LOKMAN hekim hastanesi eleman alımları iş başvurusu

Lokman Hekim Hastanesi, tüm çalışanları ile birlikte hiç kimseyi ayırt etmeksizin hizmet vermektedir. Kutsal bir amaca hizmet verdiklerinin farkında olan Hastane personeli, gelen hastaları ile bire bir ilgilenerek sorunlarını çözüme ulaştırmaktadır. Yıllardır en iyi şekilde faaliyetlerini sürdüren Lokman Hekim Hastanesi, herkes kendi işinin lideridir ilkesini benimseyerek, çalışanlarına insiyatif kullanma imkanı sunuyor. İş arayanlar için bulunmaz bir fırsat olan Lokman Hekim Hastanesi iş başvurusu için, hastanenin internet sayfası olan lokmanhekim.com.tr adresinden başvuru yapabilirsiniz.


Sayfada yer alan Lokman Hekim Hastanesi açık pozisyonlardan kendinize uygun olan işe başvuru yapabilir, herkesin tercih ettiği bu hastanede sizde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Şuan itibari ile açık pozisyonlar arasında; genel cerrahi uzmanı, iç hastalıkları uzmanı, çocuk sağlığı ve
hastalıkları uzmanı, nöroloji uzmanı, pratisyen hekim, beyin cerrahi, kardiyoloji uzmanı, eğitim uzmanı, satın alma sorumlusu ve öğretmen alımları mevcuttur. Kardiyoloji uzmanı ve beyin cerrahi iş başvurusu için Van ilinde ikamet edenler başvuru yapabilirler. Diğer açık pozisyonlar ise Ankara’da ikamet edenler içindir. Ayrıca, hastanenin iş ilanlarını yayımlaığı kariyer.net sitesinden de iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.