ODTÜ sözleşmeli eleman alımı yapıyor

ODTÜ sözleşmeli personel alımı yapıyor. 2012 KPSSB grunu esas alınmak sureti ile üniversite tarafından yapılacak yerleştirme ile 1 SİSTEM PROGRAMCISI, 2 PROGRAMCI ve 1 ÇÖZÜMLEYİCİ alını yapılacak. Başvuruda bulunacak olan adayların, 2012 KPSS B grubu sınavına girmiş ve KPSSP3 puan türünden en az 70 almış olması gerekmektedir.Ayrıca, ingilizce dil bilgisi en az D seviyesinde olması da aranan şartlar içindedir. Bunun dışında, yabancı ülkelerde ingilizce dilinde master veya doktora yapanlar, üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olanlar, dilinde master veya doktora yapanların TOEFL sınavından en az 173, IELTS sınavından her bölümden en az 6 almış olmaları gerekmektedir.

ODTÜ sözleşmeli personel alımı için aranan özel şartlar da şu şekilde belirlenmiştir. CAD-CAM Robotics konularında yüksek lisans yapmış, En az 1 yıl bilgi işlem merkezlerinde programcı olarak çalışmış, Askerlik hizmetini tamamlamış, CNC tezgahlarını ve Endüstriyel robotları programlayabilen, Bilgisayar destekli tasarım ve mühendislik analiz programlarını kullanan, Bilişim
sistemleri, Bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi ve Mühendislik fakültesi bölümlerinin birinden lisans derecesine sahip olmak, veritabanı sistemleri konusunda bilgiye sahip olmak, Unix/Linux sistemleri konusunda bilgili, İçerik yönetim sistemleri konusunda bilgili, CSS3 ile HTML5 ve duyarlı tasarım konularında bilgili, Grafik tasarımı lisans mezunu olmak, Grafik tasarım çalışmaları alanında deneyimli olmak gerekmektedir. Aranan bu şartlara uyanlar pdb.metu.edu.tr adresinden başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvuru yapabilirler. Başvuruların en geç 11 KASIM 2013 tarihine kadar ODTÜ REKTÖRLÜK BİNASI PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI İDARİ VE ÖZLÜK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ/ANKARA adresine şahsen yapılması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.