Fuar hostesi iş başvurusu iş ilanları

Günümüzün en cazip mesleklerinden birisi olan hostes iş başvurusu ile ilgili iş alımları yapılacaktır. İşe alım süreci epey zorlu olan bu iş için birçok mülakat ve aşamalardan geçmeniz gerekmektedir. Boyunuz ile kilo oranlarınızın orantılı olması en önemli husustur.


Bayanlarda 160-180 cm baylarda 165-190 cm arası boyda olmak gerekmektedir. Fazla kilolarınız olmamalı varsa da eğitim süreci içerisinde kilolarınızdan kurtulmanız gerekmektedir. Eğer bu fiziki özellikleri taşıyorsanız yabancı dil sınavını da başarı ile atlatmanız
gerekmektedir. Sınav sonucunda başarılı olan adaylar sözlü mülakata tabi tutulurlar ve uzun süren mülakat sonucunda başarılı olanlar diğer aşamalara geçmeye hak kazanırlar.

FUAR HOSTESİ İŞ BAŞVURUSU

Hostes olabilmeniz için pasaportunuzun olması ve gerekli sağlık raporlarını çıkartmanız gerekmektedir. 3 haftalık özel bir eğitim sonunda artık işe başlayabilirsiniz. Eğitiminizde ilk yardım da dahil uçakların bazı teknik bilgileri size aktarılır. Uçuş emniyeti eğitimini de bu süre içerisinde alırsınız. Gerekli mülakatlar ve eğitimler sonucunda artık hostes olmaya hak kazanırsınız. Hosteslik iş başvurusu için internetten faydalanabilir ve iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinden de Hostes iş ilanlarınızı verebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.