Enerjisa eleman alımları nerede

Enerjisa iş başvurusu yaparak sizler de kariyer planlarınız için bir adım atmak ister misiniz? Enerjisa personel alımı yapmaya devam ediyor. Çalışanlarına her zaman yüksek motivasyon veren Enerjisa, onların başarıları için de elinden geleni yapmaktadır. Enerjisa eleman alımları ilanlarını çoğu zaman sabancı kariyer sitesinden veya İK portallarından duyurmaktadır. Bu siteleri ziyaret ederek kendinize uygun pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Enerjisa, sürekli gelişme ve yenilenme amacı güden, büyük bir firmadır. Müşteri odaklı hizmet veren bu isim, çalışanlarına verdiği değer ile adından
söz ettirmektedir. İşe alım sürecinde adaylarda aradığı özellikler arasında, rekabetçi olma, ekip çalışmasına yatkın olma, enerjisa’nın büyüme stratejisini destekleme gibi krtiterler yer almaktadır. Bu kriterlere uyan adaylar büyük bir özenle seçilip işe davet edilmektedir.


Enerjisa, çalışanlarının emeğinin karşılığını almasına da oldukça önem veriyor.Yılda 12 ay maaş ve 4 ikramiye olmak üzere 16 kez maaş ödeyen bu dev firma, sizi de çalışanı olarak arasında görmek istiyor. Bunun yanı sıra, sağlık sigortası, kaza sigortası ve bireysel emeklilik gibi hakları da tanıyan Enerjisa, yemek ve ulaşım ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Eğer siz de en iyi şartlarda en iyi işe sahip olmak istiyorsanız firmanın iş ilanlarını yayınladığı kariyer.net sitesinden uygun ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.