Evlere dikiş nakış işi veren firmalar

Dikiş dikmeyi bilen bayanlar baylar evde boş zamanlarında size para kazandıracak olan evde dikiş işi veren firmalar ile irtibata geçebilir ve gelirinizi artırabilirsiniz.
Evlere iş

Birçok bayanın evinde bir köşede bekleyen dikiş makinaları artık size ek gelir kapısı açabilir. Evde ek iş yapmak isteyenler dikiş işinde kendinize güveniyorsanız evlere iş veren firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. Dikiş dikmek beceri ister eğer sizde becerilerinize güveniyorsanız ek iş imkânlarından yararlanabilirsiniz. Evinize ve kendinize harçlık çıkarabilir ve para kazanarak kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Ev hanımları bazen evde ilgilenebilecekleri bir hobileri olsun vakit geçsin
isterler. Ek iş fırsatı ile hem zevkle yaptığınız bir işte çalışacaksınız hem de ek gelir elde etmiş olacaksınız. Parça başına ücret alacak ve çalışma temponuza göre ek gelirinizi belirleyeceksiniz.  Eleman arayanlar, iş arayanlar sayfamız üzerinden  iş ilanlarınızı bırakarak evde dikiş işi için  adım atabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi paylaşın iş verenler sizinle irtibata geçebilsin.

EVLERE DİKİŞ İŞİ VERİLECEKTİR

İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ev hanımları bizimle bu numaradan irtibata geçebilirsiniz.

0541 539 26 29

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.