TEPE home mobilya işçi personel alımı

Tepe Home İşçi Personel Alımı yapıyor. Sizde Tepe Home İşçi Personel Alımı iş Başvurusunda Bulunmak İçin Paylaştığımız Bilgileri Okuyarak Alt Kısımda Bulunan İş Başvuru Formuna Yada Açık Pozisyonlar Linkine Tıklayarak İş Sahibi Olabilirsiniz.Sizin İçin Tepe Home İnsan Kaynaklarını Araştırdık , Tepe Home Pozisyonları, Misyonları ve Vizyonlarını Bulduk Sizinde Hemen Okuyarak İş Başvurusunda Bulunmanızı Tavsiye Ederiz.

Tepe Home Mobilya Politikası

Müşteri odaklı kurumsal yetkinliğe sahip, Şirket hedef ve stratejilerine hizmet edecek şekilde hareket edecek yüksek potansiyelleri şirketimize kazandırmak , çalışanlarımızın mutluluğunu hedef alacak çalışmalarla şirket verimliliğini sürekli yükseltmektir.

Tepe Home Mobilya Misyonu

Tepe Home Academy bünyesinde çalışanlarımızın bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlayarak mobilya ve aksesuar alanında en değerli ve nitelikli iş gücünü yetiştirmektir.

Tepe Home Mobilya Vizyonu

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, perakende sektöründe çalışmak için en çok tercih edilen Şirket olmaktır.

Tepe Home Academy , Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri San. Tic. Aş. Bünyesinde 14 Haziran 2011 tarihinde kurulmuş olup, aidiyet duygusu gelişmiş, eğitim ve yaşam standardı yükselmiş , katma değer yaratan, bir insan kaynağı oluşturma yolunda ilerlemektedir. Tepe Home Academy, Tepe Home bünyesinde çalışan tüm personelin mesleki ve kişisel olarak geliştirilmesinin sağlanmasını ,en önemli amaçlarından biri haline getirmiştir. Bu amaçla düzenli olarak eğitimler yaptığı gibi ihtiyaç halinde yeni eğitimlerde düzenlemektedir.
Bu süreçlerin uygulanmasından Eğitim Müdürlüğü ve İnsan Kaynakları departmanı sorumludur. Tepe Home Academy bünyesinde, gerekli araştırmalar ve tespitler yapıldıktan sonra ,Eğitim Müdürlüğü her yıl belirlenen aylarda bir sonraki yılın eğitim ,plan ve bütçesini hazırlar. Bu bilgiler ışığında, hem merkez hem de mağaza bazında eğitim ihtiyaçları belirler .
Tepe Home Academy’nin kuruluşundan itibaren Tepe Home hedef ve amaçları doğrultusunda şirket çalışanlarına birçok eğitim vermiş olup, bugüne kadar verilen eğitimleri şu şekilde sıralayabiliriz.Mağazalar ve Bayilere dönük satış danışmanı eğitimi:
Temel Satış ve Hizmet İlkeleri Eğitimi (2 gün)
İlave Satış Eğitimi (1 gün)Mağaza müdür ve müdür yardımcılarının aldığı eğitimler:
Etkin Mağaza ve İnsan Yönetimi (2 gün)
Perakende Matematiği (1 gün)
Satışta Görselliğin Gücü (2 gün)
Takım Çalışması (2 gün)
Uzman Eğitmen Eğitimi (2 gün)Sevkiyat ve montaj bölümünün aldığı eğitimler:
Servis Süresince Temel İlkeler (1 gün)Çağrı merkezi ve müşteri ilişkileri bölümünün aldığı eğitimler:
Telefonda Kazandıran İletişim (2 gün)Bu eğitimlerin yanı sıra “Oryantasyon” ve” Tepe Home Mağazalarında Hizmet Sanatı “eğitimleri, eğitim planı haricinde düzenli olarak yapılacak eğitimlerdir. “Oryantasyon” ve “Tepe Home Hizmet Sanatı “eğitimleri için eğitim ihtiyaç analizi yapılmaz ve eğitim planlamasının yapılması beklenmez.
Oryantasyon eğitimi yeni işe başlayan personelin katılması zorunlu olan eğitimlerdir. Bu eğitimleri, Tepe Home mağazalarında yeni işe başlayan personelin, şirkete ve iş kurallarına alışmasını sağlamaktan ve “Oryantasyon” ile “Tepe Home Mağazaları’nda Hizmet Sanatı” eğitimlerini vermekten sorumlu olan, iç eğitmenler vermektedir. İç eğitmenler bunun için özel olarak seçilmiş ve eğitim almış çalışanlarımızdır. İdari olarak Mağaza Müdürü’ne , operasyonel olarak Merkez de Eğitim Müdürü’ne bağlı olarak çalışır.Eğitim Müdürü Tepe Home mağazalarını , Bayilerini , montaj personeli ve genel müdürlük personelinin, oryantasyon ve eğitim süreçleri konularını organize eder ve destekler.
Oryantasyon eğitimi , personelin işe başladığı ilk gün operasyonun uygun olmasına bağlı olarak başlar.
Oryantasyon eğitimi 3 aşamadan oluşur;
1. Aşama
I. Modül : “Aramıza Hoşgeldiniz!”
II. Modül : ”Tepe Home Mağazaları’nda Hizmet Sanatı”
III. Modül : “Ürün Hizmetinde Mükemmellik “–bölüm eğitimi-“
Sınav : I.,II.,III. Modülden

2. Aşama Performansın İzlenmesi
3. Aşama Performansın DeğerlendirilmesiGörüldüğü gibi Tepe Home Academy’nin kuruluşundan bu güne yaklaşık 61 gruptan , 93 günlük eğitim ile eğitime ne denli önem verdiğini görmüş oluyoruz .Bu doğrultuda inançla söyleyebileceğimiz tek cümle şu ki ” Dünyadaki En Büyük Yatırım, İnsana Yapılan Yatırımdır “.
Tepe Home Mobilya İşçi Personel Alımı Başvuru Formu
Tepe Home Mobilya İşçi Personel Alımı Açık Pozisyonlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.