KuveytTürk bankası bireysel, işletme ve ticari bankacılık departmanı için 300 eleman alacak

 Bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen arkadaşlar için aşağıda KuveytTürk bankası eleman alımı detaylarını yayınlıyoruz. Türkiye genelinde yüzlerce şubesi ile hizmet vermeye devam eden Kuveyt Türk bankası iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk bankası 300 personel alacak
Finans sektörüne yeni bir soluk ve alternatif getirmeyi amaçlayarak 1989 yılında kurulmuş olan Kuveyt Türk, her geçen gün artan performansı ve genişleyen şube ağı ile, Katılım Bankaları arasında lider ve faizsiz bankacılık alanında kaliteyi ve yenilikleri belirleyen bir kurum konumuna yerleşmiştir.

Mevcut pozisyonunu daha da yukarılara taşıyarak Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında yer almayı hedefleyen ve son dönemde şube sayısını %40, çalışan sayısını %30 oranında artıran Kuveyt Türk, büyümesini önümüzdeki dönemde de sürdürmeye devam edecektir. Bu kapsamda Türkiye genelinde, şubelerimizde Bireysel ve İşletme Bankacılığı Satış Uzman Yardımcısı, Ticari Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı ve Gişe Yetkilisi olarak görevlendirilmek  üzere
dinamik, yeniliklere açık, müşteri odaklı 300 yeni takım arkadaşı aramaktayız. İstihdam edilecek adaylarda aranan özellikler aşağıda belirtilmiştir:

Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği fakültelerinden mezun,
Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
26 yaşını aşmamış,
Müşteri ve Başarı Odaklı,
Takım çalışmasına yatkın,
Etkin iletişim becerilerine sahip,
Planlama ve Organizasyon becerisi yüksek,
Analitik düşünen

İş Tanımı

Kuveyt Türk Şube Bireysel-İşletme, Ticari Bankacılık Satış ve Operasyon Birimlerinde yetiştirilmek üzere görev alacak  belirtilen nitelik ve yetkinliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.
Kuveyt Türk bankası iş başvurusu için tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.