NUH çimento iş başvurusuNuh Çimento iş başvurusu yaparak sizde Nuh Çimento’ın gücünden güç alabilirsiniz. Nuh Çimento personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Nuh Çimento eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Nuh Çimento insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yalın ve modern organizasyon yönetim tarzını benimsemiş olan şirketimiz; hedefimize ulaşabilecek yapıda yaratıcı, iç ve değişiklerin taşıyıcısı olabilecek nitelikteki insan kaynaklarını, tamamen objektif değerlendirme kıstasları ile seçmektedir.

İnsan kaynaklarımızın ve her bir çalışanımızın eğitimi ve geliştirilmesi şirketimizde temel bir yönetici sorumluluğu olarak benimsenmiştir.

Çalışanlarımızın performans planlarının değerlendirilmesi ile yatay ve dikey atamalarda fırsat eşitliği ve adaletin sağlanması temel prensibimizdir.

Tüm iş yerlerimizde çevre, iş ve işyeri güvenliği ile ilgili mevcut tüzük ve yönetmeliklerde yer alan önlemler alınmakta ve eğitimler aracılığı ile çalışanlarımız çevre ve iş güvenliği konusunda bilinçlendirilmektedir.

Şirketimizin şeffaf ve yalın organizasyon yapısı içerisinde tüm çalışanlarımız sorun istek ve önerilerini üst kademelere rahatlıkla iletmektedirler. Bu doğrultuda manyetik ortam ve baskılı materyaller (iletişim panoları) kullanılmakta, yönetim kararları ile firma içi faaliyetler gibi konularda bilgi akışı ve güncelliği sağlanmaktadır.

Ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlar ve sektördeki teknik ve idari gelişmeler takip edilerek, OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ve TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ ve TS ISO 9001 kalite güvence yönetim sistemi kapsamında değerlendirilerek, güncellenmektedir. Bütün gelişmeler eğitim ve bilinçlendirme programları ile çalışanlarımıza ve taşeronlarımıza duyurulmakta ve çalışanların katılımı sağlanmaktadır.

Personel İstatistiklerimiz

Güncel çalışan sayımız : 510
Yaş ortalamamız : 38
Kişi başı eğitim (saat/yıl) : 16

Çalışanlarımızın Eğitim Durumu

Üniversite : %35
Lise : %45
Diğer : %20
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.