Aselsan eleman alımları iş başvurusu

Aselsan iş başvurusu; 1975’ den bu yana kara kuvvetlendirme ve güçlendirme vakfı öncülüğünde kurulmuş bir kuruluştur. Aselsan kuruluşundan bu zamana kadar ileri teknolojiye dayalı sistemler ve cihazlar geliştirmektedir. Aselsan iş başvurusu 2014 yaparak sizde bu oluşumun içerisinde yer alabilirsiniz.
Aselsan eleman alımları

Her zaman müşteri memnuniyeti kazanmış ve ürün yelpazesini geliştirmeyi başarmıştır. Ürünlerini pazarlayan, tesis eden ve satış sonrası hizmet uygulayan kuruluş iş arıyorum diyenler için ve kariyeriniz için oldukça deneyimli bir kuruluştur. Üç ayrı grup bünyesinde birleşen kuruluş Ankara’da iki ayrı tesiste üretim ve mühendislik faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Haberleşme
cihazları gurup başkanlığı, güdüm ve elektro-optik grup başkanlığı ve mikrodalga gurup başkanlığı olmak üzere üç gurubu bünyesine katmıştır. Yurt dışında da başarılar sağlayan kuruluş aselsan bakü şirketini Azerbaycan da faaliyete açmıştır. Teknolojik ve çağdaş gelişmeleri yakından takip eden kuruluş üretim ve teknolojileriyle her zaman başarıyı yakalamaktadır. Sizde iş başvurusunda bulunabilir ve kariyerinizi ve yaşam standartlarınızı değiştirecek bu oluşum içerisinde yerinizi alabilirsiniz. Aselsan iş başvurusu için web sitesini inceleyebilir ve Aselsan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca, aselsan’ın iş ilanlarını da yine kendi sitesinden görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.