Tedaş iş başvurusu nasıl yapılır

Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi kariyer planlarınız için etkili bir tercih olabilir. Gerek sağladığı haklar gerek ücretleri kaçırılmayacak bir iş fırsatı olabilir. Tedaş iş başvurusunda bulunmak için iş kurun sitesinden iletişime geçebilirsiniz. Kamu kuruluşları her zaman kariyer planları için en ideal sektörlerdir.

İnsan kaynakları bölümünde iş istihdamı sağlamak için gerekli sayıda personel alımları devam etmektedir. Ayrıca insan kaynakları dışında kendi bünyesine avukat, elektrik mühendisi ve elektrik teknikeri içinde personel alımı devam etmektedir. Özellikle Batman, Siirt, Van, Trabzon için personel alımı devam etmektedir. İş kur üzerinden tedaş iş başvurusu yapabilirsiniz. Üye olarak
iş kur sitesine giriş yapabilir,aranan nitelikleri ve çalışma şartlarını buradan takip edebilirsiniz. Tedaş kamu kuruluşu olduğundan başvuracak adayların KPSS sınavına girmiş olması gerekmektedir. Ayrıca iş ilanlarında belirtilen adreslerde ikamet zorunluluğu istenmektedir.  İstenilen şartları ve belirtilen ikamet adresinde yaşıyorsanız tedaş iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinden de Tedaş iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.