Carrefoursa 1000 yeni eleman alımı yapacak

Carrefoursa 1000 kişi alacak
 Carrefoursa 1000 yeni eleman alımı için hazırlanıyor. 2014 yılında carrefoursa yeni mağazaları için 1000 kişi alacak. Sizde aşağıdaki bağlantımızdan carrefoursa iş başvurusu yapabilirsiniz.
“CarrefourSA, müşteri hizmet kalitesinde, sağladığı güven ve alışveriş deneyimi ile rakipsiz olacak” Sabancı Topluluğu ve CarrefourSA açısından 2013 yılında önemli bir dönüm noktası yaşadıklarını belirten Haluk Dinçer, şunları söyledi:
“Yönetimi devraldığımız günden bugüne kadar geçen süreçte şirketin performansının iyileştirilmesi hedefiyle çalışmalarımıza başladık. Hedefimiz CarrefourSA’yı geleceğe taşıyacak alt yapıyı kurarak, Sabancı Holding’in gücü ve Carrefour Grup’un perakendedeki deneyimi ile pazarda liderlik pozisyonuna ulaşmak. 2014'te de bunun ilk işaretlerini göreceğiz. Hem net satışlarda hem de market açılışlarında ciddi atılımlar göreceğiz. 110 milyon TL yatırımla 100 market açacağız, 1000 kişiye daha istihdam sağlayacağız. 3 yıl içerisinde şirketi Sabancı standartlarında bir performansa çekebileceğimizi öngörüyoruz.

Hem büyüme olarak hem sermaye verimliliği hem de kârlılık olarak. Bu planlarımız doğrultusunda, 2016 sonu itibarıyla 1000 markete ulaşmayı ve net satışlarımızı 2 katına çıkararak 5 milyar TL’ye ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu süreç sonunda CarrefourSA, Sabancı misyonuna
uygun olarak; müşteri hizmet kalitesinde, sağladığı güven ve alışveriş deneyimi ile rakipsiz olacak.” CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane de, Sabancı Grubu’nun gücünü ve güvenini CarrefourSA’nın büyüme stratejisine yansıtacaklarını belirterek, “CarrefourSA olarak Sabancı Holding’in perakende alanındaki desteğiyle birlikte 2014 yılından itibaren market konsepti, insan kaynakları ve teknolojik altyapı alanlarında yatırımlar gerçekleştirerek büyük bir değişime imza atacağız” dedi.
Carrefoursa iş başvurusu için tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.