Dominos pizza personel alımları

Dominos 2014 eleman alımları
1996 yılında İstanbul’da temelleri atılan Dominos Pizza, şuanda Türkiye’nin hemen hemen her yerinde faaliyet göstermektedir. Üstelik sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada isim yapmış olan Dominos, evlere serviste de liderliğe sahiptir. Ülkemizde evlere servisin ilk öncülerinden biri olan Dominos Pizza, tüm dünyada 150 Bin çalışanı ile hizmet vermektedir. Ayrıca, 138 şubesi ve Türkiye’de 4500 çalışanı ile her yıl pek çok kişiye kariyer olanakları da sunuyor. Şuanda da Dominos personel alımı yapıyor ve bünyesinde çalıştırmak üzere adayların iş başvurusunu bekliyor.

Dominos Pizza, ilkeleri arasına koyduğu güler yüzlülüğe ve zamanında hizmete çok değer veriyor.Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak kalitesini de ortaya koyuyor. Yıllardır en lezzetli pizzaları sofralara buluşturmak kendisi ile yarışan Dominos Pizza, bu arada çalışanlarını da
geliştirerek onların eğitimlerine de devam ediyor. Dominos Pizza, iş ilanlarını kurumsal insan kaynakları sayfasından ve kariyer.net sitesinden duyurmaktadır. Eğer sizde Dominos pizza ailesine katılmak istiyorsanız verdiğimiz bu adreslerden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.