Yonca gıda iş başvurusu yapYonca Gıda iş başvurusu yaparak sizde Yonca Gıda’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yonca Gıda personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yonca Gıda eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yonca Gıda insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yonca Gıda Sanayi A.Ş. Bitkisel Yağ İşletmeleri 1981 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kuruldu. İlk kurulduğunda günde 50 ton çekirdek kırma kapasitesine sahip olan bitkisel yağ üretim tesisi 1985 yılında kapasitesini iki katına çıkararak günde 100 tona ulaştı.

1986 yılında günde 50 ton kapasiteli bir rafinerinin de eklenmesi ile Yonca yemeklik yağ markası ortaya çıkmış oldu.

1989 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde salça üretimine başlanıldı. 1994 yılında Konserve İşletmeleri, domates ürünlerinde giderek artan talebi karşılamak üzere Manisa Karaağaçlı’ daki yeni tesislerine taşındı ve üretim kapasitesi 4 katına çıkarıldı. 1997 yılında ise “Evin Konservecilik” Yonca Gıda Sanayi A.Ş. bünyesine katıldı ve yine aynı yıl ürün gamı turşu üretimi ile genişletildi.

1997 yılında yine Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 400 ton/günlük tohum işleme kapasitesine sahip yeni kırma tesisinin devreye girmesi ile firma, ayçiçeği yağı dışında kanola, soya ve pamuk tohumu da işlemeye başladı.

2000 yılında günlük 150 ton ham yağ işleme kapasiteli yeni rafineri tesisi faaliyete başladı. 2007 yılında ise 300 ton/gün tohum işleme kapasiteli yüksek protein içerikli küspe üretimini sağlamak üzere yeni kırma tesisi devreye girdi.

2009 yılına geldiğimizde Yonca markası günlük 700 ton yağlı tohum işleme ve 450 ton rafinasyon kapasitesine sahip bir gıda şirketi haline geldi.

Manisa Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Yağ işletmeleri ve Manisa-Karaağaçlı beldesindeki Konserve işletmeleri ile üretim faaliyetlerini sürdüren Yonca Gıda’ya 2010 yılında Manisa-Saruhanlı’da yer alan Saruhan Gıda ve Konserve işletmelerinin de dahil edilmesiyle Türkiye’deki en büyük turşu üretim kapasitesinin sahibi oldu.

ISO’ nu yapmış olduğu araştırmaya göre Türkiye’ nin en büyük ilk 500 firması arasında yer almayı geleneksel hale getiren Yonca Gıda, 2010 yılı itibari ile de Türkiye’ nin en büyük ilk 500 şirketi sıralamasında 305. sırada yer aldı.

Kurulduğu günden bu yana kalite konusunda kendi standartlarını oluşturan firma, hammadde girişinden ürünün tüketiciye ulaşmasına kadar ürünlerini kalite kontrol aşamasından geçirmektedir. Bu doğrultuda Yonca Gıda, yağ işletmelerinde TUV NORD firmasından ISO 9001 kalite belgesi, konserve işletmelerinde ise BVQI ISO 9001, BRC (Grade A) ve IFS (Higher Level) belgeleri ile kaliteden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir.

Yonca Gıda, yağ üretimi ile giriş yaptığı sektörde bugün, ayçiçek, mısır, kanola, soya ve zeytinyağı, konserve ürünler, ketçap, mayonez, salça, çeşitli domates ürünleri, değişik lezzetteki soslar ve turşu çeşitlerini de kapsayan geniş ürün yelpazesi ile Türk ve Dünya tüketicisinin damak tadına ve mutfağına hitap etmeye devam etmektedir.
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.