PTT memur alımı sonuçları açıklandı

 PTT memur alımı için birkaç hafta önce başvuru yapan arkadaşlara mutlu haberimizi yayınlıyoruz. PTT memur alımı sonuçlarına aşağıdaki bağlantımızdan ulaşabilirsiniz.
2013 PTT Memur alımı sonuçları açıklandı PTT 1 ay önce ilana açtığı sözleşmeli personel alımı sınavını gerçekleştirdi ve sınav sonuçları açıklandı. PTT Personel Alım Sınav Sonuçlarını öğrenmek için aşağıdakai bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.
PTT memur alımı sonuçları

1)Gişe görevlisi ve dağıtıcı olarak yapılacak yerleştirme sonuçları 1 KASIM 2013 tarihinde aynı internet adreslerinde ilan edilecek olup, yerleştirilen adaylar, yerleştirme sonuçlarının ilanından itibaren on gün içinde atama sırasında istenen bilgi ve belgelerle birlikte
yerleştirildiği ünitenin insan kaynakları birimine müracaat edeceklerdir. Bu süre içerisinde müracaat etmeyenlerin dosyaları işlemden kaldırılacaktır.

2)Mühendis, mimar, avukat ve tekniker pozisyonlarına müracaat eden adaylardan sözlü sınava çağrılacak olanların listesi 1 KASIM 2013 tarihinde anılan internet adreslerinde ilan edilecek olup, sözlü sınav yer, zaman ve şekli bilahare bildirilecektir.

3)Ataması gerçekleştirilen adayların başvuru formunda belirtilen adresine tebliğ yapılacak olup, adaylar atama kararının kendilerine tebliğ tarihinden itibaren on beş gün içerisinde göreve başlamak zorundadır. Belgeyle ispatlanabilir mücbir sebep olmadıkça bu süre içinde göreve başlamayanların atamaları iptal edilecek olup, askerlik hariç mücbir sebeplerle göreve başlamama hali iki ayı aştığı takdirde atama işlemi iptal edilecektir.
Sonuçlara ulaşmak için tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.