Ulusoy lojistik iş başvurusu iş ilanları

Ulusoy Lojistik iş başvurusu yaparak sizde Ulusoy Lojistik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ulusoy Lojistik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ulusoy Lojistik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ulusoy Lojistik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Grubumuz çalışanı olmanın bilincini sürekli geliştirmek insan kaynakları politikamızın temel hedefidir. Politikamız; insan kaynağımızı, konusunda yetkin, sürekli gelişimi ilke edinmiş ve değişime açık bireyler arasından seçerek, tüm çalışanlarımızla birlikte, bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaratan ve başarı grafiğimizi arttıracak ilke, değer ve standartları sürekli yükseltmektir.

Bu doğrultuda;

Tüm uygulamalarımızda eşitliği esas alarak iş gerekleri ve yetkinliklere dayanan insan kaynakları süreçlerini uygulamak ve sürekli geliştirmek,

İç kaynağımıza eğitim ve gelişimine yönelik eşit olanaklar sunmak, gereksinimler doğrultusunda öncelikli olarak kariyer yolunda ilerlemelerini sağlamak,

Performans ve başarıyı adil bir şekilde ölçmek ve ödüllendirmek temel insan kaynakları politikalarımızdır.

Staj Olanakları

Gurubumuzda; Ticaret / Endüstri Meslek Liseleri’nin ve üniversitelerin faaliyet alanlarımız ile ilgili bölüm öğrencilerine staj olanağı sağlanır. Staj yapmakla yükümlü öğrencilere, kontenjanımız ölçüsünde staj olanağı sunmak, staj süresince öğrencilerin performanslarını izlemek ve sonunda değerlendirmek ve üstün performans gösteren öğrencileri, öğrenimleri sonunda, Ulusoy Uluslararası Holding A.Ş. ve bağlı şirketlerimizde istihdam fırsatı yaratmak yaklaşımındayız.

Staj başvuruları, her yıl Nisan ayı sonuna kadar alınmakta ve değerlendirilerek Mayıs ayı sonunda geri bildirimde bulunulmaktadır.

Kariyer Olanakları

Özgeçmişinizle isbasvuru@ulusoy.com adresine veya Kariyer.net’ de yayınlanan ilanlarımıza başvuruda bulunulabilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.