlayabilirsiniz. Sayfanın altında yer alan yorum bölümüne ilanlarınızı bırakarak sesinizi çok daha kolay duyurabilirsiniz.


EVLERE BONCUK İŞİ VERİLECEKTİR

Ankara’da ikamet eden bayanlara boncuk işi veriyoruz. İşi temiz, eli hızlı bayanların başvuru yapmaları rica edilir. İrtibat için: 0545 876 71 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.